Kasutatud Teslad müüakse kiiremini kui ükski teine ​​saadaval olev elektriauto

1
Kasutatud Teslad müüakse kiiremini kui ükski teine ​​saadaval olev elektriauto

Kuna koroonaviiruse pandeemia tõttu väheneb üldine nõudlus kasutatud autode järele, müüakse kasutatud Teslad kiiremini kui teised elektriautod.

Ajalehe iSeeCars.com uue analüüsi kohaselt olid Tesla Model 3, Model X ja Model S kolm kõige kiiremini müüdavat elektriautot, samas kui Model 3 oli üldiselt kõige kiiremini müüdud kasutatud autod, sealhulgas nii elektri- kui ka sisepõlemismootoriga autod. mudelid.

See põhineb sellel veebisaidil loetletud mudeliaastate 2015–2019 sõidukite analüüsil, mis kasutas selle analüüsi jaoks kahte andmekogumit. Üks 2019. aasta novembrist 2020. aasta veebruarini esindab koroonaviiruse-eelseid müügitrende ja teine ​​2020. aasta märtsist 2020. aasta juunini andis pandeemiaaegse müügi kokkuvõtte.

Müügitrend on osaliselt klassikaline pakkumise ja nõudluse juhtum.

Tesla mudelit 3, mis oli autotootja odavaim sõiduk, telliti kõigist kunagi toodetud autodest kõige rohkem ette ja pikk ooteaeg aitas veelgi suurendada nõudlust sõiduki järele, mis on püsinud järelturul iSeeCars. com tegevjuht Phong Ly ütles avalduses.

Model X on samuti suhteliselt defitsiitne, kuna see alustas tarneid alles 2015. aasta lõpus, märgiti analüüsis. Vaatamata suuremale pakkumisele, mis on tingitud selle pikast tootmisperioodist, jääb Model S analüüsi kohaselt nõudluse ka konkurentsivõimelise hinna tõttu.

Kasutatud Tesla Model S2

See pole uus nähtus, kuna kasutatud Tesla mudelite hinnad on olnud kõrgel juba aastaid.

Osaliselt on põhjuseks see, et tänu õhu kaudu värskendatavatele uuendustele tehtud edusammudele ja aku suhteliselt madalale lagunemisele läheb vanematel autodel üllatavalt hästi.

See ei tähenda, et kasutatud Tesla elektriautod oleksid vigadeta. Nagu kõigi kasutatud autode puhul, on oluline põhjalikult kontrollida võimaliku ostu seisukorda ja teada antud mudeli üksikuid puudusi. Teatud Tesla funktsioonid, nagu Autopilot, on samuti seotud algse omanikuga ja võib-olla Tesla võib need auto müümisel deaktiveerida.

Kuid elektriautode seas on Tesla selles valdkonnas anomaalia. Teised elektriautod kipuvad väärtust kaotama palju kiiremini kui võrreldavad sisepõlemismootoriga mudelid.

Kasutatud Tesla Model S3

sarnased postitused

Leave a Reply