Chevrolet’i polt EUV luuras testimise ajal

1
Chevrolet’i polt EUV luuras testimise ajal

Chevrolet Bolt EUV võib olla elektriautode turul eelseisev sensatsioon. Hiljuti jäädvustati videole sõiduki võimalik prototüüp. General Motors kinnitas selle nädala alguses, et sõidukit hakatakse kutsuma elektrisõidukiks, mitte EV-ks. Näib, et ettevõte kavatseb lisada EUV-sarja rohkem mudeleid, eraldades samal ajal EV-d teise kategooriana.

Spioonikaadritel tabatud prototüüp näib meenutavat praeguse põlvkonna Bolt EV-d. Kogu auto on aga hästi peidetud ja me ei saa sellest erilisi jooni välja tuua. Esituled ja kaetud iluvõre näitavad mõningast sarnasust, mis on kõige rohkem, mida me videost välja saame. Bolt EUV jagab BEV2 platvormi Bolt EV-ga ja seega näevad autod kindlasti sarnased. See tähendab ka seda, et Bolt EUV-l ja Bolt EV-l oleks sarnane mootor ja aku valik. Hinnanguliselt oleks uue auto ligikaudu 259 miili sõiduulatus ja sellel võib olla ka nelikveofunktsioon.

GM-il on tulevaste EV-de osas veelgi helgemad plaanid, kuna ettevõte kavatseb tutvustada uhiuut BEV3 platvormi. See platvorm võimaldab tulevastel elektrisõidukitel olla 400-miiline pluss sõiduulatus. See on praeguste standardite kohaselt arvestatav vahemik. BEV3 platvormile on juba kinnitatud kaks sõidukit, mille esimesed mainimised on GMC Hummer EV ja Cadillac Lyriq. Mõlemad sõidukid on praegu katte all. Need pidid avaldama mais, kuid avalikustamine viibis käimasoleva pandeemia tõttu. Ettevõte on kiusanud entusiaste lühikeste videotega, et hoida üleval, kuni sõidukid lõpuks avalikustatakse. Aruannete kohaselt toimub lähikuudel suure tõenäosusega kinnine üritus.

Bolt EUV on endiselt testimisfaasis, kuid see ei kaota kaua. Sõiduk tuleb välja 2022. aasta mudelina, mille tarneid oodatakse 2021. aasta keskpaigast. Pole kindel, milline oleks Bolt EUV hind, kuid eeldame, et see jääb Bolt EV hinnavahemikku. Pidage siiski meeles, et EUV on natuke suurem, nii et eeldage, et see maksab pisut rohkem kui Bolt EV. Praeguse Bolt EV-i baashind on 37 495 dollarit, seega peaksite ootama poldi EUV-d vahemikus 40 000–45 000 dollarit.

Chevrolet Volt EUV spioonifotod

Leave a Reply