Millist haridust vajab tehnik Mercedes-Benzi tehases töötamiseks?

1
Millist haridust vajab tehnik Mercedes-Benzi tehases töötamiseks?

Mercedes-Benz on üks suurimaid autotootjaid Saksamaal, Euroopas ja maailmas. Neil on tehased mitmes riigis Euroopas ja isegi Ameerikas, mis toodavad nende autosid. Mis puutub tootmisse, siis nende autod monteeritakse robotite abil kvalifitseeritud tehnikute juhtimisel, kes kontrollivad iga protsessi, et tagada selle täiuslikkus. Ehkki Mercedes-Benzi autod on sageli peamiseks aruteluobjektiks, keskendume täna teisele teemale. Eelkõige arutleme selle üle, kes on Mercedes-Benzi tehase tehnik ja millist haridustaset sellel ametikohal töötamiseks vaja on. Seega, kui olete kunagi mõelnud, mida on vaja tehnikuks saamiseks, võiksite rahulikult istuda ja lugeda seda artiklit lõpuni.

Allikas: https://unsplash.com/photos/QMjCzOGeglA

Milline on Mercedes-Benzi tehasetehniku ​​roll?

Enne Mercedes-Benzi tehases tehnikuks saamiseks vajalikku haridustaset sukeldumist peame kõigepealt mõistma, mida see roll endast kujutab. Tehnik peab olema Mercedes-Benzi osade, parandustööde ja nüanssidega hästi kursis. Nende kohustus on tagada, et iga varustust ja montaažiprotsessi hooldatakse vastavalt rangetele juhistele. Tehnikuks saamine ei ole lihtne, kuna teil on vaja teatud haridustaset, millesse sukeldume järgmises jaotises.

Millist haridust vajab tehnik Mercedes-Benzi tehases töötamiseks?

Allikas: https://unsplash.com/photos/jHZ70nRk7Ns

Kõrgkool võib enamiku jaoks olla kulukas, kuna paljud üliõpilased lõpetavad ülikooli suurte võlgadega, kuid neil on raske tööd saada. Kuid muud võimalused kaubanduskoolide näol õpetavad teile, mida peate teadma tasustatava töö saamiseks, säästes samal ajal teie aega ja raha. Teisisõnu, Mercedes-Benzi tehnikuks saamiseks on kaks võimalust:

Sukeldume sügavamale nende kahe programmi funktsioonidesse ja nõuetesse.

 1. Mercedes-Benzi DRIVE programm

Kui olete Mercedes-Benzi vastu kirglik, võib DRIVE programm olla just teile sobiv. Praegu on Ameerika Ühendriikides 5 asukohta, mitu Mercedes-Benzi koolituskeskust ja Universal Technical Institute. Seda programmi rahastab täielikult Mercedes-Benz, mis muudab selle väga konkurentsivõimeliseks. Range vastuvõtuprotsess tagab, et valitakse ainult parimad ja pühendunumad. Programm ei ole nii pikk; selle täitmiseks kulub vaid 16 nädalat. Järgmine on DRIVE programmi toetavate koolide loend:

 • Universal Technical Institute, Lisle, Illinois
 • Mercedes-Benzi koolituskeskus, Long Beach, California
 • Mercedes-Benzi koolituskeskus, Jacksonville, Florida
 • Mercedes-Benzi koolituskeskus, Grapevine, Texas
 • Mercedes-Benzi koolituskeskus, Robbinsville, New Jersey

Sisseastumistingimused:

Allpool on mõned sisseastumistingimused, mida peate täitma:

 • Taotluse esitamise hetkel vähemalt 16-aastane.
 • Keskkooli lõputunnistus, riiklikult välja antud GED või kraadiõppe programmi lõpetamine keskhariduse tasemel.
 • Välisriigi haridust tõendavad dokumendid, mida ei saa kohe kontrollida, tuleb taotleja kulul esitada kontrollimiseks kolmanda osapoole hindamisasutusele. Samuti peate neile oma suhtlusega muljet avaldama, nii et parandada grammatikaoskusi enne mis tahes intervjuud.
 • DUI-de (Driving Under Influence) rikkumisi pole.
 • Läbige range valikuprotsess.

Õppekava:

Mercedes-Benz Drive programmi õpilastele õpetatakse põhitõdesid, näiteks:

 • Mercedes-Benzi tutvustus
 • Elektrialased algteadmised kesktasemeni,
 • Mootori mehaanika,
 • Infosüsteemid,
 • Käigukastid ja palju muud.

Tulemus:

Selles programmis õpetatavad oskused aitavad teil töötaotluste esitamisel teistest eristuda. Pärast programmi edukat läbimist saate kvalifitseeritud töötama ükskõik millises riigis asuvas Mercedes-Benzi esinduses. Samuti võite pärast 6-kuulist töötamist teenida süsteemitehniku ​​staatuse.

 1. Mercedese tehnikaprogramm

Mercedese tehnoloogiaprogramm on samuti suurepärane võimalus. See on täielik autotööstuse programm, mille läbimiseks kulub erinevalt DRIVE programmist umbes 5 semestrit või 2,5 aastat. Selle programmi läbimiseks kuluva lisaaja ja pühendumuse tõttu saavad enamik õpilasi oma koolituse eest tasutud või isegi selle eest tasutud. Mercedes Techi programm maksab 16 dollarit tunnis, kuid Mercedes võib isegi maksta 100% programmi maksumusest olenevalt teie hinnetest. Lõpuks saavad õpilased, kelle GPA 3,0 ja kes on oma klassi parimate tulemustega, Mercedese tööpakkumise, kui nad programmi läbivad.

Allpool on nimekiri neljast Mercedese mehaaniku koolist (kõik Alabamas), mis pakuvad Tech programmi:

 • Bevill State Community College, Jasper
 • Sheltoni osariigi kogukonna kolledž, Tuscaloosa
 • Lawson State Community College, Birmingham
 • Wallace State Community College, Hanceville

Taotlusprotsess:

 1. Loote konto saidil AIDT veebisait.
 2. Seejärel külastage MBUSI (Mercedes-Benz US International) veebisaiti ja kandideerige.
 3. Valige ja külastage valitud kogukonna kolledži veebisaiti ning täitke registreerumise etapid. Kui kirjutamine pole sinu asi, võiksid lugeda kolledži paberite kirjutamisteenuste ülevaated et leida teie vajadustele vastav parim online-kirjutusteenus.
 4. Oodake AIDT-lt meili, mis kutsub teid hindamisintervjuule.
 5. Pärast hindamisintervjuu edukat läbimist paigutatakse teid õpilaste hulka, kes võetakse vastu Mercedes-Benz Tech programmi.

Tulemus:

Kui pääsete sellesse Tech programmi, õpetatakse teile oskusi ja teadmisi, mida on vaja Mercedes-Benzi koosteremondipiirkonnas sõidukitehnikuna töötamiseks. Lisaks antakse õpilastele ka võimalus arendada juhtimisoskusi, mis võimaldavad neil oma karjääris tõusta.

Kokkuvõtteks

Mercedes-Benzi tehase tehnik on hästi tasustatud ametikoht, mis võib avada ukse muudele võimalustele. Üheks saamine nõuab aga vähemalt pühendumist. Kui aga otsustate omandada vajaliku hariduse, teeksite otsuse, mis on paljudele meeldinud.

Autori bio

Diane Sherron on kirjanik ja autoentusiast. Juba väikesest peale armus ta autodesse ja sellest ajast peale on ta võtnud oma kireks kirjutada võimalikult palju autoteemalisi asjakohaseid artikleid. Kui ta just autodest ei kirjuta, naudib Diane omadega mööda maakohta sõitmist.

Leave a Reply