Parimad autohooldusprogrammid, nagu myCARFAX ja Simply Auto

1
Parimad autohooldusprogrammid, nagu myCARFAX ja Simply Auto

Kia auto eest hoolitsemiseks on palju suurepäraseid tarkvaraprogramme.

Rakendused aitavad teil jälgida kõike alates õlivahetusest kuni hoolduse ja ohutuskontrollini.

Tutvuge selles artiklis kõige nutikamate programmidega oma auto eest hoolitsemiseks.

Tänapäeval on peaaegu kõigil nutitelefon. Aga kui paljud teist teavad, et saate kasutada nutiseadmed teie Kia auto eest hoolitsemiseks?

Jah, sa lugesid õigesti. Autohoolduses on abiks erinevad nutikad programmid.

Sõidukite nõuetekohane hooldamine ja parandamine on ohutu sõidu tagamiseks hädavajalik. Kuid alati ei ole lihtne meelde jätta sõiduki remondi või hoolduse aega ja siin tulevad kasuks autohooldusprogrammid.

Siin on nimekiri nutikamatest programmidest Kia autode hooldamiseks.

https://www.youtube.com/watch?v=5U7o8EHenLg

Carfaxi autohooldus

Carfaxi autohooldus on hämmastav programm, mis võimaldab teil näha ka hooldusajalugu ja hoiatusi.

See näitab teile hoiatusi õlivahetuse, hoolduse, ohutusülevaatuse ja muu kohta. Lisaks saate selle programmiga hõlpsalt arvutada oma auto kütuse- ja gaasitäitmisi. Samuti annab see teile teada lähimatest remonditöökodadest või autoteeninduskeskuste asukohast.

Seega on Carfaxi autohooldus suurepärane tööriist, mida saate oma auto eest hästi hoolitseda. Seda on lihtne nutitelefoni installida ja seda on ka lihtne kasutada.

Lihtsalt automaatne

Kui otsite programmi, mis suudab jälgida auto kütuse neeldumist, on Simply Auto suurepärane valik.

Sellel on sisseehitatud GPS-funktsioon, mis võimaldab salvestada või raja läbisõit. Lisaks on see suurepärane rakendus, mis võimaldab kasutajatel jälgida oma sõiduki kütusesäästu.

Parim osa on see, et see on kasulik inimestele, kes omavad elektriautosid. Saate jälgida kilovatt-tundides (kWh).

myCARFAX

Kas otsite oma Kia sõiduki hooldamiseks autohooldusrakendust? Kui jah, siis myCARFAX on teie jaoks.

See hoiab teie auto hooldus- ja remondigraafikutel õiget arvet. See hoiab teile meelde vajaliku hoolduse ja aitab hoida autot heas korras.

Selle hämmastavate funktsioonide kasutamiseks peate selle tööriista oma telefoni installima ja end selles registreerima. Lisaks saate selles rakenduses logida kuni kaheksa auto ajalugu ja üksikasju. See hoiab kasutajad kursis kõigi nende autoga seotud ohutusnõuetega.

Kas olete professionaalne juht ja soovite oma ettevõttele rakendust, mis teie Kia auto eest hoolitseks? Kui jah, siis leiate ärirakendusi sellistelt saitidelt nagu www.saasgenius.com.

Siit saate otsida mis tahes soovitud tarkvara oma äri edendamiseks. Olenemata sellest, kas tegemist on autoäri või millegi muuga, saate otsida soovitud programmi. Näiteks saate valida LiveChati tööriista, et pakkuda oma klientidele parimat autotuge.

Lõppsõnad autohooldusprogrammide kohta

Nüüd olete tutvunud uuenduslike programmidega auto eest hoolitsemiseks, seega valige see, mis sobib teie vajadustega. Autorakenduse olemasolu aitab teil ka auto õigeaegset remonti, hooldust ja kütuse jälgimist.

Valige kindlasti õige programm, mida on teie nutiseadmetes lihtne kasutada ja mida on samuti lihtne mõista. (Foto allikas: Kia UK)

sarnased postitused

Leave a Reply