2021. aasta Ford F-250 Super Duty 4 × 4 piiratud ülevaatus ja proovisõit : autosõltlased

2
2021. aasta Ford F-250 Super Duty 4 × 4 piiratud ülevaatus ja proovisõit : autosõltlased

2021. aasta ford f-250 superveoga piiratud võimsusega diisel

Fordi F-seeria pikapid on Ameerikas veoautode temporegulaatorid ja uusim F-250 Super Duty on olnud üks paljudest laiaulatuslikul veoautoturul.

2021. mudeliaastal jääb F-250 Super Duty enamasti samaks, välja arvatud paar uut välisvärvi. Muidu pakub F-250 siiski mõningaid mootorivalikuid, sealhulgas gaasimootoriga 6,2-liitrine V8 ja 7,3-liitrine V8 või populaarne mootori pöördemomendi koletis, 6,7-liitrine Power Stroke V8 Turbo Minu katsesõidukist F-250 Super Duty Limited leiti diisel.

2021. aasta ford f-250 ülimaks piiratud võimsusega diiselmootoriga külg

Piiratud viimistlus, mis on F-250 ülemine viimistlus, pakub muidu karmil pukseerimisseadmel mitmeid ihaldusväärseid mugavusi ja funktsioone, mis võivad peaaegu maja pukseerida. 475 hobujõu ja hämmastava 1050 naela pöördemomendiga Power Stroke diiselmootor on jõuallikas, mis juhib kogu maailmas.

Tagumine 2021. aasta ford f-250 piiratud võimsusega diiselmootor

Jätkates Super Duty veoautode sarja traditsiooni, on F-250 esimene samm laia valiku konfiguratsioonide loomisel kõige võimsamate ja populaarsemate veokite jaoks, mida tarbijad osta saavad. Pärast sel nädalal järjekordset Super Duty veokit kogedes on taaskord näha, kui võimekas ja vastupidav selline sõiduk on ning kui lihtne on see oma igapäevaellu sobituda. Põhimõtteliselt on üllatav oma silmaga näha, kuidas Power Stroke diislikütusega F-250 Super Duty võib vaatamata esialgsele hirmutamisele olla mitmekülgne seade. See hirmutamine ilmneb selle tohutu suuruse näol, mida on suhteliselt lihtne teel juhtida ja manööverdada tänu 360-kraadisele kaamerasüsteemile ja võimalusele tuua sõidu ajal esile veoauto voodist reaalajas pilt.

2021. aasta ford f-250 super Duty piiratud võimsusega diiselmootoriga armatuurlaud

F-250 Super Duty juhitavust tuleb austada, kuna liikumisel on palju raskust. Power Stroke’i mootor muudab veoki elavaks ja isegi kiireks, kui kiirendate, et vallandada veidi üle 1000 naela-jala pöördemomenti, surudes keha sügavale masseerivatele, soojendusega ja ventileeritavatele esiistmetele. Tagasõitjad saavad nautida elutoa diivanisuurust pinki, millel on soojendusega välimised istmed ja peaaegu piiramatu jalaruum. F-250 on suur ja töökindel.

2021. aasta ford f-250 ülimaks piiratud võimsusega diiselmootoriga esiistmed

Pööretele ja maanteel manöövritele pühendumine nõuab enne järskude pöörete sooritamist kiiruse madalal hoidmist sageli, kuna F-250 tuletab teile kiiresti meelde, et taltsutada on üle 7000 naela. F-250 Super Duty puhul pole midagi väledat, välja arvatud juhul, kui kiirendate sirgjoonel, mis võimaldab teil saavutada 60 miili tunnis umbes 6 sekundiga. Osa sellest jõudlusest ja üllatavast kütusesäästlikkusest on tänu 10-käigulisele automaatkäigukastile, mis on ühendatud Power Strong diiselmootoriga. 10-käiguline suudab hästi hallata diisli madalat pöördemomenti, kuid võimaldab kitsast võimsusvahemikku täielikult ära kasutada, et F-250 kiirendada ja kuni 15 000 naela pukseerida. Ilmselgelt, kui teil on vaja rohkem pukseerida, peate astuma F-350 või F450 poole, mis kasutavad sama Power Stroke diislikütust, et pumpada need pukseerimisnumbrid hullude arvudeni. Kütusekulu on üllatavalt hea, kui ma 300 miili segasõidust eemale jõudsin, saavutades stabiilse 19 mpg ilma pukseerimise või vedamiseta. See jätab ruumi neile, kes soovivad pukseerida ja vedada, et minu 160-tollise teljevahega katsesõiduki 34-gallonilisest paagist veel pikk sõiduulatus oleks. Pika teljevahega (176-tolline) F-250 saab 48-gallonise paagi.

2021. aasta ford f-250 ülimaks piiratud võimsusega diiselmootoriga salong

Kui aus olla ja mitte lihvida, siis F-250 Super Duty sõidukvaliteet pole hea. Tegelikult võib see olla kohutav ja peaaegu hambad lööv. Siiski eeldatakse sellist sõidukvaliteeti, kuna F-250 Super Duty on mõeldud pukseerima ja vedama, vedama kuni 3320 naela. Lehtvedrude kasutamine on osa pukseerimis- ja vedamisvõimest, kuid ohverdab sõidukvaliteeti. Siiski on F-250 Super Duty stabiilsus ja juhitavus veidi parem, kui minna üle lainetustest ja teetõusudest. Esiosa tundub kontrollitavam kui mõnel sama klassi võistlejal. Põhimõtteliselt on minu kogemuse põhjal kere ees vähem põrgata kui teistel raskeveokitel. F-250 Super Dutyga saate siiski iga päev edasi-tagasi sõita, kuna pehmed perforeeritud nahkistmed aitavad teil end mugavalt tunda ja summutavad ebatasase tee põrutust.

2021. aasta ford f-250 ülimaks piiratud võimsusega diiselvoodi

Mudeli F-250 Super Duty kabiin on sirge ja kasutajasõbraliku seadistuse poolest sama nagu eelmistel aastatel. Funktsiooni Sync 3 kasutav teabe- ja meelelahutussüsteem reageerib kiiresti oma 8-tollise puuteekraani sisenditele, kuid selle tarkvara lukustamine mõne sisendiga kipub olema mõnevõrra vigane, mis võib olla tingitud nutitelefoni interaktsioonist Apple CarPlay ja Android Auto abil.

2021. aasta ford f-250 ülimaks piiratud võimsusega diiselmootoriga võimsusastmed

Tiheda konkurentsiga veoautoturul on lai valik veokitüüpe ja -võimalusi. Kui soovite kunagi mängida suurte koertega, kes suudavad vedada “palju asju”, peate natuke maksma, näiteks minu täislaaditud Ford F-250 Super Duty 4 × 4 meeskonnakabiini piiratud võimsuse testiga. auto hinnaga 86 875 dollarit.

sarnased postitused

Leave a Reply