Openbay teeb oma osa, et aidata Lyfti draivereid (Marketplace Supply)

2
Openbay teeb oma osa, et aidata Lyfti draivereid (Marketplace Supply)

3. mail 2022 avaldas Lyft esimese kvartali tulemused 31. märtsil 2022 lõppeva perioodi kohta. Lyfti kaasasutaja ja president John Zimmer arutasid, kuidas Lyft muutub mõjukaks kaasaegseks transpordivõrgustikuks. Lyfti finantsjuht Elaine Paul ütles, et ettevõte soovib 2222. aasta teises kvartalis rohkem investeerida autojuhtide tarnimisse, et viia oma turg veelgi tasakaalu. Lyft tahab autojuhtide eest hoolt kanda ja parima võimaliku kogemusega ratturid. Lyfti kaasasutaja ja tegevjuht Logan Green 22. aasta esimeses kvartalis ütles, et tulemused ületasid ettevõtte väljavaateid. Kvartali alguses olid sõidumahud omikroni tõttu pehmed, kuid veebruaris ja märtsis taastus nõudlus ettevõtte jaoks järsult. Logan teatas, et igapäevaste sõitude arv kasvas veebruaris 20% võrreldes jaanuariga ja kasvas märtsis veelgi.

Rohkem tasakaalu turul (likviidsus) – Lyft investeerib draiverite pakkumisesse

Kuigi Openbay kohta ei mainitud teenida kõneOpenbay on andnud oma osa, et aidata Lyfti autojuhid vähendada mootorsõiduki omamise ja kasutamisega seotud tegevuskulusid. Alates 2019. aasta septembrist on Openbay teenindanud Lyfti juhtide autode remondi- ja teenindusvajadusi üleriigiliselt. Openbay turg sobitab remondi- ja hooldusteenuste osutamiseks juhtide autoteeninduse vajadused usaldusväärsete autoteeninduse kutsealadega.

“Remondi tegemiseks oli vaja võimalikult kiiresti teha ja Openbay kontrollis kõiki minu piirkonna poode, et leida üks, mis mind vastu võtaks, ja pood oli väga vastuvõetav ja sai asja oodatust kiiremini tehtud.”

David O (Lyft Driver) – Google’i 5 tärni ülevaade

“Mulle pole kunagi olnud nii väga rõõmus ja muljet avaldanud Openbay täielik kogemus minu autoremondiga.”

Mari W (Lyft Driver) – Google’i 5 tärni ülevaade

Autode remondi- ja hoolduskulud suurenevad

Viimastel aastatel on sõidukite hoolduskulud kasvanud 4–5% aastas. Sõltuvalt kasutatavast sõidukist võivad kulud varieeruda 1100–1300 dollarist aastas juhile, kes läbib aastas keskmiselt 12 785 miili. Kuid, sõidujagamine juhid võivad keskmiselt läbida kuni 1000 miili nädalas või üle 50 000 miili aastas. See sõiduki läbisõidu suurenemine tähendab tegevuskulude, nimelt remondi- ja hoolduskulude suurenemist. Allolev tabel kirjeldab kolmeaastast perioodi remondi- ja hoolduskulude suurenemise kohta sõidujagaja juhi puhul, kes sõidab aastas üle 50 000 miili.

Lyfti draiverid Openbays

Lyfti juhid saavad Openbays autode remondi- ja hooldusteenuste jaoks eksklusiivseid teenuseid ja hindu. Autojuhid saavad kokku kohaliku teenindusspetsialistiga, kes saab hooldada nende sõidukimargi ja vajalikku teenust. Üks suurus ei sobi kõigile – mitte kõik poed ei paku 100% teenustest, mida juhid oma sõiduki jaoks vajavad. Näiteks ei ole igas kaupluses rataste joondamisseadmeid. Openbay sobitab draiverite vajadused kauplustega, mis suudavad vajalikku teenust pakkuda. Lyfti juhid saavad teenuse eest eelhinna ja valivad seejärel nende vajadustele vastava professionaali (kaubamaa pood, laenutusauto, varajane lahkumine, teenindus sissesõiduteel jne). Openbay muudab Lyfti draiveritele ka maksete töötlemise mugavaks, pakkudes rakendusesisest maksete töötlemist.

Toetades Lyfti plaane investeerida rohkem juhtide pakkumisse ja stiimulitesse, Openbay jätkab oma osa täitmist.

Pildi tiitrid: Yahoo FinanceLyft (Nasdaq: LYFT)

3. mai 2022 – Lyfti tulude ärakirja edastas Motley Fool

Post Openbay teeb oma osa Lyfti draiverite abistamiseks (Marketplace Supply) appeared first on Openbay Overdrive.

sarnased postitused

Leave a Reply