2021. aasta RAM 1500 TRX meeskonnakabiini ülevaade ja proovisõit: autosõltlased

2
2021. aasta RAM 1500 TRX meeskonnakabiini ülevaade ja proovisõit: autosõltlased

Mis puutub veoautodesse, siis RAM on sillutanud mõnevõrra ainulaadse tee, pakkudes meile midagi pisut plussmat, kuid samas piisavalt vastupidavat, et võita kõik, mida pikapi visata võiks. Pandemooniumi saabudes, kui me kõik oleme tunnistajaks ajaloole, kus ilmuvad uued hübriid- ja elektrisõidukid (EV), muutmälu või Stellantise (endine FCA) emaettevõte, jahmatab kõiki, võttes oma põrgukassi mootori ja toppides selle autosse. 1500 RAM-i, et sünnitada koletis TRX-i kujul.

RAM 1500 TRX ehk T-Rex on peaaegu iga entusiasti huvitanud selle vastu, mis võib vägagi olla gaasi ahmivate jõhkrate V8 mootorite ajastu lõpu algus. Kuigi meil on nii võimas kombinatsioon täiesti uues RAM TRX-is, nautigem seda seni, kuni saame, selle kõiki 702 poni ja selle toores maastikusuutlikkust.

2021 ram 1500 trx pool

RAM 1500 paketti pakendatuna leiame, et TRX julgustab tohutu pikapi paljusid aspekte. Alustades mootorist, kurikuulus 6,2-liitrine ülelaadimisega HEMI V8, mis pumpab välja 702 hobujõudu ja 650 naela pöördemomenti. See võimsus suunatakse seejärel 8-käigulisele automaatkäigukastile, enne kui see jaotatakse kõigi nelja 35-tollise rehvi vahel, mis mähivad 18-tollised alumiiniumveljed saadaoleva helmelukuga. Goodyear Wrangleri 35-tollised maastikurehvid on maanteel üllatavalt siledad ja üsna vaiksed, kuid säravad tõeliselt, kui sõidate TRX-i maastikul liivaluidete ja kruusateedega, ilma et selle ägeda masinaga minu nädala jooksul probleeme pole.

2021 ram 1500 trx tagasi

Rääkides ägedast, kannab RAM 1500 TRX uhkusega oma märki ja laiendab oma ähvardavat käitumist mitme peidetud lihavõttemunade “nimekirjaga”, kasutades T-Rexi dinosauruse kujutist, mis õgib Raptorit. Loomulikult on selline pilt TRX-i mängimine veokite ekstreemsete toiduahelate hulgas Raptori kohal – ja see on nii. Ford sai F-150 Raptoriga hästi hakkama, kuid TRX tõstab asju mitte ainult oma põrguliku jõuülekandega, vaid teeb seda ka maanteel nõuetele vastava sõidukvaliteedi ja vedrustussüsteemi seadistusega, mis võib 11,8-ga võrreldes olla karvavõrdki parem. tolli kliirensit. Põhimõtteliselt sõidab TRX paremini kui F-150 Raptor, kuid kannatab veidi lisaraskuse all, mida on tõesti tunda TRX-i pööramisel. Bilstein Black Hawk e2 amortisaatorid on väidetavalt ühed kõige keerukamad toodangu jaoks. veok värskelt tehasepõrandalt maha. Nende kohanduvad amortisatsiooni- ja sõidurežiimi sätted tagavad kohandatava sõidu olenemata sellest, kas sõidate “kiiresti” tööle, sõidate ebatasasel tasasel maastikul või hüppate eksklusiivses Baja režiimis düünidel, amortisaatorid on oma ülesandega hästi hakkama. Veelgi enam, pukseerimisrežiim võimaldab TRX-il olla stabiilsem tagaosa, seadistades amortisaatorid täielikule summutusrežiimile, nii et tunnete end pisut paremini, kui surute selle pukseerimispiirini maksimaalse 8100 naela lähedal või vedate 1400 naela kasulikku koormust. .

2021 ram 1500 trx voodi

Suure jõudluse vallas ei jätnud RAM ühtegi kivi keerutamata – niipalju kui sellise kaliibriga veoauto läheb. Praegu pole miski RAM TRX-i puudutada. See kiirendab kuni 60 miili tunnis vaid 4,5 sekundiga ja katab maapinna nagu paljud edukad sportautod. Ainus puudus on jällegi selle raskus, kõik 6396 naela, mis kipub teile meelde tuletama, millega täpselt sõidate, kuigi teie võimsuseks on 702 hobujõudu.

Kogu selle võimsuse tõrgeteta toimimiseks on TRX-il ka teisi unikaalseid omadusi, nagu laienevad ventilatsiooniavadega poritiivad, suur esivõre koos õõneskirjadega RAM-i, mis lasevad seda täiendavat jahutusõhku sisse. koos funktsionaalse kapoti õhuvõtukühvliga merevaigukollaste identifitseerimislampidega. 12-tollisel portree-orienteeritud teabe- ja meelelahutussüsteemi puuteekraanil kuvatavatel ulatuslikel TRX-i jõudluse lehtedel on ka võidusõidu jahutusprogramm, mis sarnaneb TRX-i Charger/Challenger Hellcati õdede-vendade programmiga.

Iga kord, kui käivitan RAM TRX-i, pikendab see minu hommikust treeningut, treenides mu näolihaseid, et mu näol tekiks kõrvast kõrvani ulatuv naeratus. See naeratus püsib kogu sõidu vältel koos väljalasketoru mürina ja ülihea ülelaadija vingumisega, mis on TRX-ile mõnevõrra unikaalne, selle asemel, et kopeerida Charger/Challenger Hellcatsi heliriba. Ainus kord, kui mu naeratus kaob, on see, et külastan mitu korda bensiinijaama, kuna RAM TRX osutub kõige janasemaks mitteeksootilisemaks sõidukiks, mida ma kunagi katsetanud olen. Ma saavutasin nädala jooksul keskmiselt umbes 11,3 mpg ja sain maanteel peaaegu 14 mpg ja linnas veidi lõbutsedes koguni 8,9 mpg. Õnneks on kütusepaak tohutu, 33 gallonit, nii et tankimist ei toimu nii sageli.

2021 ram 1500 trx tagaistmed

Lisaks RAM 1500 TRX-i eeldatavale vastupidavusele ja ületamatule võimekusele on seal üsna pehme kabiin, mis sobib enamasti TRX-i ähvardava teemaga. Kabiin mängib siiski kaasa sellele, mida RAM on viimastel aastatel 1500 ülemiste varustustasemetega teinud, ja see teeb sellest kõige luksuslikuma veoki, mida saate osta. TRX-i luksusosa, mida mõned võivad pidada oksüümoroniks, mängib kenasti TRX-i mitmeotstarbelise kasutamisega. Seal on väga mugavad ja toetavad nahkkattega esiistmed, millel on “TRX” tikandid. Esi- ja tagumised äärmised istmed on nii soojendusega kui ka ventileeritavad ning põhja all on korralikud kokkuklapitavad panipaigad. Ukse taga on täiendavad põrandaalused panipaigad koos eeldatava elektrilise tagaluugi vabastamisega, et pääseda pihustiga kaetud voodile.

RAM 1500 TRX peamiseks fookuspunktiks on suur 12-tolline portree-stiilis teabe- ja meelelahutusekraan, mis lisab interjöörile esmaklassilist atraktiivsust koos kenasti integreeritud Apple CarPlay, Android Auto ja paljude kohandamisvõimalustega. Osana ulatuslikust TRX Level 2 varustusgrupi valikupaketist (7920 dollarit) ja mitmetest muudest saadaolevatest paketilisanditest sisaldab minu katsesõiduk värvilist heads-up-ekraani, tahavaate digitaalset ekraanipeeglit, süsinikkiust sisekujundust, adaptiivset püsikiiruse regulaatorit, sõidurea hoidmist. abi, pimeala ja risttee tuvastamine ning 19 kõlariga Harmon Kardoni helisüsteem, et koondada palju esiletõstetud valikuid.

2021 ram 1500 trx amordid

Kui uusima Uconnecti kasutamine on lihtsustatud ja läbimõeldud koos ulatuslike funktsioonide komplektidega, siis üllatav probleem, mille leidsin, oli keskkonsooli plaat, millesse on graveeritud TRX-i ainulaadsed andmed – see kuradi asi läheb päikese käes kuumaks. ja sa põletad sõna otseses mõttes oma käe, kui sa ei ole ettevaatlik. Olen ennast paar korda põletanud, kuid lõpuks sain õppetunni. RAM oleks võinud selle nutika metallist märgi teise kohta paigutada. Muidu plüüslikule Alcantara-laadsele käetoele ei pane metallplaati!

Kiidan RAM-i sellise ekstreemse veoki ehitamise eest, mis on osaliselt vastus selle otsesele konkurentsile. RAM Rebelist ei piisanud, et kõike vallutada, nii et RAM pidi välja minema ja looma T-REXi ja selle lahti laskma. Oleme kõik dinosauruste filme näinud ja teame, mis juhtub. Ainus takistus siin on sellisesse filmi pääseda – kui tahate näidet TRX-ist, mida näete siin minu kenasti varustatud, kuid mitte “täislastis” katsesõidukiga. Eemaldatud TRX-i hind algab 69 995 dollarist, mida te edasimüüjatelt ei leia. Võib-olla saan matiine allahindlust, kui maksan kogu MSRP-d, sest see on kindlasti seda väärt!

sarnased postitused

Leave a Reply