Parimad NASCARi rajad sõitmiseks

2
Parimad NASCARi rajad sõitmiseks

Maailmas pole midagi sellist, nagu NASCARi aktsiaauto möirgab ja Xtreme Xperience’is on meil olnud võimalus jagada pühitsetud maad NASCARi ukselt-ukseni võidusõidumeistritega. Pidage meeles, et me võtame külalisi tõeliste superautodega päris radadele, kuhu tavaliselt lähenevad vaid kogenud võidusõiduprofessionaalid, nii et oleme oma teekonnal üht-teist õppinud. Meil on tekkinud kiindumus ja tõeline armastus mõnede nende radade vastu ning arvasime, et oleks lõbus kirjeldada, kuidas me rada valime ja millised rajad on parimad NASCAR-rajad sõitmiseks.

Kas olete valmis sukelduma parimatele NASCARi radadele, mida sõita? Teeme seda.

Kuidas me valime külastatavad rajad?

Xtreme Xperience’i eesmärk on leida tasakaal ohutuse ja meie rajal toimuvate sündmuste põnevuse vahel ning see võib olla huvitav väljakutse. Mõned rajad pakuvad äärmiselt tehnilisi kurve, mis võivad olla lõbusad kellelegi, kellel on rohkem kogemusi, kuid olla hirmutavad või lausa ohtlikud vähese rajaautoga sõitmise kogemusega inimesele. Teistel pole rajaväliste ekspeditsioonide puhul palju äravooluala ega piiratud kontakttsoone ning see võib samuti olla probleemiks nii meie juhtide kui ka meie instruktorite ohutuse seisukohalt. Lõpptulemus on see, et see peab olema entusiastide jaoks lõbus, jätma ruumi vigadele ja olema saavutatav neile, kes pole kunagi varem superautosse astunud.

Rajalt väljas otsime radu, mis pakuvad mõistlikku kaugust suuremate suurlinnapiirkondadeni, lõppude lõpuks oleme äri ja peame tagama, et inimesed tulevad meie versiooni taevasest pärastlõunast välja. Rajad peavad olema varustatud ka mugavustega, nagu tualettruumid, palju ruumi rajal toimuvate sündmuste vaatamiseks ja palju varju kuumadeks päevadeks meie põhihooajal.

Nii et näete, see pole lihtsalt näpi ja tulista kogemus. Me paneme tegelikult iga loo ja iga loodud kogemuse kallale palju tööd.

Parimad NASCARi rajad, mida külastame

NASCAR pakub võidusõidustiili, mis on meie omast üsna erinev. Jah, nad korraldavad maanteeradasid igal aastal (iga aasta hooajaga juhtub rohkem), kuid NASCAR on tuntud ovaalide poolest ja me ei tee ovaale. Kuigi see võib tunduda lihtsalt ringiga sõitmisena, on ovaalne võidusõit üks väljakutsuvamaid ja ohtlikumaid maailmas. Küsige lihtsalt vormel-1 maailmameistrilt Max Verstappenilt.

Siin on mõned parimad NASCARi rajad, mida me igal aastal külastame, ja miks need nii pagana head on:

  • Michigani rahvusvaheline kiirrada: sellel Nascarile kuuluval rajal on kohe SUUR 2600-jalgne rada, kus juhid saavad tõesti tippkiirust saavutada. Pangandus on nominaalne ja avatud rattaga/sportautod saavad siin lõbutseda.
  • Sonoma Raceway: Üks NASCARi maanteeradadest on Sonoma kõigi aegade lemmik. Sellised nurgad nagu “renn”, kõrguse muutused ja palju keerulisi üleminekuid muudavad selle raja suureks väljakutseks ja lõbusaks.
  • Texas Motor Speedway: selle aasta NASCARi finaalturniiri võõrustaja TMS, nagu teada, on Indy järel suuruselt teine ​​rada riigis. Kuigi see on aastate jooksul pälvinud vihkamist, on hiljutised muudatused soodustanud paremat ja agressiivsemat võidusõitu.
  • Charlotte Motor Speedway: Kui olete NASCARi fänn, on see rada kohustuslik külastamine, sest see on NASCARi kuulsuste saali kodu ja paljude võistkondlike võidusõidupoodide kodubaasid. See on üks kõige kaasahaaravamaid ja lõbusamaid keskkondi iga fänni jaoks.
  • Pocono Raceway: Pocono on sel aastal esimest korda pärast 1981. aastat NASCAR Cup Series võistluse korraldamisel tuntud kui “keeruline kolmnurk” tänu oma pöörasele kolmepöördelisele seadistusele. Iga nurk on erineva nurga all ja siinne võidujooks on natuke jabur. Vaatemäng ja etendus, et olla kindel.
  • Kansas Speedway: sellel ikoonilisel Kansas City rajal toimub kaks NASCARi nädalavahetust ning seda omab ja haldab NASCAR. See tähendab tohutut vaatemängu, suurepärast kaasaegset rajatist ja rajakujundust, mis soodustab intensiivset võidusõitu.

Juhendaja lemmiklood

Meie juhendajatel on arvamus ka riigi parimate radade kohta ning kuna need poisid ja tüdrukud on eksperdid, siis arvame, et kõige parem on neile sõna sekka öelda:

  • Atlanta Motorsports Park: see rada on valitud Ameerika parimate radade hulka ning üks reis ümber äärmuslike kõrgusmuutuste ja laiaulatuslike kurvide ütleb teile, miks. See on lööklaine!
  • New Jersey Motorspordipark: Tonnid pimedad kurvid ja laiaulatuslik tehniline paigutus mitte ühe, vaid kahe raja paigutusel teevad NJMP-st kõigi sealsete kurvide nikerdajate lemmiku.
  • Putnami park: Putnam asub kaunis kohas ja pakub riigi lahedamaid nurki, olles samas hästi kujundatud ja selgelt märgistatud algajatele. Seal on ka tohutud äravoolualad, nii et juhid saavad müüri vältida, kui nad seal natuke liiga hulluks lähevad.
  • Riiklik Corvette’i muuseum: Esiteks on see ikooniline koht, mis tähistab Ameerika enda sportautot. Teiseks, rohked kõrgusemuutused, kiired pühkimismasinad, keerukad nurgakombinatsioonid, väljakutsuvad juuksenõelad ja kiired sirged teevad kõik tõeliselt põnevaks sõiduks.

Oota, need juhendajate lemmikud ei ole NASCARi lood!

Jah, jah, me teame, et meie juhendaja lemmiklood ei ole NASCARi lood, kuid kuulake meid. See, mida NASCAR teeb ja mida meie teeme, on täiesti erinevad ja see taandub sellele, kuidas NASCAR pealtvaatajaid vaimustab: kiirus.

Jah, kui tulete Xtreme Xperience’i üritusele, liigute palju kiiremini kui tänaval, kuid me ei suuda kuidagi saavutada kiirust, mida NASCAR teeb. Tegelikult on suurem osa sellest, mis NASCARis “hea võidusõidu” teeb, rajad, mis võimaldavad kiirust üle 200 miili tunnis ja ukselt ukseni võidusõitu. Kõlab hullumeelselt? Noh, see on ja sellepärast on NASCARi professionaalsed juhid ainulaadsed.

Meie jaoks otsime lugusid, mis pakuvad elementide kombinatsiooni. Soovime pikka sirget, mis paindub tihedaks juuksenõelaks, pühkimismasinat, mis kukub šikaanidesse, ja mõningaid kõrguse muudatusi, et hoida asju meie külaliste jaoks vürtsikas. See on teist tüüpi võidusõit ja see on see, mida me kõige paremini oskame.

Mis saab Xtreme Xperience’i järgmiseks?

Iga mööduv hooaeg toob meile üha rohkem võimalusi reisida riigi parimatele radadele, et pakkuda oma fännidele parimaid autoelamusi. Oma äri kasvades ja mitmekesistades tahame oma fänne alati meeles hoida. Lõppude lõpuks, ilma teie kõigita ja teie entusiasmita kiirete ja valjude superautode vastu poleks me praegu seal, kus oleme!

Praegu saate broneerida elamuse ja ületada “Sõida NASCAR-rada” sellest autotööstuse bucket listist. Kuhu me järgmisel aastal läheme? Kes teab, aga usaldage meid, te ei pea pettuma.

Broneerige sõit

The post The Best NASCAR Tracks to Drive appeared first on Xtreme Xperience.

sarnased postitused

Leave a Reply