5 parimat autoüritust, millel osaleda 2023. aastal

0
5 parimat autoüritust, millel osaleda 2023. aastal

Kitsendame seda

Autohuviliste jaoks on vähe asju, mis on suuremad kui autonäitus.

Alates kohtumistest Denny’s parklas kuni rahvusvaheliselt tuntud meediaüritusteni, kus tootjad näitavad oma uusimaid ja parimaid, võimaldavad autoüritused entusiastidel kokku tulla, et tähistada oma ühist kirge. Tõsi, parimate sündmuste nimekirja kitsendamine, kui igal aastal toimub tuhandeid autokeskseid üritusi, on pisut raske, kuid on vaid teatud sündmusi, millest ei saa mööda vaadata.

Niisiis, millised on 5 parimat autoüritust, millel peate 2023. aastal osalema? Sukeldume otse sisse.

Chicago autonäitus – 11.–20. veebruar 2023, Chicago, Illinois

Toimub ikoonilises McCormick Place’is Chicagos Chicago autonäitus on riigi suurim autonäitus.

Lisaks sellele, et see on suurim, on see ka üks vanimaid autosündmusi riigis, kui mitte maailmas. 1901. aastal Samuel A. Milesi algatatud Chicago autonäitusest on saanud eepiliste sõidukite debüütide ja revolutsiooniliste ideeautode sünonüüm. Märkimisväärsed debüüdid on Dodge Viper RT/10 kontseptsioon, Escort GT ja Ford Mustang SVT Cobra. Alguses keskendus Chicago autonäitus kodumaistele sõidukitele, kuid mida aeg edasi ja imporditud sõidukid muutusid normiks, vahetas Chicago autonäitus käike ja tõi kohale rahvusvahelise rahvahulga.

Külastajad võivad sellel ikoonilisel üritusel näha üle 300 sõiduki 20 erinevalt tootjalt. Traditsioonilise autonäituse jaoks ei saa see sellest palju paremaks!

Fotode autorid: ChicagoAutoShow.com

SEMA – 31. oktoober – 3. november 2023, Las Vegas, Nevada

Toimub Las Vegase konverentsikeskuses, SEMA (Special Equipment Manufacturers Association) on traditsiooniliselt olnud mess, mis on mõeldud ettevõtetele ja eraisikutele autotööstuse järelturul.

See tähendab, et sisenemiseks peate töötama autotööstuses või teadma kedagi, kes seda teeb. Kui saate sisse, vau… entusiastid saavad uskumatu maiuse! Põrandat kaunistavad kõik alates kohandatud ehitajatest, kes kuvavad kõige ennekuulmatumaid kohandatud versioone, kuni originaalseadmete tootjateni, kes oma uusimaid kontseptsioone välja lasevad. See on pidu silmadele, kõrvadele ja ninale!

Lisaks kõigile ennekuulmatutele asjadele näitusepõrandas on SEMA ka auväärne tegevusfestival kogu Las Vegase piirkonnas. Alates vormel-1 autodest, mis röövivad riba ja lõpetades Tanner Fousti “drift-taksoga”, mis karjub parklas väljaspool konverentsikeskust, on SEMA-s igal sammul midagi.

2023. aastaks muudab SEMA asju pisut, et kaasata avalikkust selliste sündmustega nagu SEMA nädal 2023 ja üks päev üldsusele. Kuigi jääte ilma autodele keskendunud kuulsustest ja kingitustest, on veel nii palju näha. Kui teil õnnestub Vegasesse jõuda, ärge jätke seda üritust maha!

Autod SEMA autonäitusel.
Foto krediit: SpeedHunters.com

Pebble Beach Concours D’ Elegance – 23. august 2023, Monterey, California

Ah, ikoonilisele pole lihtsalt midagi sarnast Pebble Beach Concours D’Elegance.

Igal suvel kaunil Monterey poolsaarel toimuv Concours on tipptasemel autotööstuse esindus. Igat tüüpi uskumatult haruldaste ja suurejooneliste sõidukite omanikud toovad oma sõidukid Pebble Beachi kuurordisse ainulaadsele võistlusele, mis toimub otse ikoonilisel Pebble’i laevateel. Docketil on mitut tüüpi kandeid ja mitut tüüpi auhindu, mida võita. See on autotööstuse täiuslikkuse creme de la creme, alates näituse parimatest kuni parimate lihasautode või parimate aurumootoriga autode auhindadeni. Pidage meeles, et autod ei saa pärast näitamist kümme aastat tagasi tulla, mis tähendab, et sissekanded on alati uued ja põnevad. Lisaks läheb 100% annetustest Monterey maakonna United Way’le.

Lisaks tegelikule Concoursi võistlusele toimub umbes samal ajal ka Monterey autonädal ja hõlmab selliseid üritusi nagu Monterey Historics Laguna Secas ja kümneid muid autonäitusi kogu piirkonnas.

Kaunis looduskeskkond, klassikaline autoralli ja ikooniline autonäitus? Mida veel võiks küsida?

Päev Pebble Beachi Concours d'elegance'is
Foto krediit: PebbleBeachConcours.net

New Yorgi rahvusvaheline autonäitus, 7.–16. aprill 2023, New York, New York

Toimub hiljuti renoveeritud Javits Place’is Manhattanil New Yorgi rahvusvaheline autonäitus on olnud põnevad külalised alates 1900. aastast.

Kuna see edestas Chicago autonäitust ühe aastaga, on see Ameerika Ühendriikide vanim autonäitus. Algselt peeti võistlusena auto ja hobusteta kaariku vahel, kuid NYIAS on muutunud kohaks, kus maailma parimad tulevad oma kaupa demonstreerima. New York oli 1950. aastatel Ameerika Ühendriikides võimust võtnud impordiautode liikumise vitriin, mis oli suuresti tingitud Euroopast pärit suurele immigrantrahvastikule. Selliste kaubamärkide nagu Jaguar, SAAB, FIAT ja Aston Martin autod tõusid Ameerikas esile tänu New Yorgi autonäitusele.

Tänapäeva külastajad võivad oodata, et autod, mootorrattad ja muud liikumismasinad segunevad uusima ja parima rohelise tehnoloogiaga. 2023. aastaks peaksid külastajad tutvuma EV-esitlusega selliste kaubamärkide sõidukitega nagu Volvo, GM ja palju muud.

New Yorgi rahvusvahelisel autonäitusel osalejad.
Fotode autorid: NYCgo.com

Woodward Dreami kruiis, 19. august 2023, Pontiac, Michigan

Kui teile meeldib Americana kultuur, siis ärge unustage seda Woodward Dreami kruiis mis toimub igal augustil Pontiac Michigani lähedal.

Üle miljoni inimese ja 40 000 igat tüüpi klassikalist autot ilmuvad, et sõita mööda Woodward Avenue’t läbi üheksa osaleva kogukonna (Pontiac, Bloomfield Township, Bloomfield Hills, Birmingham, Royal Oak, Berkley, Huntington Woods, Pleasant Ridge ja Ferndale). Oaklandi maakond, Michigan. See, mis sai alguse 1995. aastal rahakogumisena, on nüüdseks muutunud ekstravagantseks, mis tähistab autot kogu selle hiilguses. See on sündmus, kus inimesed üle kogu maailma tulevad kokku, et esitleda oma autosid ja olla lihtsalt segus ning kõige selle energiaga.

2023. aastal on ürituse nimisponsoriks Ford (peakorter asub lähedal), nii et võite kihla vedada, et tonni Mustangi entusiastid ääristavad tänavaid oma kõige ikoonilisemate muskelautodega. See on suvine traditsioon ja kui saate Michigani külastada, ei tohiks seda mööda minna.

Üks maailma suurimaid autokruiise Michiganis, Woodward Dream Cruise.
Foto autorid: Bill Pugliano

Xtreme Xperience Track Days, üleriigiline, 2023

Üks asi on näitusepõrandal kõndida ja distantsilt superautosid silmitseda ning täiesti teine ​​asi rooli taha libiseda. Noh, arvake ära, Xtreme Xperience’iga saate just seda teha! (pidime siin lihtsalt väikese enesereklaami tegema)

See on õige! Panime teid selliste kaubamärkide nagu Ferrari, Audi, Lamborghini ja teiste heauskse superauto rooli. See on täismahus kolmekohaline kiirus mõne ikoonilisema võidusõiduraja ümber kogu riigis. Istud jahipüssi koos professionaalse sõiduõpetajaga ja õpid kõike, mis puudutab auto juhtimist ja seda, kuidas seda rajal ümber lükata. Sa tunned 600-hobujõuliste masinate võimsust, kui tõmbad gaasipedaali lamedaks ja hoiad kalli elu lõpuni.

Kui teile meeldivad autod, on see sündmus, millest te tõesti ei saa mööda vaadata. Nautige neid masinaid viisil, mis on loodud nautimiseks, mitte istuge näitusestendil ja pühkige lapiga. Tundke müra, tunnetage jõudu ja tulge meiega 2023. aastal Xtreme’i hankima!

Xtreme Xperience'i Ferrari 488 sõidab võidusõidurajal.
Otsige üles sündmus

The post 5 parimat autoüritust, millel 2023. aastal osaleda, ilmus esimesena Xtreme Xperience’is.

sarnased postitused

Leave a Reply