Odavaim auto saab 2021. aastal kindlustada

2
Odavaim auto saab 2021. aastal kindlustada

Ideaalses maailmas kulutaksite kogu raha, mille olete oma auto jaoks eelarvesse pannud, autole endale.

Kui olete auto määratud väärtuse maksnud, oleks teil ideaaljuhul täiesti toimiv auto, isegi kui sellel pole peale raadio ja ventilaatori luksuslikumaid lisasid.

Maksaksite kindlasti kõrgeid kuutasusid ainult siis, kui sooviksite kallist autot koos kõigi lisatud detailidega? Kui soovite neid uhkeid nahkistmeid, LCD-ekraaniga tipptasemel meediapleierit või isegi võimsat konditsioneeri, eeldate õigustatult, et maksate. Mitte niivõrd tavaauto kohta.

Kuid see, mida te auto enda eest maksate, pole lihtsalt kunagi kõik, mida te auto eest maksate. Mitte ainult gaasi ostmise või kulumisremondi osas, vaid ka kindlustuse osas, mida tuleb alati arvestada. Kindlustus tõstab teie kuuhindu märkimisväärselt, isegi kõige odavamad autod maksavad rohkem kui 100 dollarit kuus.

Kui soovite kulutada autokindlustusele võimalikult vähe, võite arvata, et odavaima auto ostmine on parim valik. Kindlasti peaks see nii olema. Kuid see ei juhtu alati. On mitmeid tegureid, mis mõjutavad kindlustusmakseid täielik katvus ja asendushind on tegelikult vaid üks neist.

Vaatame, millised tegurid mõjutavad teie auto kindlustusmakset. Siis saame aru, milliseid autosid on odavam kindlustada kui teisi.

Remont ja vahetus

Auto tegelik väärtus on teie auto kindlustushinna määramisel kõige elementaarsem tegur, isegi kui see ei pruugi olla kõige olulisem tegur.

Kallite autode väljavahetamine läheb varguse või mahakandmisega lõppeva kokkupõrke korral kallimaks. Lisaks maksavad autod, millel on kalleid osi, mida tuleb hankida teistest riikidest, remontida rohkem.

Teie kindlustusandja võtab seda kindlustusmakse tasumisel arvesse. Siiski võtab see arvesse ka seda, kui tõenäoliselt vajab teie auto remonti või väljavahetamist.

Kõige keerulisem näide selle kohta on vanaauto ostmine premium-hinnaga. Enamik kindlustusandjaid ei kata mitte ainult seda, mida te selle eest maksite, vaid ka osade hankimise kulud panevad teie kindlustusmaksed üle katuse tõusma.

Liiklusohutus

Teie auto ohutus maanteel on teie kindlustusmaksete hinnas väga oluline tegur. Autod, mis libisevad vähem ja millel on tõhusam hädapidurdus, satuvad vähemate kokkupõrgetesse.

See tähendab ilmselgelt seda, et odavamatel autodel, millel on vähem ohutus- ja turvameetmeid või mille juhitavus on kallimatel mudelitel, on palju suurem vajadus kallimate remonditööde järele, mis tõstavad lisatasud kohe üles.

Lisaks vajavad tugevad autod, mis taluvad suuremat kokkupõrget, vähem remonti ja väiksema tõenäosusega täielikku väljavahetamist.

Oma osa mängib ka juhi ja reisijate turvalisus. Juhti ja reisijaid kaitsvate turvaelementidega autode puhul on kindlustusseltsidel väiksem oht, et nad peavad maksma kulukaid hüvitisi arstiabi eest, mida nad tavaliselt on kohustatud maksma lisaks autole tekitatud kahjudele.

Kuid oluline pole ainult ohutus teel.

Turvalisus

Mõned autod on varastele atraktiivsemad kui teised.

Sellel võib olla mitu põhjust, sealhulgas auto või selle osade müümise lihtsus, auto ühendamise lihtsus ja tähelepanu äratamata sõitmine. Teisisõnu, kuigi toretsev auto on oma väärtuse poolest atraktiivne, on seda raskem varastada kui ühte sulanduvat autot.

Riskipiirkondades, kus toimub suur autovarguste ja tungrauaga tõstmise arv, on teatud automargid tõenäolisemalt sihitud kui teised ning kindlustusmakseid tuleb vastavalt kohandada.

Kahjuks on auto tegelikul väärtusel sellega vähe pistmist ja sageli saavad odavamad mudelid sagedamini pihta, mis tähendab, et inimesed, kellel on vähem raha oma autole, võivad lõpuks maksta kõrgemaid kindlustusmakseid.

Seetõttu mängivad teie lisatasude hinnas rolli ka teie auto turvaelemendid ja tõenäosus sattuda varaste sihikule. Õnneks mitte kõige suurem, aga siiski märkimisväärne osa.

Trimmid

Lõpuks mõjutavad teie lisatasude hinda ka autoga kaasas olevad (või lisandmooduliteks valitud) kaunistused.

Autod, mille helisüsteeme on lihtne varastada, turvasüsteeme, mida on kallis vahetada, ja muid funktsioone, mis on kallid või raskesti kättesaadavad, nõuavad suuremat lisatasu.

Kui kulutate rohkem raha, peate oma tipptasemel helisüsteemile kui autole endale eriti veenduma, et helisüsteem on täielikult kaetud ja et see ei tõsta teie lisatasusid liiga palju protsessis.

Seda kõike silmas pidades vaatame üle, milliseid autosid on odavaim kindlustada.

Odavamad autod kindlustada

10 odavaimat autot, mida 2021. aastal kindlustada, on:

  1. Honda CR-V LX ……………… 1574 dollarit
  2. Jeep Wrangler JL Sport… 1585 dollarit
  3. Subaru Crosstrek……………..1606 dollarit
  4. Subaru Forester 2,5L ………1613 dollarit
  5. Hyundai Tucson SE …………1637 dollarit
  6. Jeep Compass Latitude ….1645 dollarit
  7. Chevrolet Equinox L ………..1661 dollarit
  8. Ford Escape S ……………………..1663 dollarit
  9. Volkswagen Tiguan SE ……1663 dollarit
  10. Ford F-150 XL ……………………..1672 dollarit

Kõige odavam Kia kindlustab Sportage EXi hinnaga 1705 dollarit. See on odavuselt kindlustatud auto neljateistkümnendal kohal. Kokkuvõttes on Kias mitteluksusautode kindlustamisel kallim pool, seda osaliselt suhteliselt kallite remondikulude ja mitte turvaelementide puudumise tõttu.

Ideaalis ei tohiks teie auto valik taanduda kindlustushinnale. Kindlustus on aga veel üks kulu, mille jaoks peate eelarvesse arvestama, ja mõned autod on oluliselt kallimad kui teised.

sarnased postitused

Leave a Reply