Sedona parimate sõiduteede uurimine

1
Sedona parimate sõiduteede uurimine

Hõljuvad punased kaljukanjonid, mis on täidetud lopsakate roheliste orgudega. Kivimoodustised, mis näivad olevat sinna pandud mingi kõikvõimsa olendi poolt. Kõikjal, kuhu te vaatate, näeb maailm välja nagu midagi, mida te pole varem näinud, ja iga nurk toob veelgi hingematvaid vaateid ja kohti.

Ei, see ei ole ulmefilm, me räägime Sedonast, Arizonas! Tõeliselt ainulaadne koht, mis pole mitte ainult eeterlikult ilus, vaid sellel on ka riigi silmapaistvamaid sõiduteid. Alustame oma teekonda ikoonilises Sky Rock Sedona hotellis ja asume nägema vaateid, mida te pole kunagi varem näinud.

Foto: visitsedona.com

Red Rocki maaliline kõrvaltee

Lühikese aja jooksul saate teha ühe kõige tugevama sõidu – vaadake Red Rock Scenic Byway / 89A loop’ist kaugemale.

Alustate legendaarsest Sky Rock Sedonast ja kerite läbi Sedona kesklinna mööda Red Rocksi maalilist kõrvalteed (SR 179), möödudes legendaarsetest kohtadest, nagu Tlaquepaque’i kunsti- ja ostuküla ning Püha Risti kabel. , mis mõlemad väärivad omaette põhjalikku uurimist. Jätkake liikumist läbi omapärase Oak Creeki küla, kus on mõned kõige vapustavamad vaated kogu Sedona piirkonnas, ja tehke kiire peatus Red Rocksi külastuskeskuses, et näha võrratut vaadet orule ja Red Rocki mäeahelikule.

Väljuge Beaverflats Roadi maanteelt 179, et alustada tagasisõitu Sky Rock Sedona ja Oak Creek Roadi poole. Kui tulete suvel, peatuge kindlasti ühes Oak Creeki paljudest ujumiskohtadest, et teha jahe suplus! Suunduge 89A põhja poole ja nautige vaateid Red Rocki ahelikule teiselt poolt orgu. Siin on lugematu arv kohti, kus peatuda ja nautida suurepäraseid vaateid.

Valige see marsruut ja mõne tunni pärast näete parimat, mida Sedona pakub.

Red Rocksi maaliline kõrvaltee Minguse mäele

Kui teil on rohkem aega, võlgnete endale reisi läbi vana kaevanduslinna Jerome’i ja põneva sõidu Minguse mäest üles.

Teie teekond selle sõidu esimeseks osaks viib teid Red Rocksi maalilisele kõrvalteele, kus saate peatuda ja silmitseda Red Rocki oru uskumatuid vaateid. Kui olete maanteelt 179 maha liikunud, reisite läbi laheda vana läänelinna Cottonwoodi koos ikoonilise kesklinnaga, mis on täis baare, restorane ja poode. Jälgige 89A, et nautida õudset lõbu ja säravat sõitu.

Need, kes armastavad üleloomulikku (või lihtsalt ülilahedat), tahavad ringi liikuda legendaarses Jerome’i kummituslinnas, mis on tuntud oma arvukate kummituspaikade ja huvitava ajaloo poolest. Järgmiseks pange jalga oma sõidujalatsid, sest tee Minguse mäe tippu on üks pagana sõit. See on õige sportauto jaoks sündinud marsruut alates Jerome’i ümberlülitustest kuni pikkade pühkimismasinateni. Peatuge Minguse mäe tipus ja nautige rahu, üksindust ja piknikulõunat.

Kui olete tagasi alla sõitnud, järgite teed 89A kuni tagasi Sedonasse, kuid peatuge kindlasti ja nautige kümneid uskumatuid vaateid tagasiteel Sky Rock Sedonasse. Selle teekonna tipphetk on peatus Sedona märgalade kaitsealal, mis on üks edelaosa ökoloogiliselt mitmekesisemaid piirkondi.

Foto: arizonahighways.com

Sedonast County Cornerisse

Täieliku sõiduelamuse ja vapustavate vaadete jaoks ei saa te Sedona Sky to Country Corneri jooksust üle.

Seda on lihtne sõita, kuna jääte põhimõtteliselt kogu tee 89A maanteele. Alustage Sedonast ja kerige mööda Red Rocki aheliku tagumist osa, peatudes ühes paljudest marsruudil asuvatest maalilistest vaatepunktidest. Kruiisi läbi Cottonwoodi ja Jerome’i ning seejärel selle teekonna jaoks tõeliselt keerulisele teele. 89A sukeldub ja keerleb läbi Prescotti riikliku metsa, tõustes peaaegu 8000 jala kõrgusele, enne kui laskub järk-järgult tagasi Kirklandi poole.

Foto: Allgrandcanyon.com

Mis teeb selle marsruudi nii kütkestavaks, on vaated orgudele ja tippudele teel ning maagiline üleminek kõrgest kõrbest männimetsadesse. Kui teile meeldib sõita või sõita, on see marsruut, millest ei saa mööda vaadata.

Boonustee eraldi päevareisile

Kui teile meeldib loodus, ei saa te seda piirkonda külastada ilma Grand Canyoni reisita. See uskumatu koht pole mitte ainult üks loodusmaailma imedest, vaid ka teekond Grand Canyoni ja sealt tagasi on sama rikastav.

Enne Grand Canyoni rahvusparki suundumist peate parki sisenemiseks ostma piletid kindla aja jooksul. Tehke seda aegsasti, sest Grand Canyon on üks enimkülastatud rahvusparke maailmas! Suure kanjoni juurde pääsemiseks on palju võimalusi, kuid soovitame mööda maalilist marsruuti läbi Flagstaffi, mööda maanteed 180 maalilist majesteetlikkust ja seejärel maanteele 64. Teel on teil võimalus jälgida, kuidas puujoon kaob teeseldud tasasele maale, mis peidab endas vaid mõne miili kaugusel asuva Suure kanjoni saladust.

Pakkige kindlasti lõunasöök ja kaardistage kõik tegevused, mida soovite parki sisenedes teha. Lühikese peatuse tegijate jaoks on absoluutne tipphetk Desert View Road, mis läbib 23 miili mööda kanjoni ikoonilist lõunaserva. Vaadata on nii palju, et võib-olla vajate isegi teist päeva! Gaas on saadaval Grand Canyoni külas, kuid olge tavalisest kõrgemate hindadega ettevaatlik.

Üks kord elus sõitev sõit

Teate, mis on parem kui kaunid punased kivid ja tõusvad mäed? Kuidas kogeda neid asju heauskse superauto roolis?!

Xtreme Xperience’i Open Road pakub teile eluaegset kogemust, lastes teil libiseda ühe meie eritellimusel valmistatud superauto rooli. See on õige, SA saate sõita uskumatutel teedel, mis ümbritsevad ikoonilist Sedona (AZ) piirkonda. Muidugi võiksite nendel teedel oma mahtuniversaaliga sõita, kuid superautoga mööda ikooniliste vaatamisväärsuste nagu Cathedral Rock või Red Rock State Park looklemine on kogemus, mis muudab teie elu.

Saate sõita kuni kolme ainulaadse superautoga sellistelt kaubamärkidelt nagu Porsche, Lamborghini ja Ferrari. Olenevalt kogemusest saate päeva jooksul sõita kõigi kolme sõidukipargi sõidukiga. Kuidas te lisaks autoajakirjas töötamisele veel kolme maailma parimat superautot võrdlete?

Suurepärased teed, suurepärased saidid ja suurepärased autod. Mis võiks olla parem kui see teie järgmisel reisil Sedonasse?

BRONEERI OMA RINGREIS

The post Sedona parimate sõiduteede uurimine appeared first on Xtreme Xperience.

Leave a Reply