Avatud küsimused avatud tee kohta

3
Avatud küsimused avatud tee kohta

Tere tulemast Open Roadile

Xtreme Xperience on üle kümne aasta pakkunud superautode rajakogemusi neile, kes otsivad põnevust kogu eluks, kuid sellest meile lihtsalt ei piisanud. Entusiastidena püüame alati oma pakkumist laiendada, et suhelda rohkemate inimestega rohkemates kohtades.

Nii lansseerisime 2021. aastal Open Roadi – ainulaadse kogemuse, mis paneb juhid riigi kõige maalilisematel teedel maailma kõige uskumatumate superautode rooli. Need ei ole ka lihtsalt vanad maalilised teed, need on teed, mis on valitud nii, et need oleksid nii rasked kui ka loomulikult aukartust äratavad.

Superautode maailma ja kauni looduskeskkonna kokkusulatamine on tekitanud uskumatult palju huvi ja kuna seda tüüpi kogemus on enamiku inimeste jaoks veel uus, tahtsime selle kõik lahti võtta, käsitledes meie meeskonnale kõige sagedamini esitatavaid küsimusi.

Seega, kui olete valmis Open Roadile sõitma ja teil on eluaegne kogemus, siis lähme uurima!

K. Kui kaua ma saan sõita?

Open Road pakub erinevaid kogemusi sõltuvalt sellest, kui palju aega soovite Open Roadil veeta.

Autojuhid saavad valida ühetunnise, 2,5-tunnise, poolepäevase ja tervepäevase sõidukogemuse vahel. Kui valite kogupäevase elamuse, viime teid ka lõunale piirkonna ühte ikoonilisemasse kohta.

Kui olete otsustanud, kui kaua soovite Open Roadil väljas viibida, saate valida meie uskumatute superautode hulgast. Peate valima lemmiku ühe- ja 2,5-tunniste elamuste jaoks, kuid võite valida, kas sõita kõigi kolmega, kui lähete poole- või kogupäevasele elamusele!

Meie praegune autopark sisaldab Ferrari 488 Spider, Lamborghini Huracan Spyder ja Porsche GT3. Jah, saate Open Roadile sõita, valides kas Itaalia superauto kabrioleti, mis paneb teie selgroo kipitama, või Saksa superauto, mis purustab kõik ootused selle kohta, kuidas auto Open Roadil hakkama saab ja toimib.

See juhib nirvaanat!

K. Kuidas ma tean ekskursiooni marsruute?

Kui olete avatud teele jõudnud, tagab meie juhtauto, et te ei eksiks ega eksleks meie hoolikalt kavandatud kursilt kõrvale. Pidage meeles, et meie meeskond on põhjalikult uurinud piirkonda täiuslike teede leidmiseks ja loonud kogu kogemuse, et saaksite oma superauto juhitavuse ja kiirendusvõime täielikult ära kasutada. Lisaks juhime teid kindlasti mööda kaunist looduslikku kohta, mis võtab teile hinge.

Meil on ka järelauto paki lõpus, et kõik autod koos oleks ja keegi maha ei jääks. Lisaks on iga auto varustatud raadiosaatjaga, mis võimaldab kõigil meeskonnaliikmetel ja autojuhtidel suhelda juhuks, kui teed ületab lambakari, teepraht või muud huvitavad olukorrad, mis võivad tekkida avatud tee läbimisel. .

K. Kas mul on vaja autokindlustust?

Jah, Open Road üritusel osalemiseks on teil vaja autokindlustust.

Juhid vastutavad sõidu ajal tekkivate kahjude eest ja igal juhil peab olema täielik kindlustus. See hõlmab vastutust, kõikehõlmavat ja kokkupõrget minimaalse vastutuspiiranguga 100 000 dollarit. Hiljemalt nädal enne Open Roadile suundumist peavad kõik juhid esitama oma kindlustusdeklaratsiooni lehe, millel on selgelt näha kindlustusandja nimi, poliisi number ja kindlustuslimiidid.

Kui teie kindlustuskaitse ei vasta Open Roadi miinimumnõudele, saate enne sõitu osta oma kindlustusseltsilt lisakindlustuse. Lõpuks peate olema 25-aastane, et osaleda sõidukogemuses.

K. Mis saab siis, kui saan kiiruseületamise trahvi?

Usaldage meid, me teame, kui ahvatlev on üle 600 hobujõulise autoga Open Roadil välja lükata, kuid kui ületate kiirust ja jääte vahele, peate maksma iga saadud pileti või rikkumise eest. Julgustame inimesi lõbutsema, kuid tahame ka asju turvaliselt hoida, nii et kasutage tervet mõistust ja kõik läheb hästi.

K. Kas ma võin reisija kaasa võtta?

Kurat jah! Erinevalt meie rajakogemustest, kus professionaalne sõiduõpetaja peab jahipüssiga sõitma, võite Open Roadi üritusele reisija kaasa võtta. Lihtsalt veenduge, et teie kaasreisija oleks põnevust tegemas ja oskaks teie eesseisvaks reisiks õiget muusikat valida (kuid olgem ausad, saate kapoti all olevaid helisid vastu võtta).

K. Kas autodel on manuaalid või automaat?

Vaata, meile meeldib manuaalkäigukast, kuid mitte kõik ei tea, kuidas 3 pedaaliga sõita.

Kuna meie eesmärk on panna kõik superautodesse, siis hoiame oma autoparki automaatidena, kuid enamik neist sõidukitest tuleb niikuinii ainult tehasest. On põhjus, miks vormel-1 auto ei kasuta manuaalkäigukasti! Usaldage meid, kui tunnete, kui kiiresti need asjad nihkuvad, ja tunnete, kuidas topeltsiduriga käigukast käigu sisse lülitab, ei jää te sellest 3 pedaali seadistusest puudu. Noh, võib-olla teete seda, kuid hetkel te kindlasti ei mõtle sellele.

Kas teil on endiselt küsimusi?

Kui teil on veel küsimusi, võtke julgelt ühendust meie külalisteteenuste meeskonnaga e-posti teel: [email protected]või telefonil 866 273 7727. On suur võimalus, et oleme juba teie küsimustele vastanud, seega vaadake lisateabe saamiseks meie ajaveebi ja KKK lehte.

Kohtumiseni Open Roadil!

Leidke oma ketas

Post Avatud küsimused avatud tee kohta appeared first on Xtreme Xperience.

sarnased postitused

Leave a Reply