Opel Grandland X hübriid | AutomobileGator

1
Opel Grandland X hübriid |  AutomobileGator

Grandland X, teine ​​unustamatu nimega Opeli krossover, on samuti väikese prantsuse armastuse saaja. Alustuseks on sellel kaasas pistik, mis on ühendatud sama akutoite/fossiilkütuse hübriidkombinatsiooniga, mida pakutakse peagi saabuval populaarsel Peugeoti ekvivalendil.

See on osa uutest pistikühendusega hübriidkrossoveritest, mis libisevad vaikselt viimasel ajal säravatele müügisalongi plaatidele.

See on suurim Opeli pakkumine krossoverite turul, mis ühineb väikese Mokka ja keskklassi Crosslandiga. Ei, ärge lööge ennast üles, kui te ei mäleta, milline neist autodest välja näeb. Ma kahtlustan, et isegi mõned Opeli edasimüüjad on sellel rindel mõnikord vaeva näinud.

Hea uudis Opeli kaubamärgile on see, et see sai selle uue hübriidseadistuse juures esimese mõra ja selle eest pälvib see au. Võimsus saadakse kahe elektrimootori – ühe kummalgi teljel – kombineerimisel 200 hj 1,6-liitrise turboülelaaduriga bensiinimootoriga. Rohkem kui 100 hj tagatelje mootor annab teile nelikveo formaadi, samas kui esimootor ühendab jõud bensiinimootoriga, et anda jõudu kahele esirattale.

Pakutakse ka esiveolist versiooni, mille võimsus on 225 hj.

Salongi all on 13,2 kWh aku, mis pakub üllatavalt usaldusväärset umbes 50 km täiselektrilist sõiduulatust. Nüüd kehtivad tavalised hoiatused, nii et kui kiirustate ringi ja kihutate seisustardist eemale, siis laskeulatus väheneb. Kuid olles viimased paar kuud sõitnud näiliselt vähe muud kui erineva võimsusega akuga autodega, tunnistan, et olen väga meeldivalt üllatunud, kui ühe täislaadimisega läbisin sõiduulatuses veidi alla 50 km; ja see hõlmas umbes 30 km kiirteel kiirust. See on veelgi tähelepanuväärsem, kui arvestada selle suurust: see Grandland X hübriid4 kaalub üle 1800 kg.

Opel Grandland X hübriid 3

Miinuseid on vähe ja kabiin on suurim. Jah, see on ruumikas, kuid ainult rivaalidega võrdne. Sarnase väljamineku eest võiksid autojuhid saada rohkem pakiruumi. Mis puutub fassaadisse ja juhtnuppudesse, siis kõrgtehnoloogiliste laiekraanesitluste ja pehme puudutusega plastide ajastul on kõva musta plastikut natuke liiga palju. On selge, et Opeli egod ei ole ikka veel valmis tunnistama, et prantslased on oma kajutite poolest tänavatega ees, kuid on aeg oma uhkust varjata ja lasta prantslastel salongi juhtimise osas end mõjutada.

Opelil on alati suhteliselt hästi läinud on sõidudünaamika. Grandlandist ei saa kunagi kaasahaarav sõit, kuid see on kindlasti viimistletud igapäevaseks sõiduks, samas kui asjaolu, et see paigaltstardist välja minnes lülitub akutoitele, tähendab, et sellel on kena tempo. Kõige muljetavaldavam sõiduomadus on rool, mis tundub osavam, kui nii suurelt metallplokilt oodata võiks. Füüsikaseadused jõustuvad aga nurkades, kus kipub kalduma ja veerema. Tegemist on muidugi ligi kahetonnise pereveokiga, mitte sportkupeega, nii et see on ainult ootuspärane.

Opel Grandland X hübriid 4

sarnased postitused

Leave a Reply