New Yorgi parimad maalilised sõidud

2
New Yorgi parimad maalilised sõidud

Kui sa mõtled New Yorgile, siis mida sa arvad? Taeva poole kuhjuvad tohutud pilvelõhkujad? Linnaoaas kõrvuti lõputu ookeaniga?

Muidugi näib, et New York City saab alati kogu armastuse, kuid ülejäänud New York, eriti Catskilli mäed, väärib tõesti looduse armastajate tähelepanu ja armastust. Tegelikult on Catskillid alati olnud New Yorgi elanike valik põgenemiseks, kes peavad linnast välja pääsema ja emakese looduse parimate paikade juurde pääsema.

Kirdeosas on vähe kohti, mis pakuvad dünaamilisemat segu hüppelistest vaadetest, mis on täidetud lopsakate metsade ja tormavate jõgedega, nagu Catskills. Oh, ja see lihtsalt pakub ka uskumatuid sõiduteid!

Kas olete valmis sukelduma New Yorgi Catskillsi parimatesse maalilistesse sõitudesse? Teeme seda.

Suur Loop

Kui teil on aega terve päev sõitmiseks ja avastamiseks, on Catskillsi südames reisimine paljudel Hunteri ja Hancocki vahelist looklevatel maanteedel ja tagateedel fantastiline viis päeva veetmiseks. Catskillide parim osa on asjaolu, et võite lihtsalt eksida ja avastada, kuid jõuda alati tagasi koduteele. See julgustab teid uurima, maastikku nautima ja unustama, et olete New Yorgi metropolist mõne tunni kaugusel.

Tõuske Hunter Mountain Resortist, ümber Big Indian Wildernessi ja Slide Mountaini kõrbe, Catskillsi maalilisele kõrvalteele, mis mööda maanteed 28 ja sealt edasi marsruudile 30 mööda Pepactoni veehoidlat, mis on üks Catskillsi suurimaid veehoidla. Peatuge omapärases Downsville’i mägikülas ja imetlege piirkonna paljusid jõgesid ja ojasid ristavaid puitsildu.

Liikuge maanteele 97 ja suunduge tagasi Hunter Mountaini poole Roscoe ja selle ikoonilise vanakooli söögikoha poole, et lõunatada ja sõpradega vestelda. Kui olete lõpetanud, minge kiirteele 17 ja liikuge Liberty’st kiirteele 55, kuni jõuate Roundouti veehoidlani, kus teete kiire ümbersõidu, et saaksite nautida pikka ringi ümberringi ja mõnda piirkonna suurepärast ümberteed. lõigud.

Järgmine peatus teel on ikooniline Peekamoose Blue Hole, mida piirkonnas tuleb kindlasti näha. See kohalik vaatamisväärsus pakub ürgset, sinist vett, mis voolab Rondout Creekist ja pakub kuumimatel suvekuudel eepilist ujumiskohta. Jätkake maanteel 28, kuni jõuate maanteeni 42, mis kulgeb põhja suunas maantee 23 suunas ja ületab Rip Van Winkle’i silla ja ikoonilise Hudsoni jõe.

Selle Catskillsi jõuguhävitajate ringreisi viimane peatus on Five State Lookout, kus näete New Hampshire’i valgeid mägesid, Vermonti rohelisi mägesid, Massachusettsi Berkshire’i mägesid, New Yorgi Helderbergi mägesid ja Connecticuti orgu. ühest vaatepunktist.

See marsruut on Catskillsi ülim kogemus ja pakub autojuhtidele kauneid teid ning kui juhtute sügisel külastama, näete mõnda kõige uskumatumat lehestikku, mida ette kujutada.

Catskillsi maaliline kõrvaltee NY-10 loopi

Tugeva poolepäevase sõidu jaoks, mis viib teid Catskillsi kõige ikoonilisematele maastikele, ei saa te mööda vaadata Catskills Scenic Byway / NY-10 ringist.

Alustades Hunterist, ühendage kiirteega 28 ja nautige lühikest, kuid mõjukat sõitu läbi Slide Mountaini kõrbe, Indian Headi kõrbe, Big Indian Wildernessi, Shandakeni metsiku metsa ja Hunter-west Kill Wildernessi. Jätkake maanteel 30 jaotusel Pepactoni veehoidla poole, et sõita mõne tõsiselt käänulise ja kaasahaarava lõigu jaoks. Enne kui suundute põhja poole, et jõuda tagasiteel kiirteele 10, tuleb teil järgida Pennsylvania piiri. Kiirtee 10 on vaatamisrõõmu, kui see voolab mööda Delaware’i jõge mööda Catskill Mountaini linnadest nagu Delhi, Bloomville ja Stanford.

Sügislehed Catskilli mägedes

Sügise lehestiku vaatamiseks on see marsruut üks absoluutselt parimaid, kuna see veereb läbi mõne Catskillsi maalilise künka. Lõplike sügise vaatamisvõimaluste saamiseks proovige pildistada umbes oktoobri teisel nädalal ja nautige mõnda muud sügisest tegevust, näiteks siidrit Wayside Cideris Delhis ja ühte piirkonna paljudest Oktoberfestist või saagikoristuspidustustest.

See marsruut on inspireerinud lugematuid kunstnikke ja visionääre ning kui olete sellel uskumatul marsruudil mõne kurvi läbinud, arvame, et näete, miks.

Suurimad hitid

Kui teil on Catskillsi külastamiseks ja avastamiseks vähe aega, on 92-miiline ring Hunter Mountainist Grahamsville’i ja tagasi läbi Lexingtoni piirkonna külastajatele kohustuslik.

Lahkudes Hunteri mäelt, suunduge maanteel 214 mööda Catskills Scenic Byway poole, et jõuda maalilisse Phoenicia Hamleti, kus saate koos reisikaaslastega seilata läbi antiiksete kaubanduskeskuste või avastada tohutut Woodlandsi loodusparki. Järgmisena sõitke mööda maanteed 28 Grahamsville’i poole ja ärge unustage suvel kiire näpunäite saamiseks külastada Peekamoose Blue Hole’i. Grahamsville’is jõuate vanale maanteele 47 ja möödute suvilatest, kuurortidest ja laagritest, mis tervitavad külastajaid nii kohapealt kui ka kaugelt.

Shandakenis püüdke maanteele 42 ja sõitke mööda Catskillsi kõrgeimatest punktidest, nagu Halcott Mountain, ja Lexingtoni ikoonilisele maanteele 23, kus maadeavastajad saavad Hunter-West Kill Windlernessi piirkonda tõsiseks mägimatkaks. Enne kui arugi saad, jõuad tagasi Hunter Mountaini lõunasöögi ja kokteili juurde.

Umbes 2,5 tundi kestev teekond annab lühikese aja jooksul palju muljet.

Catskillid ja superautod käivad käsikäes

Olgu selleks sügisvärvide tipphetk või suvekuumus, on vähe asju, mis kosutavad rohkem kui sõit läbi vohavate Catskilli mägede.

Ainuke asi, mis on sõidust endast parem, on see, mille roolis istute ja Open Roadil tahame muuta kogemuse täiuslikuks, pakkudes teile istumisaega heausklikus superautos. Meie giidisõidud annavad teile võimaluse sõita Porsche, Ferrari, Lamborghini ja muude sõidukitega mõnel riigi kõige uhkemal asfaldil. Ilusad vaated mägedele, vapustav sügisene lehestik, ikoonilised kaetud sillad ja hädaldavad superautod? Kas suudate välja mõelda paremat viisi Catskillide nägemiseks? Ka meie ei saa.

Kohtumiseni teel!

Broneerige sõit

The post The Best Scenic Drives in New York appeared first on Xtreme Xperience.

sarnased postitused

Leave a Reply