Märgid, mida peate oma Mercedese väljavahetamiseks

1
Märgid, mida peate oma Mercedese väljavahetamiseks

Mercedes on ettevõte, mille fookus on lojaalse kliendibaasi loomisel. Kui olete brändi investeerinud, nii ütleb teooria, avaldab teile pakutava teenuse, toe ja inseneritöö kvaliteet nii suurt muljet, et olete kogu elu klient: ja kaubamärgi evangelist.

Saksa tootja on tuntud selle poolest, et pakub järjekindlalt tipptaset kogu oma tootevalikus. Selle autod on loodud kestma aastaid või isegi aastakümneid ilma kaebusteta. Seda arvestades ei saa ühtegi sõidukit ehitada nii, et see kestaks igavesti ja uuemate mudelite tehnoloogiate valik võib panna vanemate Mercedeste omanikele mõtlema, kas aeg on uuendamiseks õige.

Kulude madalal hoidmine

Kui otsite uut Mercedest, kuid te ei soovi maksta uhiuue autoga kaasnevat kopsakaid lisatasusid, võite Otsige kasutatud Mercedese pakkumisi veebist enne kui otsustad. Enamikul juhtudel on kasutatud autod endiselt heas seisukorras ja saate auto, mida ei saa eristada äsja tootmisliinilt maha veerenud autost.

Märgid, millele tähelepanu pöörata

Niisiis, mis võib viidata sellele, et teil on vaja asendusautot? On mõned märgid, millele tasub tähelepanu pöörata.

Käimasolevad remonditööd

Kui teie auto on remonditöökojas sagedamini kui sealt väljas, võite avastada, et kulutate remondile piisavalt, et õigustada hammustamist ja uue auto ostmist. Ehkki võite lõpuks kulutada paar tuhat naela, saate õige rahastamispaketiga seda kulusid jaotada nii palju, et teil oleks parem kui siis, kui jääksite autoga, mis on alati garaažis.

Ja loomulikult on alati rikkis auto, millele te ei saa loota ja mis võib kaasa tuua märkimisväärseid isiklikke ja tööalaseid kulusid peale remondiarve.

Autol on MOT ebaõnnestunud

MOT läbimine on seaduslik nõue kui kavatsete sõita Briti teedel. Auto, mis ebaõnnestub ühes MOT-is, ebaõnnestub tõenäoliselt ka tulevastes. Rääkige oma mehaanikuga, kas rikke põhjus võib tõenäoliselt korduda.

Esineb lekke märke

Õigeks tööks peab teie Mercedes suutma kasutada tervet hulka vedelikke. Kui üks reservuaaridest hakkab lekkima, on see õiglane märk, et tulevikus tekib lekkeid veelgi.

Auto ei ole enam kütusesäästlik

Mercedes võib olla kulukas sõiduk, kuid uuemad kipuvad olema palju kütusesäästlikumad. Kui kasutate tõsist läbisõitu, võite avastada, et see erinevus on investeeringu õigustamiseks piisav.

sarnased postitused

Leave a Reply