Kergete sõidukite müük langes 2022. aasta teises kvartalis

1
Kergete sõidukite müük langes 2022. aasta teises kvartalis

Ameeriklased jätkavad sõidukite ostmist peaaegu sama kiiresti, kui need saabuvad edasimüüjate partiidele, kuna rahvas on tulvil lugusid, mis kroonivad igavesti tühje partiid, ja mõned asutused teevad pankrotti nilbete juurdehindlustega.

Need kaks viimast teemat jätame mõneks muuks päevaks. Samal ajal, vaatamata tarbijate näljale uute autode järele, on turg võrreldes eelmise aasta selle ajaga järsult langenud – tegelikult kahekohalised protsendid.

Ükski B&B üksikliige ei ole üllatunud, kui saab teada, et tarneahela peavalud kimbutavad tööstust jätkuvalt, piirates klientidele tarnitavate sõidukite arvu. Eelmises kvartalis – pidage meeles, et enamik tootjaid peab meid väärt seda, et müügiaruanne esitataks vaid neli korda aastas, mitte igakuiselt – nägi müük 3,37 miljoni ühikuni, mis on 2021. aasta teise kvartaliga võrreldes vapustavalt 21 protsenti vähem. Muidugi, maailm on juba üle kahe aasta olnud autode müügi osas tormiline, kuid globaalse pandeemia ja kiibipuuduse tõttu kallutasime andmeid viisil, mida me poleks osanud ette kujutada enne, kui me kõik sõna „Covid” ära õppisime. Pange tähele, et mõned kaubamärgid ei ole veel oma numbreid teatanud.

Tänaseks on Ameerika esindustes ostetud ligikaudu 6,57 miljonit uut sõidukit, mis on 18,5 protsenti vähem kui eelmisel aastal sel korral veidi üle 8 miljoni. Kui see tempo praegusest kuni jõuluvana ilmumiseni dubleeritakse, on turg kursis oma halvima tulemusega alates vanadest halbadest aegadest, mil kõik käed küünistasid end suurest majanduslangusest välja. Siiski, kui globaalses mastaabis midagi mõeldamatut ei juhtu, oleme 2009. aastast palju ees, kui kergete sõidukite jaemüük saavutas põhja, küündis üle 10 miljoni.

Üksikuid kaubamärke on alati lõbus vaadata, nii et teeme seda. General Motors on nüüd taas edetabelite tipus, pärast seda, kui Toyota oli ta viimati piinlikult anastanud USA müügikrooni nimel. See oli suures osas tänu 22,9-protsendisele üldisele Toyota kaubamärkide langusele selles riigis, võrreldes GM-i 15,4-protsendilise langusega. RenCenit tõmbas kõige rohkem alla Buick, mis on 2021. aasta sama kvartaliga võrreldes enam kui poole võrra väiksem. ja seni sel aastal. See pole siis lihtsalt tri-shieldi kaubamärgi halb Q2; terve aasta on olnud raske.

Kogu linnas jäi Ford eelmisel kvartalil suures osas samale tasemele ja on aasta läbi elanud paremini kui enamik, langedes aasta seisuga veidi üle 8 protsendi. Tugev juuni toob kaasa hingematvad pealkirjad, mis ütlevad, et klaasmaja on selle kuu kohta kasvanud 31,5 protsenti, mis on tõsi. Juunis on Fordi sõnul müüdud 1837 pikapi F-150 Lightning kokku 2296 eest alates EV müügiletulekust. Samas segmendis on Rivian sel aastal hinnanguliselt müünud ​​1400 veokit. Tesla ei ole veel müünud ​​ühtegi Cybertrucki, hoolimata kõigist nende aastatetagusest esitlemisest tehtud braggadocio’st.

Ja neile, kes naudivad väikeseid (väiksemaid) pikapi, teadke, et Maverick on sel aastal Rangerist rohkem müünud: 38 753–33 840. Kas arvate, et seal toimub kannibaliseerimine? Kirjutage kommentaaridesse oma mõtted selle konkreetse statistika kohta.

[Image: Honda]

Hakka TTAC-i siseringi. Hankige uusim uudisedfunktsioonid, TTAC võtab ja kõik muu, mis jõuab autode kohta kõigepealt tõeni tellides meie uudiskiri.

sarnased postitused

Leave a Reply