California ranniku kõige vapustavamad sõidud

2
California ranniku kõige vapustavamad sõidud

Kas on midagi ikoonilisemat kui Lõuna-California maanteereis?

Jah, tundub, et Lõuna-Californias on tõesti kõik olemas. Alates käänulistest rannikuteedest, mis kulgevad mööda liivarandu ja miljonidollarilisi häärbereid, kuni autojuhtidele keskendunud mäekurudeni, mis asuvad lühikese autosõidu kaugusel ühest maailma kõige aktiivsemast suurlinnapiirkonnast.

Üks parimaid asju Lõuna-Californias elades on alati suurepärane ilm ja see annab autohullele kalifornialastele võimaluse aastaringselt välja tulla ja näha Golden State’i parimat.

Niisiis, millised on Lõuna-California parimad draivid? Lähme sellesse.

San Gabrieli rahvusmäed

Suurest osast Lõuna-Californiast 1-tunnise autosõidu kaugusel paiknevad San Gabrieli mäed on täis omapäraseid mägilinnakesi, vapustavaid kiirteid ja dramaatilisi vaateid.

Matkajad leiavad palju suurepäraseid kohti, kus nautida kõike alates kergest jalutuskäigust kuni kardiolõhkematkani kuni üle 10 000 jala kõrgusteni. San Gabrieli mägede põhjapoolses otsas asuv eepiline Vasquez Rocksi maakonnapark kutsub igas tasemes matkajaid. See sait on eriti tähelepanuväärne, kuna kõik alates Star Trekist kuni The Lone Rangeri ja The Twilighti tsoonini on filmitud just selles kohas. Uhketele matkajatele meeldivad sellised kohad nagu Mount Baldy Summiti matk või Strawberry Peak.

Kui matkamisest ei piisa, võivad ekstreemseid seiklusi otsivad reisijad suunduda kiirteelt 10-miilisele edasi-tagasi retkele ikooniks tuntud paika. Sild kuhugikus saab 1936. aastal ehitatud sillalt benji-hüpet teha üle eepilise kanjoni. Lumesõbrad saavad novembrist märtsini osa võtta ka talvistest tegevustest kaunis Mount Baldy külas ja Mt. Baldy kuurordis.

Kõik see 2-tunnise autosõidu kaugusel Los Angelese kesklinnast? Looda sa. See on suurepärane.

Angeles Cresti maaliline kõrvaltee

Muidugi on Lõuna-Californias palju uskumatuid teid, kuid vähesed ühendavad tehnilised nurgad ja põnevus absoluutse iluga, nagu Angeles Crest Scenic Byway.

See tehniline tee (2. kiirtee) kulgeb mööda ja üle San Gabrieli mägede kogu tee alates La Cañada Flintridge’ist kuni maantee 138 äärse kõrgkõrbeni. Teel leiate järske kõrguse muutusi ja palju tehnilisi nurki, mis muudavad selle lemmik nii kahe- kui ka neljarattaliste seikluste jaoks. Kõrgus algab umbes 1500 jala kõrguselt La Cañadas ja tõuseb Dawsons Saddle’is üle 7000 jala. See ei tee maanteest mitte ainult Lõuna-California kõrgeimaid, vaid ka kogu osariigi kõrgemaid.

Angelese rahvusmets Californias Cloudbursti tippkohtumisest läänes

Kindlasti tasub näha teekonnal asuv ikooniline Mt. Wilsoni observatoorium, kus asub tohutu 100 jala pikkune teleskoop, mida julged tähevaatlejad saavad tasuta külastada ja kogeda. Switzer Fallsi sügav bassein ja kõrged joad on suhteliselt lihtne matk, mis paneb teid hetkeks unustama, et olete Los Angelese megametropolis. Mööda teed on omapärane mägilinn Wrightwood suurepärane koht, kus peatuda hommikusöögiks või mõneks kohalikuks ostlemiseks.

Kui kavatsete seda teed läbida, siis veenduge, et jääte oma sõiduki ja närvide piiridesse. Aastate jooksul on sellelt maanteelt väljas juhtunud kümneid õnnetusi, mis on tavaliselt põhjustatud inimestest, kes lükkavad oma sõidukid liiga kaugele, seega olge ettevaatlik.

Aeglusta ja naudi seda!

Vaikse ookeani ranniku kiirtee

Ükskõik, kuhu mööda Vaikse ookeani ranniku maanteed sõidate, on tunne, nagu oleksite läbinud unenäos.

Üks pool on suur ja metsik Vaikne ookean, mis kohtub miilide pikkuste liivarandade hiilgusega. Teisel pool kihab eepiline metropol energiast ja põnevusest. Näete kõike alates kümnetest rattasõitjatest pühapäevasel sõidul kuni superautode ja klassikaliste autodeni, mis veerevad PCH-l alla – see on tõesti kõige ilu. See on koht, kus kõik saavad kohtuda, suhelda ja näha.

Kui soovite klassikaliselt mahedat Lõuna-California PCH-kogemust, minge Malibusse ja alustage oma hommikut peatusega kohalikus Cars & Coffee’s, mida sageli külastavad sellised nimed nagu Jerry Seinfeld ja Jay Leno. Malibu on kuulus oma looduse ja tähejõu segu poolest, mistõttu on see üks ihaldusväärsemaid kohti SoCalis. Kas otsite saginat? Suunduge Santa Monicasse, kust leiate kümneid elavaid poode ja restorane PCH igas nurgas.

PCH sisenemispunkti on raske valida, kuid soovitame alustada oma teekonda Malibu ümbruses põhja poole ja liikuda lõunasse Rancho Palos Verdese suunas.

SoCal tehti superautode jaoks

Selles pole kahtlustki, SoCal on voolav metropol, mis on täis hämmastavaid teid, mis lihtsalt anub, et teda täispuhutava superauto rooli taha sõita.

Ükskõik, kas soovite heitgaaside haukumise ja hädaldamise saatel mööda Vaikse ookeani ranniku maanteed sõita või tehnilistel teedel nagu Angeles Crest Highway, muudab superauto kõik need kogemused veidi erilisemaks. Isegi liiklusummikud võivad heauskse superauto roolis olla just nii palju lahedamad.

Open Road by Xtreme Xperience valib välja mõned maailma parimad superautod ja paneb teid rooli taha sellistes ikoonilistes kohtades nagu Lõuna-California. Viime teid kohtadesse, mis pakuvad nii hämmastavat looduslikku hiilgust kui ka kosmopoliitset hiilgust. Teil on võimalus juhtida giidiga ekskursioonil mitut superautot sellistelt kaubamärkidelt nagu Porsche ja Mercedes-Benz.

Mis võiks olla parem kui see?

Broneerige oma kogemus kohe

The post California ranniku kõige vapustavamad sõidud appeared first on Xtreme Xperience.

sarnased postitused

Leave a Reply