11 suure panoraamkatuseluugiga Kia mudelit 2023. aasta mudeliaastaks

0
11 suure panoraamkatuseluugiga Kia mudelit 2023. aasta mudeliaastaks

Millised Kia mudelid USA-s on saadaval standard- või panoraamkatustega?

Kui otsite a Katuseluugiga Kia sõiduk USA-steil on õnne, kuna enamikul mudelitel on see valik saadaval.

Erandiks reeglist on Kia Rio, millel on teistel turgudel katuseluuk, kuid millest Kia US otsustas loobuda.

Üks asi, mida tasub siinkohal siiski mainida, on see, et kõik Kia autode katuseluugid ei ole võrdsed. Neid on erinevates suurustes ja erinevates stiilides ning tavaliselt pakutakse neid lisavarustusena, mis tähendab, et soovitud mudeli baashinnale tuleb lisada rohkem raha.

Ka katuseluukide suurused on erinevad, standardmõõdus katuseluuk on väiksem ja asub otse esiistmete kohal. Kia sõidukite panoraamkatuseluukidega on kaetud peaaegu kogu katus.

Seda kõike silmas pidades arvasime, et võiks olla hea koostada juhend, mis aitab teil näha iga Kia mudeliga kaasasoleva katuseluugi saadavust ja tüüpi.

2023 Kia mudelid katuseluugiga / panoraamkatuseluug

Mudel Katuseluuk
kättesaadavus
Tüüp / suurus
Rio Ei /
Hing Jah Standard
Forte Jah Standard
K5 Jah Panoraam
EV6 Jah Panoraam
Stinger Jah Panoraam
Niro Jah Standard
Seltos Jah Standard
Sportage Jah Panoraam
Sorento Jah Panoraam
Telluride Jah Panoraam
Karneval Jah Panoraam

Kas on teie Kia sõiduki katuseluugi eelised?

Kui salongis on loomulik õhk, mida otsite, ei saa te palju paremat teha kui panoraamkatusluuk. Selle asemel, et maksustada Kia vahelduvvoolu, võiksite avada panoraamkatuseluuki ja lasta väljast tuleval õhul asju veidi loomulikumalt maha jahtuda?

Pikkade vahemaade sõitmine võib osutuda ebamugavaks, kuna tunnete end sageli pisut kitsaks, isegi kui teil on avar salong. Kui teie Kia panoraamkatusluuk on avatud, hakkavad asjad sees automaatselt tunduma vähem klaustrofoobsed. See kehtib eriti siis, kui ka reisijate istmed on täis.

Üks asi, millele autoomanikud sageli ei mõtle, on see, et panoraamkatuseluuk võib hädaolukorras tegelikult kasuks tulla. Kui teie uksed saavad õnnetuses kahjustada, mistõttu ei ole võimalik sõidukist väljuda, võib panoraamkatusluuk olla ideaalne avariiväljapääs.

Kia katuseluugi või panoraamkatuse miinused?

Panoraamkatustel on mõned väikesed miinused.

Tänu katusele integreeritud mehhanismile vähendavad need teie autos vaba ruumi. Lisaks lisavad need sõidukile veidi kaalu.

Kui sõidate avatud katuseluugiga sageli ringi, tekitate õhuvoolule täiendava takistuse. Selle tulemusena võib teie Kia sõiduki kütusekulu veidi suureneda.

Arvestada tuleb ka sellega, et katuseluuk tähendab lisakomponente, mis võivad aastate pärast vajada remonti.

Katuseluugid tasub osta!

Siiski, kui vaadata panoraami plusse ja miinuseid katuseluuk mis tahes Kia sõidukiljust positiivsed küljed teevad sellest suurepärase võimaluse.

sarnased postitused

Leave a Reply