Supercar Tour vs. auto rentimine üheks päevaks

1
Supercar Tour vs. auto rentimine üheks päevaks

Eksootiliste autode rentimine on üks autokesksemaid reisielamusi, mida autohuviline uues kohas reisides kogeda võib.

Alates Ferrari rentimisest kuni Porsche rentimiseni võivad superautode renditeenused tunduda ühesugused, kuid kinnitame teile, et see pole nii. Kui olete seda tüüpi inimene, kellele meeldib minna oma teed, võib superauto rentimine teile hästi sobida. Kui aga soovite saada kureeritud kogemust ekspertide juhtimisel, on teile parem valik: superautode ringreisid.

Kas soovite teada, mis vahe on superautode ringreisil ja mis tahes vana eksootilise autorendi vahel? Lähme sellesse.

Nii et soovite proovida superautoga sõita …

Superauto omamine on nagu haruldase õhu hingamine.

Need, kes omavad seda, ei kujutaks seda teistmoodi ette, kuid meie, ülejäänud, peame rahulduma lihtsalt kõnniteelt vahtima, kui nende miljardi dollari hobujõudu sõitvad inimesed mööda sõidavad. Superautod pole mitte ainult enamiku inimeste jaoks liiga kallid, vaid ka nende ülalpidamine. Alates õlivahetusest kuni uute rehvideni (mida vajate üsna sageli) on superauto omamise hind ekstravagantsed.

Õnneks reageeris turg autoentusiastide soovidele ning ettevõtted, nagu Turo ja paljud teised, hakkasid superautosid tavainimestele välja rentima. Kuigi need võivad olla kallid, andis see normaalsetele inimestele võimaluse rentida ühe õlivahetuse või rehvikomplekti hinnaga heausklikke superautosid ja lasta neil rendipiirkonnas hüljata.

Pange tähele, et superautode rentimine ja superautode ringreisid ei ole samad asjad, nii et vaatame mõlemat.

Mis sisaldub superauto rentimises?

Alustame dollarite ja sentidega. Kui soovite rentida superautot, peate kogu päeva rendikulusid suurendama, isegi kui sõidate vaid paar tundi või vähem. Seal on ka bensiinilaeng, mis tavaliselt põhineb sellel, mitu miili te superautoga sõidate. Samuti on laual kohaletoimetamistasud, kohalikud turismitasud ja lugematu hulk muid tasusid. Soovite osta ka kolmanda osapoole kindlustuspoliisi spetsiaalselt oma rentimiseks, sest enamiku inimeste kindlustuspoliiside limiidid on tunduvalt madalamad kui poole miljoni dollari maksva superauto väljavahetamine võiks maksta, kui selle kraavi pistate. kiirenduse testimine.

Enamik superautode rentimise pakkumisi võimaldab teil sõita “piiramatu” arvu miile, mis on igal juhul vale nimetus, sest kui kaugele saate mõne tunniga sõita? Kui võtmed on käes, on teie otsustada, kuhu lähete ja kuidas sõidukit lükkate, nii et teil on parem plaan koostada, sest see aeg ja need kilomeetrid saavad otsa palju kiiremini, kui arvate!

Mida ma saan superautode tuurilt

Superautoreis, kuigi see võib tunduda sarnane, on täiesti teine ​​​​loom.

Selle asemel, et saata teid oma asukohas salapärasele ringreisile, mis teile tõenäoliselt niikuinii tuttav pole, pakuvad nad teile giidiga reisi. Selle asemel, et tipptunnil ringi trügida, viivad superautode ekskursioonid teid tihedast liiklusest eemale kohtadesse, mis pakuvad kaunist loodusmaastikku ja piirkonna parimaid sõiduteid. See on pidu igale teie meelele ja need on loodud ühendama teid ja teie autot üheks tervikuks. Selle asemel, et eksleda ilma plaanita, on marsruudid kõik teie jaoks planeeritud ja bensiini või kilomeetrite eest ei võeta lisatasu.

Superautode ekskursioonid hõlmavad sageli marsruute kohtade lähedal, mida võite külastada, kuid millest pole ehk kunagi kuulnud. Võib-olla pidutsete Atlantas, kuid kas teadsite, et Georgias on Atlantast vaid mõne miili kaugusel riigi parimaid sõiduteid? Aga Austin, Denver või Chicago? Jah, kõigil nendel tihedalt turistidega sihtkohtadel on esmajoones sõiduteed, millest olete võib-olla lihtsalt kahe silma vahele jätnud või millest te isegi ei teadnud. Just sellepärast võib superautode ringreis olla see elujaatav, mängu muutev kogemus, mida järgmisel puhkusel otsite.

Foto allikas: Motortrend.com

Mis on avatud tee?

Open Road on nagu superautode tuur teisel tasandil. Xtreme Xperience’i rajapäevakogemuse ekspertidele kuuluv Open Road on välja vaadanud parimad teed parimates kohtades üle kogu riigi, et pakkuda kureeritud kogemust, mis võimaldab teil kogeda heausklikku superautot nii, nagu see on mõeldud. Teel peatute ja kogete parimat looduskeskkonda, mida sellel riigil pakkuda on. Alates lehtede nihkumisest ja muutumisest kuni ronimise ja laskumiseni metsikutest jõgedest lõigatud orgudesse – Open Road tabab kõiki meeli.

Erinevalt superautode rentimisest on teil Open Roadiga veedetud aja jooksul võimalus sõita mitte ühe, vaid kuni kolme superautoga. Porsche GT3 RS, Lamborghini Huracan Spyder ja Ferrari 488 Spider on tähelepanuväärsed sõidukid, mida Open Roadile pakutakse. Valige 1-tunnise, 2,5-tunnise, poolepäevase või kogupäevase kogemuse vahel, et oma Open Roadi teekonda täielikult kohandada ja kohandada.

Teil on võimalus kohtuda teiste autohuviliste ja reisijatega, kes jagavad teie kirge ja elutahet.

Ekskursioon avatud teega

Kui olete valmis kogema superautot õigel viisil, tegutseb Open Road praegu 11 vapustavas kohas üle Ameerika Ühendriikide. Alates tõusvatest mägedest Colorados kuni Arizona tohutute kõrbeteni – oleme valmis uuesti määratlema teie ootused reisikogemuse suhtes, pannes teid auto rooli, mis on loodud teie hinge põnevamatele teedele. maailmas. Alates lühikestest 2,5-tunnistest reisidest kuni terve päeva kestvate põnevussõitudeni – Open Road on valmis pakkuma teile unustamatu kogemuse. Usalda meid, kui vajutate gaasihoovastiku ühele kolmest superautost, ei saa te seda irve oma näolt pühkida ja teid muudetakse igaveseks.

Kohtumiseni Open Roadil.

Broneerige sõit

The post Supercar Tour vs. Car Rental for a day appeared first on Xtreme Xperience.

sarnased postitused

Leave a Reply