Kia Niro AWD tuleb lähitulevikus müüki

1
Kia Niro AWD tuleb lähitulevikus müüki

Saime siin saidil theKEEA.com põnevaid uudiseid teatada, kuna oleme teada saanud, et uut Kia Niro hübriid / pistikhübriid pakutakse AWD mudelina.

Tuleb märkida, et see ei ole AWD-süsteem, millega võite harjuda, vaid pigem elektriline nelikveosüsteem, mille on välja töötanud Hyundai Wia, Lõuna-Korea autoosade tootja, kes on seotud Hyundai-Kia kontserniga.

Kia Niro e-4WD süsteem

Tavalises nelikveosüsteemis on tagaratastele jõu edastamiseks vaja võlli ja ülekandekorpust, mille tulemuseks on sisemise pakiruumi vähenemine ja kütusesäästlikkus.

E-4WD süsteem kasutab selle jõu edastamiseks tagarataste vahele paigaldatud elektrimootorit.

Selle seadme paigutus ja suurus tähendab, et sees vabaneb rohkem lastiruumi ning paraneb kütusesäästlikkus ja jalaruumi.

Mis on e-4WD ja kuidas see töötab

e-4wd-kuidas-see-töötab

Elektrilised neliveosüsteemid on suhteliselt uus tehnoloogia ja praegu on neid näha vaid vähestel sõidukitel.

Seda süsteemi kasutavad autotootjad teevad seda tavaliselt pistikühendusega hübriidmudelites.

Mõned sõidukid, millest leiate E-4WD, hõlmavad pistikprogrammi Volvo XC90, BMW i8, Lexus RX hübriid ja Mitsubishi Outlanderi pistikühendusega hübriidmaasturid.

Kuna pistikühendusega hübriidmudelid muutuvad levinumaks, muutub ka see süsteem levinumaks.

Kasutamiseks paljudes Kia, Hyundai sõidukites

Ärge oodake, et e-4WD-süsteemi kasutamine Kia Niro pistikhübriidis oleks viimane kord, kui näeme korealasi seda kasutamas, kuna see ilmub peaaegu kindlasti ka teistesse Hyundai ja Kia mudelitesse.

Mõistlik oleks, kui Kia Sportage ja Sorento linnamaasturid hakkaksid seda süsteemi kasutama ning see võib sattuda ka järgmise põlvkonna crossover-sõidukisse Soul.

Eelmise aasta ideesõidukile Soul Trail’steri oli ju see süsteem paigaldatud.

sarnased postitused

Leave a Reply