Bumper.com käivitab uue preemiaprogrammi – Openbay partnerid autoteeninduse ja -remondi valdkonnas

1
Bumper.com käivitab uue preemiaprogrammi – Openbay partnerid autoteeninduse ja -remondi valdkonnas

Bumper.com käivitab uue preemiaprogrammi – Openbay partnerid autoteeninduse ja -remondi valdkonnas


Bumper.com lisab uue preemiaprogrammi, täiustades oma sõidukite ajaloo aruandlusteenust peamiste partnerlussuhetega autotööstuse kaubamärkidega, mis pakuvad tarbijale lisaväärtust.

Bumper.com teatab täiesti uue preemiaprogrammi Bumper Rewards käivitamisest, mis muudab autoomanike jaoks auto ostu-, omamis- ja müügiteekonna aja ja raha säästmise lihtsamaks.

Bumper Rewardsi turuletoomisega saavad kasutajad koheselt ära kasutada eksklusiivseid sääste ja allahindlusi, mida pakub algselt üheksa käsitsi valitud tööstuspartneri grupp. See hõlmab juurdepääsu säästudele esmaklassiliste autode ja veoautode osade pealt Throtltuhandeid parkimiskohti ja asukohti enam kui 300 Põhja-Ameerika linnas SpotHeromobiilsete autode hooldus ja remont poolt RepairSmithveebipõhine broneerimine ja hinnangud tavapäraste autoteenuste ja üldise remondi jaoks Openbaypartnerite pakkumiste hulgas.

Veidi enam kui aastaga on Bumper.com tõestanud end sõidukite ajaloo aruannete valdkonnas olulise mängijana,” ütles Bumper.com tootedirektor Alessandro Mannino. “Oleme pakkunud üle miljoni sõiduki ajaloo aruande autoostjatele ja edasimüüjatele, kes soovivad teha teadlikke ostuotsuseid.

“Selle uue preemiaprogrammi käivitamisega jätkame mitte ainult taskukohase, tööstusharu juhtiva sõiduki ajaloo aruandluse pakkumist, vaid sillutame teed autoomanike, ostjate ja müüjate jaoks suurepäraseks rakenduseks.”

Teave Bumper.com-i kohta

Bumper.com-i missioon on lihtne: muutke autode omamise, ostmise ja müümise kogemus paremaks ja taskukohasemaks piiramatu arvu kaudu sõiduki ajaloo aruanded ühe soodsa hinnaga juurdepääs usaldusväärsele teabele õnnetuste, tagasikutsumiste, turuväärtuse ja hõlpsasti kasutatavate tööriistade kohta, mis on saadaval veebis või Bumper.com-i mobiilirakenduse kaudu. Jälgige veebisaiti Bumper.com Tikk-takk, Instagram, Youtube, Facebook ja Twitter. Partnerluspäringute korral e-kiri [email protected]

Pressiteade, mida levitab PRNewswire

Post Bumper.com käivitab uue preemiaprogrammi – Openbay partnerid autoteeninduse ja remondi valdkonnas appeared first on Openbay Overdrive.

sarnased postitused

Leave a Reply