Mercedes GLSi facelift on planeeritud 2022. aasta lõppu

1
Mercedes GLSi facelift on planeeritud 2022. aasta lõppu

Mercedes valmistab kolm aastat pärast turuletulekut ette väikest uuendust Mercedes GLS luksusmaasturile. Mercedes GLS-i facelift tuuakse turule selle aasta lõpus ja müük algab 2023. aastal.

Foto: prindiekraan Youtube

Seda nimetatakse maasturite S-klassiks ja see esindab Mercedese linnamaasturite valiku tippu, saadaval on ka AMG ja Maybachi versioonid.

Mercedes valmistab selle aasta lõpuks ette väikest näoparandust. Juba esimestest youtube’is ilmunud spioonikaadritest on näha, et auto on diskreetselt maskeeritud esikaitseraua ja tagatulede ümber. Seetõttu ootame uut kaitserauda ja radiaatorivõre kerget ümbervaatamist. Tagaosa tagatuled on muudetud kujuga.

Sees võtab Mercedes GLS facelift üle eelmisel aastal S-klassile turule toodud uue rooli ja uuendatakse armatuurlaua graafikat. Mercedes GLS säilitab 12,3-tollise multimeediumiekraani ega võta S-klassilt üle uut portreeekraani, kuid täiustatakse MBUX-süsteemi menüüsid ja funktsioone.

Mootorivalik koosneb ka edaspidi reas 6-silindrilistest diisel- ja V8 bensiinimootoritest. V8 bensiinimootor on GLS 580 4Maticu, AMG GLS 63 4Maticu ja Maybachi versioonide kapoti all.
Kuna Mercedes GLE-l ja uuel Mercedes GLC-l on uued PHEV-versioonid, millel on suuremad akud ja elektriline sõiduulatus on umbes 100 km, eeldame, et Mercedes GLS facelift saab PHEV-versiooni, mille aku mahutavus on sarnane GLE-ga, 31,2 kWh.

sarnased postitused

Leave a Reply