2021 toob meieni Mitsubishi Outlanderi pistikhübriidi

1
2021 toob meieni Mitsubishi Outlanderi pistikhübriidi

Kuigi Mitsubishi Outlanderi täielikult ümberkujundatud versioon debüteerib USA-s järgmisel aastal, peavad ameeriklased ootama aasta või rohkemgi, enne kui Outlander Plug-In Hybridi uus versioon uue keretüübiga jõuab.

Kolmapäeval teatas Mitsubishi Motors North America mudelivärskenduste ja tutvustuste seeriast, mis saabuvad ajavahemikus praegusest kuni 2021. aasta teise kvartalini. Nende hulgas teatas Mitsubishi ametlikult, et praeguse Outlander PHEV-i “mehaaniliselt muudetud versioon” debüteerib USA-s 2020. aasta neljas kvartal 2021. aasta mudelina.

Kuigi Mitsubishi ei saanud uuenduse tehnilisi andmeid ja olemust kinnitada, on väga tõenäoline, et USA saab 2019. aastal Euroopasse jõudnud järk-järgult täiustatud versiooni, mis sisaldab suuremat 2,4-liitrist inline-4 ja suuremat 13,8 kWh akut. pakkima.

Kui praeguse versiooni võimsus on 12,0 kWh, eeldage, et uuendatud PHEV suurendab oma 22-miilise elektrisõiduki sõiduulatust 24 või 25 miilini – siiski mitte 42-miilise Toyota RAV4 Prime’i territooriumi, vaid lähemale. Võimsuse suurendamine muutis selle muudatusega PHEV-i Euroopa jaoks mõnevõrra kiiremaks, kuigi on raske öelda, kuidas see mõjutab mudeli 25 mpg EPA kombineeritud hübriidrežiimi reitingut praegusel kujul.

2021 Mitsubishi Outlander Plug In Hybrid 3

Eraldi kinnitas Mitsubishi, et 2022. aasta Outlander, mida hiljuti Californias testimisel märgati ja mis näeb välja nagu eelmise aasta Engelbergi kontseptsioon, jõuab kohale 2021. aasta teises kvartalis. Mitsubishi nimetas seda mängu muutvaks sõidukiks ja kinnitas, et järgmise põlvkonna Outlander on “suurem, julgem ja parem kui kunagi varem ning kõige vaiksem ja kõige paremini varustatud Mitsubishi, mida USA-s kunagi müüdud”

Mitsubishi müüb vanema kerega pistikhübriidi koos uue kerega, millel on mittehübriidsed jõuallikad, vähemalt esimesel aastal, seejärel liitub uuesti PHEV. Nii et mudeliaastaks võib olla 2023 või isegi hiljem. Outlander PHEV jõuab USA-sse oma uuel moodsamal kujul.

2021 Mitsubishi Outlander Plug In Hybrid 4

Leave a Reply