Esimene pilk uuele BMW M5-le

2
Esimene pilk uuele BMW M5-le

BMW võttis 2021. aasta BMW M5 jaoks peenehambalise kammi ja rehas veidi uue näo. See hõlmab uusi esitulesid, mis jäljendavad 3. seeriat, veidi agressiivsemat esivõret, suuremaid esi- ja tagapõllesid ning teravamaid tagatulesid. Samuti märkate kõrgläikega musti aktsente, mis kaunistavad iga pragu, koos uute saadaolevate värvivärvidega, sealhulgas pressifotodel kujutatud Motegi Rediga.

Sees on sama esteetika, kuid täiustatud tehnikaga. Keskekraan on nüüd suurem, mõõtmetega 12,3 tolli parema laiekraanefekti saavutamiseks, ja keskkonsoolil on kaks uut nuppu, mis hõlbustavad juurdepääsu süsteemisätetele ja esipaneelil olevatele näitudele.

Kuid suurim uudis on “baas” M5 kirves, kui seda isegi nii nimetada. 2021. aasta mudelid on saadaval ainult täielikus Competition-varustuses, mis tähendab 617 hj ja 553 lb-jalga 4,4-liitrisest kahe turboga V8-st. Võimsus pole muutunud, mis pole just halb. Kui eelmisel aastal M5 Competitioni sõitsime, ei kurtnud me kordagi selle võimsuse üle ega tüdinenud kordagi selle karva lõhkuvast kiirendusest 0-100 km/h 3,3 sekundiga, mis on superautode territooriumile tungiv number.

Nelikvedu on endiselt tavahind, millel on võimalus külgsuunas lõbutsemiseks esitelg lahti ühendada. Kuid täiesti uus funktsioon on jälgimisrežiim, mis keelab kõik, mis võib teie tähelepanu täiusliku tipu kujundamisel segada, sealhulgas helisüsteem, keskekraan ja juhiabifunktsioonid.

2021 BMW M5 2

Lisaks nendele funktsioonidele on BMW M5 Competitionil mustad stiilidetailid, mis rõhutavad selle eliitstaatust. BMW neeruvõre ümbris, M lõpuste võrk, välispeeglikatted ja täiendav tagaspoiler pakiruumi kaanel on kõik kõrgläikega musta viimistlusega ning tagumisel põllel on mustad sisestused. Mustad M5 võistlusmärgid kaunistavad neeruvõret, lõpuseid ja pakiruumi kaant, samal ajal kui lävepakuplaadid on valgustatud. Standardvarustuses oleva M Sport väljalaskesüsteemi väljalasketorud on viimistletud musta kroomiga.

2021 BMW M5 3

Suur keskmine õhuvõtuava on kuusnurkse kujuga ja sisaldab õlijahutit koos radaranduriga aktiivse püsikiiruse regulaatori (ACC) süsteemi jaoks. Uued L-kujulised valgustorud, mis põlevad kitsaste triipudena neeruvõre suunas, lisavad uue disainiga LED-esituledele dünaamilist õitsengut.

2021. aasta BMW M5 Competition jõuab Ameerika edasimüüjateni hiljem sel suvel, hinnad algavad 91 500 USD-st.

2021 BMW M5 – fotogalerii

The post Esimene pilguheit uuele BMW M5-le ilmus esmakordselt Daily Car News and Reviews | AutomobileGator.

sarnased postitused

Leave a Reply