Sonoma oru parimad teed

2
Sonoma oru parimad teed

Vanade viinamarjaistanduste ja moodsate veinimajadega kaetud tammepuuga kaetud künkad muudavad Sonoma oru Californias üheks parimaks teereisipaigaks.

See ütleb midagi, sest olgem siin ausad, California on üks ilusamaid ja vapustavamaid kohti kogu riigis ning Californias on parimatele maanteereisidele palju konkurentsi. Hüppeliselt tõusvatest mägedest kuni väljaveninud randadeni näib Californias tõesti kõike olevat, kuid Sonoma org on üksinda tõeliselt kohustuslik sihtkoht.

Paljud inimesed ei mõista, et Sonoma org on tuntud rohkem kui veiniretkede ja rattaretkede poolest. Jah, sellel vapustaval maastikul, mis on üks parimaid veinitootmispiirkondi kogu maailmas, on ka maailmatasemel sõiduteid, mis läbivad selle dramaatilise maastiku. Oh, ja Sonomal on ka maailmakuulus võidusõidurada, mis on samuti nende dramaatiliste küngaste vahele peidetud.

Open Roadi meeskond otsib alati parimat asukohta, et pakkuda superautoga sõitmise põnevust ja pärast hiljutist Sonoma orgu külastust soovisime teie järgmise California sõidureisi jaoks teha mõned peatused, mida peate nägema.

Navarro punkti kaitseala ja maaliline rada

Kui soovite tunda, et olete tõeliselt mandri serval, on Navarro Pointi kaitseala ja maaliline rada teie järgmisel California sõidureisil kohustuslik peatuskoht.

Navarro Pointi kaitseala, mis asub 1. kiirtee kõrval väikeses Albioni linnas, viib teid hetkega ajas tagasi. Miilide ja kilomeetrite jooksul pole näha midagi peale looduse ilu ja hiilguse selle parimal kujul. Mereäärsed niidud paiknevad kaljude tipus, kust avaneb vaade kohale, kus Navarro jõgi suubub tohutusse Vaiksesse ookeani. Sihtkoht pole mitte ainult vapustav, vaid ka sinna jõudmise protsess on hingemattev.

Ülevaade Navarro Pointi kaitsealast ja maalilisest rajast.
Foto: Californiabeaches.com

Kiirtee 1 läbi Mendocino maakond on üks neist kord-a-elus sõitudest. Idast saabumine pakub hämmastavat maastikumuutust, kuna maantee 1 liigub üle mägede ja ranniku ja Navarro Pointi kaitseala lähedal vabaneb.

Kuigi rada bluffini on vaid 1,2 miili pikk, on väga lühikese aja jooksul palju näha. Võtke piknik, võtke istet ja lihtsalt nautige seda.

Sea Ranch (1. kiirtee)

Kui asute San Francisco või Sonoma Valley piirkonnas, võlgnete endale teekonna Sea Ranchisse.

Sea Ranch, mis asub Sonoma maakonna ranniku kõige põhjapoolsemas osas, on pisike planeeritud kogukond, millel on selge California vaim. Sea Ranch ulatub umbes kümme miili California keskranniku ühes kõige maalilisemas osas. Enamik piirkonna kodusid on puhkuseks üüritud ja külastajad naudivad kõike alates maailmakuulsatest golfiväljakutest kuni omapäraste söögikohtadeni.

Ülevaade mererantšost maanteel 1.

Sea Ranch asub San Franciscost umbes 100 miili põhja pool ja Sonoma orust umbes 2 tundi loodes, mistõttu on see hõlpsasti ligipääsetav ühepäevaseks autosõiduks. Nii omapärane ja idülliline kui linn ise on, on suur osa Sea Ranchi võlust just sinna sõitmine. Sõit Sea Ranchisse on ebareaalne, olenemata sellest, kas tulete Sonomast üle kaunite rannikuäärsete jalamite või sõidate mööda maanteed 1 kurvilist aukartust.

Nautige sõitu ja sihtkohta selle eepilise California maanteereisi asukohaga.

Sonoma järve puhkeala

Sonoma järve puhkeala, mis asub kiirtee 128 (isegi ikooniline sõit) ja maantee 101 lähedal, on vabaõhuhuviliste unistus.

Suunduge Sonoma / Santa Rosa piirkonnast põhja poole, vana kuumaveeallikate linna Geyserville poole mööda maanteed 128. Sellel teelõigul kerite viinamarjaistanduste järel (täpsemalt üle 100). Peatuge väikeses Geyserville’i linnas ja avastage Cloverdale’i ja Healdsburgi viktoriaanliku teemaga kesklinna. Lõpuks pöörake tee lõpus kiiresti vasakule, jätkake tänaval 128 ja kerige üles Sonoma järve ümbritsevatest tammepuidust küngastest.

Sonoma järv ja seda ümbritsev puhkeala pakuvad enam kui 8000 aakri suurust põlist järve, mis sobib ideaalselt paadisõiduks, kalastamiseks, süstaga sõitmiseks või SUP-i kasutamiseks. Võtke piknikulõuna lähedal asuvas Geyservilles ja nautige järve looduslikku ilu.

Sonoma järve puhkeala ülevaade.
Foto: Sonomacounty.com

Sonoma org on superautos parem

Karmidest randadest kuni tammepuude ja vapustavate järvedega kaetud mägedeni on Sonoma piirkond üks maalilisemaid piirkondi kogu California osariigis. Ainus asi, mis on parem kui sõita nendel teedel järgmisel California maanteeretkel, on teha seda heauskse superauto roolis. Kõlab nagu unenägu? Xtreme Xperience’i Open Road on siin, et muuta see unistus reaalsuseks.

Superautod, mis sõidavad läbi Sonoma Valley.

Teil on võimalus sõita erinevate superautodega Sonoma Valley vapustavatel teedel California sõidureisi ajal, mis on mõeldud sõiduhuvilistele. Peatute ja hindate Sonoma oru hiilgust, kui sõidate läbi selliste kaubamärkide autodega nagu Ferrari, Porsche ja Lamborghini. Alates ühepäevasest seiklusest kuni luksuslike sihtkohtade ja mitmeööliste peatustega maailma parimates hotellides – leidub midagi igale sõiduhuvilisele.

Mida sa siis ootad? Broneerige oma Avatud tee seiklustele juba täna!

Broneerige oma kogemus kohe

Kas teile meeldis lugeda Washingtoni parimate teede kohta? Vaadake meie teisi ajaveebi parimate sõiduteede kohta!

Poconose parimad teed

Minnesota: 10 000 suure sõidutee maa

Parimad maastikusõidud Phoenixi lähedal

Parimad viisid sügise nautimiseks Gruusias

Parimad maastikusõidud Atlanta lähedal

Parimad teed Michiganis

Washingtoni parimad sõiduteed

Colorado parimad teed

The post Sonoma Valley parimad teed appeared first on Xtreme Xperience.

sarnased postitused

Leave a Reply