Uue auto eelvaade: 2024 Chevrolet Silverado EV : Autosõltlased

2
Uue auto eelvaade: 2024 Chevrolet Silverado EV : Autosõltlased

2024 Chevrolet Silverado EV

Loodame, et te ei maga sellest, kui oluliseks muutuvad elektrisõidukid, sest sel aastal näeme uute elektrisõidukite pealetungi igas vormis, näiteks täiesti uus 2024. aasta Chevrolet Silverado EV pikap.

Uut 2024. aasta Chevrolet Silverado EV-d ei tohiks pidada praeguseks Silveradoks, mida muudetakse elektriveokiks, vaid pigem täiesti uueks arhitektuuriks, mis põhineb uuel GMC Hummeri EV platvormil.

Meil on siin midagi värsket, midagi julget, elektriline pikap, mis võtab praegusest gaasipõletavast Silveradost muutunud mõõtmed. Seal on palju loomingulisi disainielemente, alustades madalamast kapotist parema nähtavuse ja aerodünaamika tagamiseks, ettepoole nihutatud kabiiniosast, ilma esivõreta, sest EV-d seda ei vaja, ja Midgate’i vorm, mis sarnanes vanal Avalanche’il, on tagasi. . Uus Silverado EV on täiesti erinev ja selle EV-platvormi kasutamine võimaldab paremat mitmekülgsust, salvestusruumi ja märkimisväärset jõudlust – kõike seda pakendis, mis ei kanna midagi üle oma gaasijõul töötavast vennast.

2024 Chevrolet Silverado EV

Uuel 2024. aasta Silveradol on kahevõitlusega elektrimootorid ja nelikvedu kõikidele esimese aasta mudelitele, isegi WT baasvarustusse. Silverado EV mootorite võimsus on esimese väljaande RST mudelites kuni 664 hobujõudu ja 780 naela-jala pöördemomenti, kui need lülitatakse Chevy WOW-režiimi, mis on nagu Hummeri vattidest vabaduseni režiim. . Sellises režiimis suudab Silverado EV 60 miili tunnis kiirendada 4,5 sekundiga. AWD tööveokite varustuses või tarbesõidukites on Silverado EV 510 hobujõudu ja 615 naela pöördemomenti.

2024 Chevrolet Silverado EV taga

2024. aasta Silverado EV-s kasutatav aku pärineb samuti Hummeri EV-st, 200 kWh 24-moodulikomplektist, mis võimaldab elektriveokil läbida 400 miili nii RST kui ka tööveoki varustusega. Selle 400-miilise sõiduulatuse saavutamiseks reklaamitakse Silverado EV-d kui oma klassi parimat õhutakistustegurit. GM ütleb, et nad pakuvad ka väiksemat akut, võib-olla ka Hummeri 20-mudeli 167-kWh.

2024 Chevrolet Silverado EV WT

Akut saab laadida “kiiresti”, lisades 350 kW alalisvoolu kiirlaadimise abil kuni 100 miili sõiduulatust vaid 10 minutiga. Silverado RST EV omanikel on juurdepääs Ultium Charge 360-le, mis on GMi elektrisõidukite laadimisplaan, et lihtsustada kasutuskogemust ja pakkuda juurdepääsu enam kui 100 000 avalikule laadimispunktile USA-s ja Kanadas. Silverado WT EV klientidel on juurdepääs sarnasele sõidukipargi teenindusplaanile.

2024 Chevrolet Silverado EV armatuurlaud

Paljud šassii komponendid, sealhulgas vedrustuse seadistus ja nelikvedu, võtavad lehekülje Hummeri EV-st. GM ei ole aga öelnud, kas nad pakuvad krabil kõndimise funktsiooni. Seal on automaatne adaptiivne õhkvedrustussüsteem, mis pakub 2-tollist kõrguse reguleerimist üles või alla koos pideva amortisatsiooni juhtamortisaatoritega. RST mudelid saavad 24-tollised rattad, mis on mähitud 275/50 rehvidesse, mille läbimõõt on 35 tolli. Tööautodel on 18-tollised terasrattad ja passiivne summutusvedrustussüsteem.

2024 Chevrolet Silverado EV voodi

Pukseerimisel ja vedamisel on Silverado EV pukseerimisel hinnanguliselt 10 000 naela ja kasuliku koorma puhul 1300 naela. Tööautode versioonid on hinnatud 8000 naelase pukseerimise ja 1200 naela kandevõime jaoks. Siiski on 2025. aasta mudeliaastaks tulemas spetsiaalne pukseerimisele keskendunud sõidukipark Silverado EV, mis kaalub 20 000 naela.

2024 Chevrolet Silverado EV juhtmevaba laadimine

Meie hinnangul kaalub Silverado EV üsna vähe, kallutades skaala 7500 ja 8000 naela vahele.

Uue 2024. aasta Silverado EV kabiin on samuti täiesti uus, värske paigutusega, kuid see on saadaval ainult meeskonnakabiini konfiguratsioonis. Tipptasemel RST-mudelitel on 11-tolline digitaalne 5-teemalise mõõteriistade klast, 14-tolline värviline ekraan ja 17-tolline puutetundlik teabe- ja meelelahutusekraan. Helitugevuse nupp on sarnane sellele, mida leiate Fordi Mustang Mach-E-st, mis näib hõljuvat ekraani ülaosas. Kaasas on kõik täiustatud aktiivsed turvafunktsioonid koos uusima Super Cruise süsteemiga, mis toetab haagise pukseerimist.

2024 Chevrolet Silverado EV funk

Veok bad on uus komposiitkarp, millel on neli ülemist ja neli alumist kinnituskonksu ja elektripistikupesa. Voodikarbis on kokku neli 120-voldist pistikupesa pluss üks alus- ja keskkonsoolis. Konkurentsis püsimiseks sisaldab Chevy pistikukasti ühte 240-voldist pistikupesa ja lisavarustust “Power Bar”, mis ühendatakse laadimisporti teise 240-voldise pistiku ja kahe 120-voldise pistiku lisamiseks. Väidetavalt pakub Power Bar teise EV laadimist, mille laadimiskiirus on lähedane 2. taseme kodulaadijale.

2024 Chevrolet Silverado EV käiguvahetus

Silverado EV väljalaskesüsteem on parim Ford F-150 Lightningule, mis suudab eksportida 10,2 kW võimsust võrreldes Lightningu 9,6 kW võimsusega. Jah, saate Silverado EV-ga oma maja toita!

2024 Chevrolet Silverado EV tagaistmed

Tähtsate lõplike numbrite ja raskesti neelatavate näitajateni jõudmiseks nõuab uus Silverado EV oma tipptasemel First Edition RST-varustuses, et maksate mängimise eest 105 000 dollarit pluss sihtkohta. 2024. aasta Silverado EV baastasemel algab aga 41 595 dollarist, mis sisaldab hinnangulist sihtkoha tasu. Kui võtate selle hinna kokku, märkate, et see on umbes 74 dollarit vähem kui uus F-150 Lightning. Räägime tihedast matšist, siin! Arvame, et see sõltub sellest, kas olete Fordi või Chevy lojalist, sest see Silverado EV on üsna konkurentsivõimeline, kui see jõuab tarbeveoautode jaoks juba 2023. aasta kevadel või tavaveoautode jaoks 2023. aasta sügisel.

sarnased postitused

Leave a Reply