Kia palkab BMW 3.0 CSL Hommage’i kontseptsioonidisaineri

1
Kia palkab BMW 3.0 CSL Hommage’i kontseptsioonidisaineri

Won Kyu Yang jätab BMW tulevaste Kia EV-de disainimiseks.

Kia bränd on viimastel aastatel olnud hüppeliselt tõusnud, suuresti tänu nende võimele pakkuda suurepärase välimusega autosid, mis toimivad väga hästi.

Samuti on nende võime palgata ettevõtte parimaid inimesi, mis on aidanud neil nii edukas olla.

Kia on suutnud kaasata autotööstuse kõige andekamaid inimesi, kellest paljudel on olnud kogemusi ikooniliste Euroopa kaubamärkidega nagu BMW.

Üks selline palgaline oli Alert Bierman, mees, kes juhtis üliedukat BMW M esitusprojekti. Bierman mängis olulist rolli Kia Stingeri – jõudlussõiduki, mille juhtimine on väga lõbus – pakkumisel.

Teine Kia suur tegija on peadisainer, Karim Habibkes liitus Lõuna-Korea autotootjaga pärast BMW, Daimleri ja Infiniti tööd.

Autodisainer Won Kyu Yang liitub Kia ridadega

Nüüd on Kia Lõuna-Koreas Namyangis asuva disaini peakorteri ridadega liitunud veel üks endine BMW töötaja. See oleks Võitis Kyu Yang, kes asub tööle asepresidendi ja Kia disainiinnovatsioonigrupi juhinaandes aru otse Karim Habibile.

Renditööst rääkides ütles Kia, et Kang võeti appi nende disaini strateegilisel arendamisel, öeldes, et andes kuju tuleviku disainiplaanidele nii välis- kui ka sisekujunduses kogu tooteportfelli ulatuses.

Eeldatakse, et Kang võtab selles konkreetselt peamise rolli Kia tõuge rohkemate EV mudelite tarnimise suunas lähiaastatel nn Plaan S strateegia raames.

BMW 3.0 CSL Hommage Concept

BMW ideeauto pilt.

Kui jälgite tähelepanelikult automaailma, siis olete ilmselt teadlik, et BMW praeguses keeles on armastus/vihkamine toimumas.

Sellegipoolest oli üks nende viimaste aastate kõige populaarsemaid disainilahendusi 2015. aasta BMW 3.0 CSL Hommage Concept mudel.

Kangi sõrmejäljed on kogu sellel disainil ja paljud inimesed on hämmastunud, et BMW ei muutnud seda seeriamudeliks, eriti nüüd, kui neil on mõningaid tagasilööke.

Rääkides oma hiljutisest töölevõtmisest, ütles Kang, et tal on au saada osa Kia disainimeeskonnast, eriti ajal, mil tööstus on suurte muutuste äärel.

Ta ootab huviga, et saaks Kia kõigi elektriliste mudelitega tuleviku jaoks sisse juhatada uue disainiajastu.

Kang jätkas, et tal oli hea meel olla osa pühendunud disainimeeskonnast, kes soovib Kia tootesarja ja disainistrateegiat veelgi edendada. Ta on kindel, et aastate jooksul kogutud teadmised osutuvad Kia jaoks tõeliseks eeliseks, kui nad suunduvad uutele loomingulistele suundadele.

sarnased postitused

Leave a Reply