2022 Chevrolet Silverado 1500 ZR2 AWD ülevaade ja proovisõit: autosõltlased

3
2022 Chevrolet Silverado 1500 ZR2 AWD ülevaade ja proovisõit: autosõltlased

Kes oleks võinud arvata, et toimub Ameerika veoautode võidusõit, kus tootjad heitlevad tunnustuse pärast ühe maastikuvõimekama täismõõdus veoki eest, mis ka kapoti alla mahutab? Nagu selgub, on võidusõit täies hoos, kuna Fordil on Raptor ja hiljuti vabastati oma Raptor R, RAM jätkab TRX-i pakkumist ja nüüd liitub Chevrolet peoga uue Silverado ZR2-ga, mis võtab huvitava ja üsna turvalise. lähenemine, et lõbutseda.

Uus 2022. aasta Chevrolet Silverado on muutunud nii seest kui ka väljast värskendatud stiiliga, mis on teretulnud, arvestades, kuidas selle konkurents on olukorda tõeliselt tugevdanud. Peale värskendamise toob Chevrolet meieni kõva maastikuveoki, uue maastikusõiduki ZR2 versiooni, millel on küll tõsine riistvara, kuid mis näib tegevat asju omal tingimustel, kasutades tõestatud 6,2-liitrist V8 mootorit ilma lisaseadmeteta. satsid ja üldlaius, mis on konkurentidest pisut väiksem, võimaldades ZR2-l liikuda kitsamates kohtades.

2022 chevrolet silverado 1500 ZR2 pool

Jõudlus ja sõidu iseloom

Uus 2022. aasta Chevrolet Silverado jätkab oma 2019. aasta mudeliaasta ümberkujundamise käigus oma teed. Sellest ajast peale on toimunud vaid väikesed muudatused, 2022. aasta mudeliaastal on mõned uuendused ja väga oodatud ZR2 viimistlus. Uus Silverado ZR2 kehastab osa sellest maastikul vallutavast hoiakust, mida leidsite Ford Raptoril ja RAM TRX-il, kuid ZR2 jääb mõnevõrra samaks, kuna sellel on sama 6,2-liitrine vabalthingav V8, mis on leitud paljudes teistes GM-sõidukites, mille võimsus on 420 ja 460 hobujõudu. lb-ft pöördemomenti. Mootor ühendatakse uusima 10-käigulise automaatkäigukastiga, kuid ZR2-s on mõned tugevad näpunäited, et muuta see GM-i seas kõige maastikuvõimekamaks veokiks.

2022 chevrolet silverado 1500 ZR2 taga

Silverado ZR2 saab kasulikku maastikusõidusisu tänu Multimatic DSSV poolklapiga amortisaatoritele, esi- ja tagalukustusdiferentsiaalidele, 33-tollistele Goodyear Wrangleri rehvidele, mis mässivad 18-tollised rattad, trikiliku maastikusõidu režiimi ja tõhusa väljalasketoru, mis on 11,2-tollise kliirensi ja kõrge lähenemisega terasest esikaitseraua alla surutud libisemisplaadi pakett ja suured lähenemisnurgad. Saate läbimurdenurgaks 23,4 kraadi, lähenemisnurgaks 31,8 kraadi ja lahkumisnurgaks 23,3 kraadi. Kui teil on küsimus, on see kõik hea!

2022 chevrolet silverado 1500 ZR2 velje rehv

ZR2 vedrustus on üllatavalt suurepärane oma tasakaalu poolest, mis tagab sujuva teesõidu ilma lohaka juhitavuse ja suutlikkuse navigeerida ebatasasel maastikul vastavalt nõuetele ja sobivale võimekusele, mida vajate raskekujulises maastikuveokis. Kuigi tagavedrustus kasutab endiselt lehtvedrusid, teevad amordid suurema osa tööst, et hoida asju hästi summutatud ja kontrolli all, kuid siiski õhkub sillutatud teedel üsna sujuvat sõidukvaliteeti. Ratta käik 9,84-tolline ees ja 10,62-tolline taga sobib suurepäraselt ka nendeks hetkedeks, kui soovite veidi kaljuronimist või kiiret sõitu agressiivsete tõusude ja languste korral.

ZR2 näeb välja tõsiste maastikuveoki õige osa, alates selle pimendatud viimistlusest kuni suure läikiva musta iluvõreni, millel on paar LED-valgustuselementi, punased veokonksud ja ainulaadne punasega ääristatud vooluühenduse embleem. ZR2 ei tohi segi ajada ühegi teise Silverado või veoautoga GM-sarjas. Peate siiski teadma, et Chevrolet ei kleebinud sellele veokile ZR2-ks nimetamiseks lihtsalt välimust, vaid tegi kaugeltki, et muuta see nii vastupidavaks, kui nad vajalikuks pidasid. Ehkki ZR2 kahvatub oma jõudlusnumbrite pärast paberil, kui võrrelda seda võimsate veoautode esirinnastega, on selle tõestatud jõuallikas hea vastupidavuse ja võimete tase, mis teeb töö ikkagi probleemideta või lisavõimsuse vajaduseta. Muidugi, ZR2-l on ainult 33-tollised rehvid, kuid töötate kitsama laiusega, mis võib aidata manööverdusvõimet. Samuti on võimsusnäitajad otsesest konkurentsist veidi madalamad, kuid teil on siiski rohkem kui piisavalt nurinat, et võita kõik, mida sellise veoki peale visata. Lisaks on teil võimalus pukseerida 8900 naela, mis on rohkem kui Raptori ja TRX-i konkurents. Jaotuskorpuse kasutamine 4-low löömisel kasutab täielikult ära V8 mootori ühtlast ja madalat nurinat. Lisaks on teil ZR2 paketi osana 3,23 ülekandearvuga tagasild, millel on vaid mõned valikuvõimalused, mis on rohkem tehnoloogia valdkonnas.

2022 chevrolet silverado 1500 ZR2 küljeembleemid

Interjöör ja tehnika

Uue Silverado ZR2 sisemuses on äsja värskendatud interjöör, mis tõesti võtab asju mõne astme võrra kõrgemale, et saavutada esmaklassilisem tunne ja teema, mida leidub enamasti tipptasemel varustuses. ZR2 lisab mõned ainulaadsed elemendid, millel on Jet Black ja Greystone nahk koos kontrastsete õmblustega.

2022 chevrolet silverado 1500 ZR2 armatuurlaud

Seal on uus 13,4-tolline kõrglahutusega puuteekraan, millel on värskendatud teabe- ja meelelahutustarkvara, mis sisaldab Google Mapsi, rakenduste poe ja häälassistendi. Märkasin, et süsteemil on mõned laadimisajad, kuid kui asjad on valmis ja töötavad, reageerib see sisenditele hästi ja on kena kohandamistasemega. Apple CarPlay ja Android Auto, nii USB juhtmega kui ka juhtmevabad, on integreeritud. Silverado uus värskendus toob meieni ka 12,3-tollise digitaalse näidikute klastri ning uuendatud elektroonilised t-kujulised käiguvahetid ja rooliratta labad.

2022 chevrolet silverado 1500 ZR2 esiistmed

Võite valida 5- või 10-jalase voodi, kuid ZR2 on saadaval ainult meeskonnakabiinina, mis on minu arvates täiesti hea, kuna kandevõime on maksimaalselt 1400 naela.

2022 chevrolet silverado 1500 ZR2 tagaluuk

Kütusekulu

Chevrolet Silverado ZR2 sööb üsna vähe tavalist kütust, kuid sellise sõidukiga sõites tead täpselt, millesse sa sattud. Ütlen seda, kuna kütusekulu on enamasti ühtlane ilma hullumeelsete üllatusteta, samas kui eeldate, et see vastab EPA hinnangutele 14 mpg linnas, 17 mpg maanteel ja 15 mpg kokku. Kuigi saate 24-gallonise paagi, mis annab maanteel korraliku ulatuse.

2022 chevrolet silverado 1500 ZR2 tagaistmed

Ohutus

Ootuspäraselt on Silverado ZR2-l piisavalt aktiivseid turvafunktsioone (adaptiivne püsikiiruse hoidja, sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus/leevendus, sõidureas hoidmise abi, kokkupõrke hoiatus/hädapidurdus, pimeala monitorid (ja haagise pimenurga monitor) , tagumine risttee tuvastamine/hädapidurdus, 360-kraadine ruumivaatekaamera jne), millest enamik saadab hoiatusi traditsioonilise turvahoiatuse istme kaudu, mis pulseerib hoiatuste jaoks vibratsiooni. Uue Silverado jaoks on saadaval GMi suurepärane Super Cruise poolautonoomne sõidusüsteem, kuid see pole ZR2-l saadaval. Minu lemmikfunktsioon oli 360-kraadine kaamerasüsteem, mida saab sõidu ajal üles tõsta, et vaadata mitme nurga alt, sealhulgas veoauto voodit, haakekonksu piirkonda ja isegi esiosa alumist osa, kui teil on vaja tõsisel kallakul navigeerida. ja sa lihtsalt ei näe maad üle oma kapoti.

2022 chevrolet silverado 1500 ZR2 ruumiline kaamera

Hind

Esmapilgul üllatas uue 2022. aasta Silverado ZR2 hinnakujundus mind uue Ford F-150 Raptori sarnasega. Vaadates aga ZR2-s saadavat kogumit, on hind hästi õigustatud, kuna minu kokkulaaditud katsesõiduki hind on 72 770 dollarit, mis sisaldab sihtkoha tasu 1695 dollarit. Chevrolet sai siin hästi hakkama ja nad ei ärata mitte ainult fännide tähelepanu, vaid ka teised, aga ka teie töötate siin hästi tõestatud maastikuautoga, millel on mõned tervitatavad detailid.

sarnased postitused

Leave a Reply