Kia Nightfall Edition 2023 – millised linnamaasturimudelid pakuvad pimendatud viimistlust?

0
Kia Nightfall Edition 2023 – millised linnamaasturimudelid pakuvad pimendatud viimistlust?

Kia mudelid Nightfall Editioni varustustaseme/paketiga.

Sõidukite värvide osas on inimestel kindel eelistus, kuid raske on vastu vaielda, et miski ei näe lahedam välja kui pimendatud maastur. See võib selgitada, miks Kia on USA-s oma linnamaasturite valikusse lisanud Nightfall Editioni.

Mustade sõidukite fännid saavad 2023. aasta Kia Nightfall Editioni valikust tõelise hoo ning mitme linnamaasturi mudeli hulgast leiab midagi igaühele.

Kui idee pimendatud Kia linnamaasturist kõlab ahvatlevalt, siis ilmselt mõtlete millised Kia mudelid on Nightfall Editionis 2023. aastaks saadaval mudeliaasta.

Oleme siin selleks, et aidata, seega analüüsime mudeleid ja selle eksklusiivse paketiga pakutavat.

2022. aasta Kia Telluride Nightfall Edition

Kui soovite, 2022. aasta Kia Telluride Nightfall Edition, peate valima varustustaseme EX Premium või SX. Seda teed minnes saate pimendatud paketi, mis sisaldab järgmisi väliseid funktsioone:

  • Läikiv must välisviimistlus
  • 20-tollised musta viimistlusega valuveljed
  • Musta viimistlusega Kia tunnusvõre
  • Nightfall Edition Kia logod
  • Mustade raamidega esi- ja udutuled

2022 Kia Sportage Nightfall Edition

2022. aasta Kia Sportage’il on valida mitte ühe, vaid kahe versiooni vahel, milleks on Nightfall Edition ja Nightfall Edition Premium, kusjuures mõlemad on saadaval S-varustustasemel.

Mõlemad variandid pakuvad läikivmust iluvõre koos klaverimusta raami, musta märgi, klaverimustade küljepõrandate ja libisemisplaatidega, klaverimustade udutulede ümmarguste ja kaitseraua ääristega ning musta satiinist aknaümbrisega.

Liikudes üles Kia Sportage Nightfall Edition Premium pakett tähendab veelgi rohkemate tehnoloogiliste funktsioonide saamist, kui kõik juba laaditud Sportage’i mudelid leidsid.

2023 Kia Seltos Nightfall Edition

Kia Seltos Nightfall Edition valget värvi

Kuigi ülalmainitud sõidukid on mõlemad suurepärased, võivad need mõne jaoks olla liiga suured. Kui see on nii, siis võiksite kaaluda 2023 Kia Seltos Nightfall Edition, mis on väiksem sõiduk. Seltos on kompaktne crossover, mis näeb mustas riietuses suurepärane välja.

Seltos Nightfall Edition tehakse kättesaadavaks mudeliaastal 2022 ja nagu ka teised selles loendis olevad, on sellel mõned lahedad disaini täiustavad funktsioonid, mis hõlmavad järgmist:

  • Eksklusiivsed 18-tollised mattmustad valuveljed
  • unikaalne must grill
  • vastupidavad püstised katusereelingud
  • karmid külgmised künnised

Mine pimedaks Kia Nightfall Editioni mudelitega

Kia Telluride oli mudel, mis esmakordselt ilmus USA-s Nightfall Editioni mudelina. Selle edu on põhjustanud Kia laiendab oma Nightfalli mudelivalikutSeltos ja Sportage liituvad tumenenud klubiga.

Praeguse seisuga on selles tükis mainitud kolm mudelit ainsad Kia sõidukid, mis on varustatud Nightfalli paketiga, kuid loodame, et lähiaastatel jõuame turule veelgi rohkem. Kui lahe näeks Kia Soul välja Nightfall Editionina?

Kui olete valmis mõne Nightfall Editioni mudeli rooli istuma, kuid soovite veidi rohkem teada, soovitame teil selle mudeliga tutvumiseks pöörduda lähedal asuva Kia esinduse poole. Oleme üsna kindlad, et kui näete, kuidas need välja näevad, müüakse teid maha.

sarnased postitused

Leave a Reply