5 parimat musta reede kingitust autosõpradele

0
5 parimat musta reede kingitust autosõpradele

Mida sa mõtled, et on oktoober?!

Jah, sa lugesid õigesti!

Ametlikult on käes pühadehooaeg ja suve pikad soojad ööd on muutumas vilgasteks kampsuniilmadeks, mis anuvad tassi kuuma teed ja head raamatut. Kas sa tead, mida see veel tähendab? Täpselt nii, käes on ka pühadeostlemise hooaeg, mille avalöök annab kõikide ostupäevade ema: must reede. Kuna oleme juba päris oktoobris, jääb musta reedeni veidi enam kui kuu aega, mis tuleb täpselt nagu käes et.

Kui teie ellu on sattunud autohull mees või daam ja mõtlete, millised on parimad kingiideed autosõpradele või ideed unikaalseteks kingitusteks autosõpradele, võite olla pisut segaduses. Lõppude lõpuks ei pumbata kõigil mootoriõli veenides, kuid ärge muretsege. Oleme siin, et aidata!

Oleme Xtreme Xperience’is autofanaatikud ja koostasime automeestele ja -tüdrukutele mõeldud kingiideede nimekirja, mis löövad sokid jalast igal autofanaatil.

Siin on 5 parimat musta reede kingitust autosõpradele.

Bobblehead of Them võidusõiduauto juhina

Enamik meist on näinud pesapallimängudel, kontsertidel või muudel suuremahulistel üritustel müüdavaid tupsupeakujukesi, kuid kas teadsite, et saate oma ellu autosõbrale kohandatud tupsupea? Bobbleheads.com pakub kohandatud tupsupeakuju, mis on loodud otse saidile üles laaditud foto põhjal. Veelgi parem on see, et nad saavad kujundada tupsupea nii, et see oleks kõike alates superkangelasest kuni võidusõiduauto juhini.

Täpselt nii, võite kinkida oma lemmikinimesele kui võidusõiduauto juhile kohandatud tupsupea, mida ta saab uhkusega oma kontoris, garaažis või kuradil otse öökapil välja panna. Puhta naeru ja nostalgia jaoks on autofanaatikule vähe kingitusi, mis panevad teda sama palju naerma ja naeratama kui see kingitus.

Foto: bobbleheads.com

Autopesula detailide komplekt

Selgeks öeldes on koristamine enamiku inimeste jaoks tüütu, kuid autosõprade jaoks on auto puhastamine sama oluline osa auto omamisest kui selle juhtimine.

Köögivalamu alt ämbri ja seebi haaramine võib tunduda viis auto kriuksumiseks puhtaks saada, kuid asjaga kursis olevad inimesed mõistavad, et auto viimistluse eest hoolitsemine nõuab spetsiaalseid tooteid, mis on mõeldud auto viimistluse ohutuks puhastamiseks. ilma kahjustusteta. Lisaks õigele seebile on spetsiaalselt loodud ka autopuhastusvahendid, nagu pesukindad ja käsnad, et eemaldada mustus ilma värvi rikkumata.

Üks parimaid kingitusi igale autosõbrale on kvaliteetne puhastuskomplekt ja vähesed on turul paremad kui need, mida müüvad Laskemoon NYC. Need uskumatult mitmekülgsed komplektid võimaldavad kasutajatel pesta oma autot igas kohas ja igal ajal nutika voolikuta pesukomplektiga. Jah, see tähendab, et teie elu korteris elav autosõber võib oma autot pesta igal ajal ja igas kohas, ilma et oleks vaja voolikut ühendada!

Usaldage meid, see on üks parimaid musta reede kingitusi autosõpradele ja see meeldib neile.

Pilt Ammonyci autode detailide komplektidest
Foto: AmmoNYC

Spotify autoasi

Enamiku uute autode eeliseks on sisseehitatud Android Auto või Apple CarPlay, aga kuidas on lood nendega, kellel uuemat autot pole?

Spotify on uus Auto asi on suurepärane osa tehnoloogiast, mis aitab kaasajastada vanema auto teabe- ja meelelahutusvõimalusi. Selle asemel, et iPhone’is või Android-seadmes rakendust ühendada ja seda manipuleerida, jääb Car Thing autosse ning töötab nutika valikuketta ja puuteekraaniga. Igaüks, kes on kunagi lukustuskuva kallal kobanud või proovinud Spotifys konkreetset lugu või taskuhäälingusaadet valida, teab valu, kuid Car Thing teeb selle lihtsaks. Car Thing ühendub Bluetoothi, USB või vanakooli lisakaabli kaudu auto stereosüsteemiga ja liidestub teie telefoniga Bluetoothi ​​kaudu. Lihtsamaks kuulamiseks liikvel olles ei muutu te Car Thingist palju paremaks ega turvalisemaks.

Hinnad on selle puhta tehnoloogia jaoks märkimisväärselt taskukohased ja kõigile, kes juhivad vanemat autot ja ei soovi kogu oma stereosüsteemi uuendada, võib Spotify Car Thing olla just see asi.

Spotify Car Thing käed-vabad muusika valimiseks
Foto: Spotify

Nende auto mudelautokomplektid/LEGO

Teie autot armastavale sõbrale, perele või kaaslasele võib meeldida oma autot sõiduteel eksponeerida, kuid selle siseruumidesse toomine võib olla veidi vähem praktiline. Õnneks Mudelautod on tohutu valik mudeleid, mis näevad välja sama autentsed kui täissuuruses versioon, kuid mahuvad tegelikult nende kontori riiulile. Need ei näe mitte ainult valminuna suurepärased välja, vaid on ka lõbusad ja väljakutseid pakkuvad. Komplektid on saadaval kõikidele oskustasemetele algajatest edasijõudnuteni ning nende vahel on tohutu valik.

LEGO kaubamärgiga tooted viivad asjad teisele tasemele. Võtke seda positiivselt hulluks Ferrari Daytona SP3 komplekt nende Technicu kollektsioonist. LEGO meisterlikkuse ja loovuse poolest on see üks ainulaadsemaid viise, kuidas näidata ja nautida armastust superautode vastu. Kas see on ülim tehniline ja nohiklik musta reede kingitus autosõbrale? Meie arvame nii.

Lego Ferrari
Foto: Lego.com

Xtreme Xperience

Olgu, aga kui soovite kinkida autot armastavale sõbrale, pereliikmele või partnerile X-kogemuse, mida nad kunagi ei unusta? Lõppude lõpuks võivad käegakatsutavad kingitused olla armsad mälestusesemed, kuid puhta adrenaliini pakkumisega pole midagi muud. Xtreme Xperience pakub teile ülima musta reede kingitust autosõpradele superautode sõidukogemustega Ameerika parimatel radadel ja teedel!

Meie superautode kogemused annavad tõelise kiiruse. Sinu elu autosõber astub selliste kaubamärkide nagu Ferrari, Porsche, Audi ja Lamborghini superautosse ning meie kogenud sõiduõpetajad annavad talle juhised piiride ja närvide ületamiseks. Alates tippude naelutamisest kuni kolmekohalise kiiruseni jõudmiseni on nende pulss peksuv ja närvid elektriseerunud.

Xtreme Xperience'i poodiumipakett, mis sõidab Sonoma Raceway rajal

Kas teie elu autosõber naudib reisimist? Broneeri Open Roadi ringreis! Viime superautod rajalt maha ja sõidame Ameerika parimatele sõiduteedele. Need sihtkohaseiklused ühendavad selliste paikade maalilise ilu nagu Colorado kaljumäestikud või Põhja-Georgia mäed pulssi lööva adrenaliinilaksuga käänulistel teedel, mis nõuavad superauto mürinat. Miski ei ühenda reisimist ja adrenaliini nii hästi kokku.

Colorado Open Roadi ringreis

Olge valmis säästma kuni 30% kogu meie veebisaidilt! Liituge meie meililoendiga, et saada varakult juurdepääs parimatele musta reede pakkumistele 24. oktoobril 2022. Avalik juurdepääs algab 7. novembril, mis annab teile paar nädalat aega, et valida välja meie parimad pakkumised.

Kohtumiseni rajal või Avatud Teel!

Leidke oma ketas

The post 5 parimat musta reede kingitust autosõpradele appeared first on Xtreme Xperience.

Leave a Reply