Lamborghini paljastas Huracan Evo RWD Spyderi

0
Lamborghini paljastas Huracan Evo RWD Spyderi

Itaalia superautode tootja Lamborghini avalikustas 7. mail mudeli Lamborghini Huracan Evo RWD Spyder. Ettevõttel on nimekiri edukatest autodest, mis on võitnud paljude südamed üle maailma. Lamborghini uus mudel ei oleks eeldatavasti teistsugune.

Uus mudel on kabriolett. Huracan Evo RWD Spyderil on 5,2-liitrine vabalthingav V10, mis toodab muljetavaldavat 610 hj ja 560 Nm pöördemomenti, mis aitab autol kiirendada 0–60 miili tunnis vaid 3,3 sekundiga. Tippkiirus on 200 miili tunnis.

Lamborghini Huracan Evo RWD Spyder on Huracan Evo eriversioon, millel on AWD-funktsioon. Huracani RWD on umbes 70 naela võrra kergem. Kuna see aga on Huracan Evo kabriolettversioon, siis kaal tõuseb veidi. Kabriolettautodel on sees mootor, mis aitab pealt avada ja sulguda. See lisaraskus mõjutab nii auto kiirendust kui ka tühimassi. Lamborghini võib selle probleemiga toime tulla, lisades rohkem süsinikkiust elemente. Huracan Evo RWD Spyder võiks maksta ka natuke rohkem kui tavaline versioon.

2020 Lamborghini Huracan EVO RWD Spyder 9

Varsti algab Sant’Agata Bolognese tehases Lamborghini Huracan Evo RWD Spyderi tootmine. Tehas on suletud alates märtsist, mil riiki tabas rängalt koroonaviiruse pandeemia. Selle tulemusel sulges Itaalia valitsus kõik tehased ja tehased. Nüüd, kui haiguse tagajärjed on hajunud, on taimed taas avamiseks valmis.

Itaalia ettevõte aitas ka valitsusel viirusega võidelda, viies mõne osakonna tootmist Itaalia meditsiinipersonali visiirite, maskide ja kaitsekomplektide tootmiseks.

Eks ole näha, kas tootmistsehh läheb täistuuridel käima või kasvavad tootmisnumbrid tasapisi. Lamborghinis töötavad spetsialistid, kes koos masinatega toodavad Lamborghini sõidukeid. Ettevõte ei saa hakkama ilma oma tööjõuta, sest enamik seal töötavaid inimesi on seda juba aegade jooksul teinud ja nende kogemused on Itaalia margi jaoks väärtuslikumad kui oma superautode müümine.

Lamborghini Huracan Evo RWD Spyder – fotogalerii

sarnased postitused

Leave a Reply