Uue auto eelvaade: 2022 Toyota Tundra: autosõltlased

2
Uue auto eelvaade: 2022 Toyota Tundra: autosõltlased

2022 toyota tundra trd pro

Ameerika veoautode segment on tänapäevaste krossoverite ja tarbesõidukite järel üks konkurentsivõimelisemaid ja ihaldatumaid. Ford F-150 on olnud suure osa pikapite müüginumbrites esikohal. Kui rääkida elujõulistest alternatiividest korralikule pikapile, siis tuleb Toyota Tundra meelde selle vastupidavuse ja kompromissitu töökindluse osas. 2022. mudeliaastaks saavad Toyota Tundra paljud fännid täielikult ümber disainitud ja ootavad, et pakkuda kaupu, mida nad on selle 20-aastase eksisteerimise jooksul küsinud.

Uue 2022. aasta Toyota Tundra üksikasjad on Toyota ettevõttest mitu nädalat aeglaselt välja lekkinud sundolukordade tõttu, kus teatud autotööstuse müügikohad ei suutnud teatud pilte kaua saladuses hoida. Konkurentsiga sammu pidamiseks on uus 2022 Tundra kavas olla julgem ja ilusama interjööriga, mis sisaldab õiget suure ekraaniga tehnoloogiat, mida me tahame, lisaks jõudlusele, et saada tehtud töö, mis tavaliselt on täis. suurusega pikap.

2022 aasta toyota tundra iluvõre

Vaadake ka: 2020. aasta Toyota Tundra TRD Pro ülevaade ja proovisõit

Pärast 2022. aasta Tundra ametliku esimese foto avaldamist hakkas Toyota mängima väikest mängu, et anda meile tiiserpilte, millest oleme viimase kuu jooksul palju järeldusi teinud. Need järeldused viivad meid ideeni, et Tundra pakub hübriidjõuallikat ühel või mitmel varustustasemel. Lisaks pakub uus 2022. aasta Tundra uut V6 mootorit 3,4-liitrise kahe turboga mootorina, mida praegu leidub Land Cruise’i versioonis, mida me siin USA-s ei näe. Uues globaalses Land Cruiseris on mootor 409 hobujõudu ja 479 naela pöördemomenti. Näib, et selle V6 kasutamine on ühendatud elektrifitseerimisega hübriidseadeldisele, mille nimi on iForce MAX, mis oleks konkurent uutele veoautodele nagu Ford F-150 PowerBoost hübriid. Tundra praegusel V8-l on võrdluseks 381 hobujõudu ja 401 naela jalga, mis jääb uue V6 seadistuse varju. Uuem käigukast kaotab ka vana 6-käigulise automaatkäigukasti.

2022. aasta toyota tundra spiraalvedrudega rebase amordid

2022. aasta Tundral on palju esimesi, sealhulgas uue spiraalvedru seadistus tagaosas praeguse põlvkonna lehtvedrude asemel, mis sihib otse RAM-i veokeid oma tagumiste spiraalvedrudega. Tagaosa keerdvedrud võimaldavad sujuvamat ja nõuetele vastavat sõidukvaliteeti ning võivad olla kasulikud Tundra maastikulisele TRD-variatsioonile, mida näeme siin ametlikel piltidel. FOX-i maastikusummutite kasutamine on samuti midagi, mida oleme varem näinud, kuid loodame, et uus seadistus on lugematul hulgal maanteel ja maastikul kasutamiseks veelgi parem.

2022. aasta toyota tundra iforce max v6 mootor

Uue Tundra väliskujundus näib meile näidatud TRD versioonis olevat agressiivne. Suur iluvõre on keskne fookuspunkt koos LED-esitulede ja originaaltootja LED-valgustibaga. Tumendatud TRD veljed näivad olevat kaetud agressiivsete maastikurehvidega.

2022 toyota tundra panoraamkatus

Uue 2022 Tundra sisemus võtab täissuuruses pikapis lehekülje tarbijate soovidest ja vajadustest. Tundra uuel teabe- ja meelelahutussüsteemil on suur ekraan, et konkureerida võistluse ülemistes varustustasemetes leiduvate 12-tolliste seadmetega, samuti juhtmevaba laadimine, Apple CarPlay ja Android Auto integratsioon, heads-up-ekraan ja kõik ootuspärased. aktiivsed turvafunktsioonid ja mitmed uued maastikusõidurežiimid. Lisaks on saadaval uus panoraamkatuseluugi valik koos tuttava tagumise allarullitava aknaga, nagu Toyota on kinnitanud ühel mitmetest siinsetest tiiserifotodest.

2022 aasta toyota tundra velje rehv

Uus 2022. aasta Toyota Tundra peaks jõudma selle aasta lõpuks (2021).

2022 toyota tundra

sarnased postitused

Leave a Reply