Uue auto eelvaade: 2022. aasta Toyota Tundra Capstone Trim: autosõltlased

1
Uue auto eelvaade: 2022. aasta Toyota Tundra Capstone Trim: autosõltlased

2022. aasta toyota tundra peakivi

Täissuuruses pikapite segment on praegu kuum ja kui on vaja luksuslikku veokit, et võita suur osa veoautode ostjaid Ameerikas, soovib Toyota nende jalad vette kasta uue Capstone’i viimistlusega äsja ümberkujundatud autole. Tundra.

2022. aasta Toyota Tundra pälvib juba kiitvaid hinnanguid ja mõned ajakirjanikud tunnevad, et konkurentide teatud varustustasemetega võrreldes jääb see pisut puudu. Üks konkreetne valdkond, millega Toyota täna teatas, et nad soovivad tegeleda, on täissuuruses veoautode luksuslikud aspektid, tutvustades uut 2022. aasta Toyota Tundra Capstone’i, mis on nende vaade tipptasemele, mis lisab seest ja väljast luksuslikku teemat.

2022 toyota tundra peakivi pool

2022. aasta Toyota Tundra Capstone’i varustus pakub mitmeid ainulaadseid mugavusi, mis muudavad selle luksuslikumaks, alustades i-Force MAX kahe turboga V6 hübriidjõuallikast, millel on 437 hobujõudu ja 583 naela pöördemomenti. Samuti on Tundra Capstone saadaval ainult CrewMaxi kerega, nagu me ootasime, kuid see teeb kerega midagi erilist piiratud värvivalikuga, ainulaadsete 22-tolliste ratastega, mis sobivad luksusliku veoauto osaks. kerevärvi iluvõre raam ja rattakoopad ning kroomitud aktsendid, sealhulgas peeglikatted, uksekäepidemed ja kere külgpaneeli aktsent.

2022. aasta toyota tundra peakivi armatuurlaud

Välisvärvide jaoks on Tundra Capstone’il piiratud arv valikuid, sealhulgas Blueprint, Celestial Silver, Magnetic Gray, Midnight Black, Supersonic Red ja Wind Chill Pearl värvid.

2022. aasta toyota tundra peakivi taga

Kuigi Tundra Capstone on ainuke Tundra varustus, millel on suured 22-tollised rattad, on sellel adaptiivne muutuv vedrustus koos tagumise koormust reguleeriva õhkvedrustusega, et ühtlustada sõidukvaliteeti, mida suuremad rattad ja lühem külgseinad võivad mõnevõrra takistada. rehvide peal.

2022. aasta toyota tundra capstone 14-tolline puuteekraan

Tundra Capstone on ka ainus, mille interjöör on nii uhke ja uhke, nagu siin näete. Seal on poolaniliinnahast istmed, millel on eristatav kahevärviline värvilahendus, tume pähklipuust avatud pooridega puitliistud, LED-valgustus viimistluse all, mille kõrvalistujapoolsel armatuurlaual on valgustatud kiri “Capstone”, standardne kuuluuk ja lisatööd. salongi müra ja vibratsiooni vähendamiseks läbi helisummutavate esiuste klaaside ja isegi hüdrauliliste kabiini kinnituste. Interjöör on ainulaadne ja sellel on õiged pehme puudutusega alad ja värviaktsentid, et sobituda korraliku “luksusliku veoauto” vormi ja potentsiaalselt konkureerida Ford F-150 Limitedi, Chevrolet Silverado 1500 High Country (või GMC) eelistustega. Sierra 1500 Denali) või RAM 1500 Limited.

2022. aasta toyota tundra kivist esiistmed

Mis puutub võimetesse, siis 2022. aasta Tundra Capstone ei tee luksusest hoolimata oma vastupidavuses kuigi palju järeleandmisi. Pukseerimine ja kandevõime on veidi langenud 10 340 naela ja kandevõime on 1 485 naela. Mis puutub hinnakujundusse, siis eeldame, et 2022. aasta Toyota Tundra Capstone alandab veidi oma eespool mainitud konkurentsi, mis on hea ettepanek, arvestades, et see on Toyota esimene torke Tundra luksusversioonile, kui see 2022. aasta kevadel saadavale tuleb.

2022. aasta toyota tundra kattekivist tagaistmed

sarnased postitused

Leave a Reply