Maserati Grecale on loodud “igapäevaseks erakordseks” kogemuseks

1
Maserati Grecale on loodud “igapäevaseks erakordseks” kogemuseks
Pilt: Maserati

Itaalia autotootja Maserati, kes toodab maailma kiireimaid ja luksuslikumaid sport- ja sõiduautosid, on oma autovaliku täiendamiseks turule toonud uue linnamaasturite klassi. Bränd nimetab seda “Grecale”, mis itaalia keeles tähendab Vahemere kirdetuult. Sarnaselt teistele mudelitele andis Maserati sellele nime maailma kuulsaimate tuulte järgi, et peegeldada selle kiirust.

Selle baasmudel Grecale GT suudab kiirendada 60 miili tunnis vähem kui 5,6 sekundiga ja 124 miili tunnis 23,7 sekundiga. See sooritus on juba ületanud oma kaasvõistlejat sakslasest. Tänapäeva kiires maailmas muudab Grecale-suguse linnamaasturi omamine paikade vahel pendeldamise lihtsaks. Selle viieistmeline paigutus sobib autot otsivale noorele perele ning igal mudelil on kolm põhilist sõidurežiimi (Comfort, GT ja Sport), mida juht saab vastavalt vajadusele vahetada.

Maserati Grecale
Pilt: Maserati

Igapäevaseks töölkäimiseks sellises linnas nagu Singapur on ideaalne sõidurežiim Comfort, mis tagab maksimaalse kasutusmugavuse ja mugavuse, tagades samal ajal maksimaalse efektiivsuse. Neile, kes elavad pikkade teedega maal, tuleb režiim Sport kasuks. Pedaalitundlikkus ja käiguvahetus on seatud tipptulemuslikkusele ning sõiduasendit on langetatud 15 mm võrra – nüüd on tähelepanu keskpunktis teie ja kõik eelarvamused selle kohta, mida maastur suudab pakkuda, kirjutatakse ümber.

Grecale pakub laia valikut jõuallikaid tavapärastest sisepõlemismootoritest hübriidmootori ja täiselektrilise variatsioonini järgmisel aastal. Kuna rohkem riike liigub rohelisema tuleviku poole, on elektriline mudel Folgore tõenäoliselt paljude jaoks kogu maailmas parim valik. Lisaks on see Maserati esimene täiselektriline linnamaastur oma kaubamärgi ajaloos ja seab standardi ka teistele tulevastele elektrisõidukitele, mida Trident brändi kavandis on.

“The Everyday Exceptional” on Grecale tunnuslause ning see on kire, uuenduslikkuse, mitmekülgsuse ja stiili sulam. Neid omadusi ilmestavad kogu linnamaastur, alustades välimusest, mis on pärast marki lipulaeva MC20 teine ​​seeria, mis on võtnud kasutusele Maserati uue stiilisuuna. Auto esiküljel on eriline Maserati iluvõre, kuid ülejäänud sibulakujuline kere on tüüpilise linnamaasturi sümboolne nagu tema kaaskonkurendid Alfa Romeost, Porschest ja BMWst.

Salongi liikudes tervitavad teid saadavalolevad moodsad detailid, nagu 12,3-tolline armatuurlaud, mis sisaldab digitaalset näidikute klastrit ja paari puuteekraani keskel. Esimene Maserati jaoks on digitaalse kella paigaldamine, mis mitte ainult ei näita aega, vaid annab ka signaali vastuse, kui häälkäsklus antakse. Lisaks võib kella sihverplaadist saada kompass, mis on maastikureisile asumisel hädavajalik tööriist.

Maserati Grecale
Pilt: Maserati
Maserati Grecale
Pilt: Maserati
Maserati Grecale
Pilt: Maserati

Valides Itaalia kaubamärgi nagu Maserati, tead kindlasti, et elad iga päev ilma igasuguste kompromissideta. Olgu see siis perega linnas või sõpradega maanteel reisides, Trideni kaubamärgi Grecale mudel pakub teile luksuslikku mugavust koos ülima jõudlusega, mille poolest see mark on automaailmas hästi tuntud.

Rohkemate autode lugemiseks klõpsake siin.

Leave a Reply