2021. aasta GMC Canyon 4WD AT4 ülevaade ja proovisõit: autosõltlased

1
2021. aasta GMC Canyon 4WD AT4 ülevaade ja proovisõit: autosõltlased


Ξ
Kommentaarid on välja lülitatud

2021 gmc kanjon at4 4wd

Ameerikas on pikapautosid erineva kuju, maitse ja “suurusega”, et rahustada peaaegu kõiki, kes sellist sõidukit otsivad. Nende hulgas on veel taskukohasemate ja väiksemate keskmise suurusega veokite segment, mis on endiselt mõnevõrra konkurentsivõimeline. GM-i väiksemate veoautode sari, eriti GMC Canyon, on saanud uue viimistluse, võttes suuremalt Sierralt lehe AT4 variatsiooni lisamiseks.

Vaata ka: 2019. aasta GMC Canyon Denali 4WD ülevaade ja proovisõit

Uus GMC Canyon AT4 kehastab mõningaid tervitatavaid täiendusi karmima suhtumise kohta koos suuremate nööpnööridega universaalrehvidega Wrangler Duratrac, mis ümbritsevad 17-tollisi alumiiniumvelgesid, tumendatud kaunistusi koos ainulaadse tumeda esivõrega ja punaseks värvitud esivedu. konksud, mis tähistavad veelgi selle ainulaadset AT4 varjunime. Põhimõtteliselt asetab AT4 viimistlus Canyoni otse Denali viimistluse alla, kuid ei anna Denali kroomitud kaunistuste esteetikat. Muud detailid, mis muudavad Canyon AT4 ainulaadseks, on libisemisplaat ülekandekastil, Eaton G80 piiratud libisemisega diferentsiaal, mäest laskumise juhtimissüsteem ja spetsiaalne maastikuvedrustus.

2021 gmc kanjon neljal küljel

Mis puudutab muudatusi uue GMC Canyon AT4 sisemuses, siis olete sunnitud tähelepanelikult uurima, et leida istmete peatugedel tikitud “AT4” ja peen aktsendiga Kalahari.
õmblused pehmel armatuurlaual ja nahast istmepindadel.

2021 gmc canyon at4 off-road

GMC Canyon AT4 jõuallikaks on kas tuttav 3,6-liitrine V6 mootor 308 hobujõu ja 275 naela pöördemomendiga või valikuline turboülelaaduriga 2,8-liitrine 4-silindriline diiselmootor 181 hobujõu ja 369 naela pöördemomendiga. Valides V6, nagu minu katsesõidukis leidus, saadab mootor jõudu läbi 8-käigulise automaatkäigukasti. Kui aga valite kütust säästva diislivaliku (kuni 30 mpg maanteel), jääb teile 6-käiguline automaatkäigukast, mille AT4 varustustasemel on standardvarustuses nelikvedu.

2021 gmc canyon at4 armatuurlaud

Nagu ma varasematel V6-mootoriga GMC Canyoni proovisõitudel märkisin, on väiksem veok üllatav oma sõiduviiside ja võimekuse poolest vedada kuni 7700 naela, lisaks vedada kuni 1620 naela. Kiirendus on etteaimatav, kuid mõnevõrra aeglane, mis on osaliselt andeks, kui arvestada, kui üllatavalt võimekas on Canyon AT4 pukseerimiseks ja mõneks maastikul töötamiseks.

2021 gmc kanjon 4 voodiga

Kütuse läbisõit on Canyon AT4 puhul ühtlane, mis vastab 17 mpg linnas ja 24 mpg maanteel. Ma sain keskmiselt umbes 18,4 mpg maanteel ja linnas sõites ilma vedamise või pukseerimiseta, mis on veidi alla EPA 19 mpg kombineeritud näitaja. Siin saate ootuspäraselt ületada täissuuruses veokeid ja säästa pumba pealt.

2021 gmc canyon 4 esiistmel

GMC Canyon võib olla küsitav valik, on mugavuse valdkond, kus minu arvates on üsna kõvad, ebamugavad istmed ja nii vähe siseruumi, et head iste- või sõiduasendit on raske leida. Loomulikult võib osa nendest puudustest süüdistada Canyoni suurusklassifikatsioonis, mis on üks kompromiss, millest sellise veoki valimisel mööda minna ei saa.

2021 gmc canyon 4 tagaistmel

Mudelil GMC Canyon AT4 on kaasas loodetud mugavused, nagu nahkkattega soojendusega esiistmed, millel on 6-suunaline võimsuse reguleerimine (nimmeosaga) ja kaassõitja jaoks vaid neljas suunas. Ees on õigetes kohtades mitu pehmet puutetundlikku ala, kuid enamik ukseliistud ja seda ümbritsev alumine armatuur on kõik kõvast plastist.

Tehnoloogia vallas kasutab GMC Canyon AT4 uusimat 8-tollise puuteekraaniga GMC teabe- ja meelelahutusseadet, millel on kasutajasõbralikud juhtnupud ja ekraani all just õiged füüsilised pöördnupud ja nupud. Uus GMC Canyon AT4 kasutab ees ka ülimalt kasulikke LED-udutulesid, mis aitavad varjutada ja abistada vananenud halogeenesitulesid, mida siiani kasutatakse.

2021 gmc kanjon at4

Väikesed kompromissid, mida GMC Canyonis leiate, on mõnevõrra andeks antud selle hinnakujunduses, kus kõik Canyonis on väiksemas annuses võrreldes selle suurema Sierra 1500 õe-vennaga. AT4 väheste unikaalsete omaduste lisamine Canyonile hoiab hinnakujunduse auväärsena, ohverdamata väiksema veoki ihaldusväärset väledat vastupidavust. Vaatate atraktiivset alghinda, mis on vaid 26 400 dollarit baasvarustuse ja selle 4-silindrilise mootori eest. Kui liigute üles Canyon AT4 viimistlusele, mis on vaid ühe pügala võrra madalam tipptasemel Denali viimistlusest, kulutate siin nähtu eest testitud hinna 43 230 dollarit. GMC Canyon AT4 on kena täiendus hästi vanale keskmise suurusega veokile, et säästa pisut raha ilma suuremate kompromissideta võrreldes Denali varustusega – kui seda väiksemat kasvu veok on teie jaoks sobiv.

sarnased postitused

Leave a Reply