Nissani uus 400Z: 370Z taaselustatud

2
Nissani uus 400Z: 370Z taaselustatud

Nissan 370Z on olnud hea hinna ja kvaliteedi suhtega auto entusiastidele. 400Z eelkäija 370Z on konkureerinud Toyota Supra ja Toyota 86 vastu, mille mõlema mudelid on hiljuti taaselustatud. Nissanil on nüüd aeg esitleda maailmale oma järgmise põlvkonna Z-autot 400Z.

Nissan 400Z
Nissan 400Z 9

Nissan on otsustanud oma disainis eelkäijaga võrreldes täielikult muuta. Sellel on korralik esiots ja agressiivne katusekalle, mis kohtuvad huvitava välimusega tagaosaga.

Nissan esitas oma turundusvideos algselt pilgu 400Z-le ja kuigi nad on olnud selle üksikasjade osas üsna salajased. Enamus auto detaile on müügil olnud. Turukonkurentsi ja stsenaariumi poole vaadates eeldatakse, et 400Z trimmid jäävad vahemikku 40–50 000 USD.

Et õigustada seda hinnatõusu võrreldes eelmise mudeliga, pakub Nissan tõusu paljudele segmentidele kõikjal.

Uus 400Z laenab oma mootori eeldatavasti alates Infinity Q60. See on 3,0-liitrine kahe turboga V6 mootor, mis toodab 300 hobujõudu. Eeldatavasti ühendatakse see 6-käigulise manuaalkäigukastiga. Kuigi seda pakutakse ka 7-käigulise automaatse paigutusega. Samuti eeldatakse, et 400Z Nismo kannab üle 400 hj mootorit Q60 Red Sport 400-st, et anda sellele lisajõudu.

Nissan 400Z interjöör 1

Kõrgenenud hind on õigustatud ka parema sisekujunduse, materjali ja disainiga. Eeldatakse, et sellel on suur 8-tolline teabe- ja meelelahutusekraan, mis toetab Android Autot ja Apple’i automänge. Mõõdikul on täisdigitaalne näidiku ekraan ja armatuurlaual kolm lisaketast tõukurõhu näitude jms jaoks. Eeldatakse, et sellel on kahetsooniline kliimaseade, palju parem nahkkatte ja sisemuse kvaliteet ning ebatüüpiline, kuid lihtsustatud disain.

Kuigi sportautosid ohutusasutused tavaliselt ei testi, eeldatakse, et sellel on kõik põhilised aktiivsed ohutusfunktsioonid ja hädapidurdus koos jalakäijatuvastusega, mis on standardvarustuses kõigis varustustes. Kuigi rajalt lahkumise abi ja kohanduv püsikiiruse hoidja on siiski eeldatavasti valikulised lisandmoodulid.

Nissan pakub väga lihtsat garantiipaketti, mis sisaldab piiratud garantiid 3 aastaks või 36 000 miiliks koos jõuülekande garantiiga 5 aastat või 60 000 miili. Nissan ei kutsu oma ostjaid ka pärast ostmist tasuta plaanipäraseks hoolduseks.

Nissan 400Z – fotogalerii

sarnased postitused

Leave a Reply