Texase suuremad ja paremad teed

2
Texase suuremad ja paremad teed

Pole ime, et Texas on kurikuulus selle poolest, et teeb kõike veidi suuremalt.

261 914 ruutmiili suurusel Texasel on Alaska järel suuruselt teine ​​osariik ja Ameerika Ühendriikide mandriosa suurim osariik. Sellised linnad nagu Austin, Dallas ja San Antonio on tuntud oma suurte isiksuste, legendaarse toidu, tõusvate kunstimaastike ja ikooniliste muusikafestivalide poolest. Alates Texase loodeosa tasandikest kuni lahe soolaste suudmealadeni on selles uskumatus osariigis uskumatu hulk looduskeskkondi, mis sobivad dünaamiliste linnadega. Igal veidral hingel on Texases kodu.

Lisaks suurimatele osariikidele on Texas ka autohull, korraldades igal aastal selliseid üritusi nagu Vormel 1 Ameerika Ühendriikide Grand Prix ning pakkudes kümneid ja kümneid uskumatuid sõiduteid, mis voolavad läbi selle dramaatilise maastiku.

Pärast meie eepiliste Open Roadi ürituste otsimist Texases soovisime teiega jagada eepilist Texase kolme õe sõitu. Need kolm kiirteed viivad need, kes soovivad väljakutsega maadelda, eepilisele teekonnale läbi Texas Hill Country ja see jätab teid hingetuks.

Ranch To Market Road/ Route 337

Lost Maplesi veinitehasest Camp Woodini kulgev Ranch To Market Road / Route 337 on selline tee, millest unistused on tehtud ja see alustab Three Sisters Journey’t õigesti.

Route 337, mis kulgeb umbes 35 miili ulatuses läbi Texas Hill Countryi nime all tuntud eepilise piirkonna, läbib Hill Countryi kanjonite ja läbib dramaatilisi ilmastikukindlaid lubjakivi. Algselt kavandatud maanteeks talukaupade turule viimiseks, kulgeb see mööda kanjonite ja mäeharjade looduslikku vanni, mis viib teid piduritele trampima, et peatuda mitmel hingematval moel. Teel saate tutvuda Lost Maplesi loodusalaga, mis on eriti kaasahaarav sügisel ja pakub metsloomade vaatamist kõike alates Eaglesist kuni Javelinaseni.

Foto: tpwd.texas.gov

Autojuhtide (või sõitjate) meelitamiseks pakub tee Texase suurimaid kõrguse muutusi, tõustes mõnes kohas üle 2000 jala, koos uskumatu hulga tagasilülitustega, mis on loodud juhtidele põnevust tekitama ja väljakutseid esitama. Ühel 15-miilisel lõigul Vanderpooli lähedal on üle 65 kurvi, mis meelitavad igasuguse oskustasemega juhte. Usaldage meid, kui ütleme, et tema tee on ehitatud superauto superkangelasteks ja te ei saa naeratust näolt pühkida.

Jõuate väikesesse (706 inimest väike) Camp Woodi linnakesse, kuid vaatamata oma väiksusele on Camp Woodil üks suur tõmbenumber. Eepiline Nueces’i jõgi annab väsinud reisijatele võimaluse end jahutada oma kaunites türkiissinistes vetes ja nautida kõike alates küdooniabasseini sukeldumisest kuni kaljude kõrval asuva leebe korterini. Teile tundub, et olete kõigest miljoni miili kaugusel, kuid pole siiski peamisest maanteest kaugel.

Camp Wood Texas Twisted Sister Cornerisse / Route 335

Mööda Nueces’i jõge voolav kiirtee 335 liigub Camp Woodist üles sobiva nimega Texas Twisted Sisters Corneri. See teekonna etapp on kauge ja vaikne ning kulgeb läbi loodusliku piirkonna, mis on täis jahimaju, mis on mõeldud neile, kes soovivad küttida kohalikke valgesabahirve, kohalikke linde ja palju muud.

Lisaks tee enda vapustavale loodusmaastikule peaksid seiklejad Texase-suuruses seikluseks tutvuma Devil’s Sinkhole’i ​​loodusalaga lähedalasuvas Rockspringsis. Igal õhtul väljub massiivsest koopast üle 3 miljoni (jah, me ütlesime miljon) nahkhiirt ja söövad ühe õhtu jooksul üle 30 TONNI putukaid. Lisaks nahkhiirtele pakuvad lähedalasuvad Kickapoo koopad seiklejatele võimalust tutvuda mõne teise koopasüsteemiga ning nautida matkamist, jalgrattasõitu ja palju muud.

Vaid 40 miili kaugusel kogete parimat, mida Texasel pakkuda on.

Texas Twisted Sisters NW Corner kuni Leakey / 336

Kolme õe ringi lõpetab käänuline ja sukelduv teelõik, mida tuntakse kui Highway 336.

Lääne-Frio jõe orgu mööda kulgev teelõik pakub nii eepilisi vaateid rantšodele kui ka kõige tehnilisemat sõitu Kolme Õe teekonnal. Maanteed ääristavad kohalike seedri- ja pekanipuudega nurgad, kuna järsud piirdeta mahalangused näitavad, et see sõit ei ole nõrganärvilistele.

Pärast hinge tõmbamist jõuate Leakey väikelinna, kus lõunasöök Bent Rim Grillina tuntud biker-hangoutis ja Frio jõel pekanipuude all hõljumine on igale väsinud reisijale käeulatuses. koormat maha võtma.

Lööge kõvasti nurkadesse ja võtke siis rahulikult, see on Texase eluviis.

Texas on loodud superautode jaoks

Kolme õe ringil sõitmine superautoga on kogemus, mida te kunagi ei unusta.

Superautod on selleks otstarbeks ehitatud sõidukid, mis on loodud sõidukitest, mis läbivad motospordi kinda. See tähendab, et need ei ole loodud mitte ainult pakkuma põnevat vistseraalset kiirendust, vaid tagavad ka juhitavuse, mis muudab kolme õe vastu võitlemise tõeliseks põnevuslikuks. Alates Porsche flat-six helist kuni Lamborghini Huracan V10 mürinani – superautoga sõitmine Texas Hill Countryis on elamus, mida te kunagi ei unusta.

Pakume poolepäevaseid ekskursioone kaunis Texas Hill Countryis ja anname teile võimaluse avastada seda kaunist maastikku viisil, mida te poleks arvanud võimalikuks. Saate sõita erinevate maailma parimate tootjate superautodega ja ületada piiri mõnel riigi parimal sõiduteel. See on ainult sina ja Avatud Tee.

Mida sa ootad? Tulge juba täna Texases Open Roadiga sõitma!

Broneeri kohe

The post Texase suuremad ja paremad teed appeared first on Xtreme Xperience.

sarnased postitused

Leave a Reply