Uusim Kia XCeed | AutomobileGator

1
Uusim Kia XCeed |  AutomobileGator

Iirimaal maanduvate uute pistik-hübriidmudelite laine paneks arvama, et oleme diislikütusega juba läbi. Kuid dinosauruste mahl moodustab endiselt 44 protsenti uute autode müügist. Elektriautod moodustavad 3,6 protsenti, pistikhübriidid aga veidi üle 2 protsendi.

Seda tasub meeles pidada, kui kuulete autoreklaamide pidevat laengut puhaste, roheliste elektriautode kohta. Valitsus võib olla pühendunud 2030. aasta keelule ja autofirmad tahavad näidata oma keskkonnateadlikkust, kuid iirlased ostavad diislikütust.

Kas see muudab kogu selle pistiktoitejutu ebaoluliseks ülejäänud 2 miljoni Iiri autojuhi jaoks, kes harva uut ostavad? Üldse mitte, sest praegu meie teedele tulevad uued autod on kasutatud autopark, mida ülejäänud turg lähiaastatel ostab.

Mingil etapil lähevad need fossiilkütustele lojalistid üle pistikusse ja paljude jaoks võib parim hüppelaud olla pistikhübriid. Vahemikuärevus oli viimastel aastatel elektriautodebatis moes, kuid praegu näib suurimat takistust olevat avalik laadimisvõrk ja hinnakirjahinnad. Täiselektriautod ei ole odavad. Ja enamiku autofirmade jaoks pole need ka kasumlikud. Nii nagu autojuhid ei ihka nägema, kuidas nende praegune auto lammutustehasesse saadetakse vähese või ilma selle hinnalt tuluta, on sama seisukoht ka nende tootjatel. Isegi autofirmad ihkavad pigem evolutsiooni kui revolutsiooni. See on ainus viis, kuidas enamik neist ellu jääb.

2020 Kia XCeed 3

Kia jagab Hyundai konglomeraadiga samu aluseid ja tohutuid ressursse, kuid tänu paljude aastate tagusele otsusele keskenduda nii vormile kui funktsioonile on lõpptulemuseks uhke välimusega autode park.

Suur osa au lasub USA-s ja Saksamaal asuvatel disainikeskustel, mis on veennud ülemusi kasutama lihaselisemat ja pilkupüüdvamat välimust, mis sobib Euroopa ja Ameerika ostjate maitsele. Kontrastseerige Hyundai lahjema ja konservatiivsema stiiliga ja näete, kus need kaks kaubamärki selgemalt lahknevad.

2020 Kia XCeed 4

29 000-eurone hinnaklass paneb selle tavaliste hübriidrivaalide ees seisma, olles madalama hinnaga kui Hyundai Kona hübriid või Toyota CH-R. Pistikühenduse ja võimalusega sõita täielikult elektriga umbes 30 km realistlikuks läbimiseks, on see väga ahvatlev pakkumine. Kombineerige see stiilse välisilmega ja XCeed hakkab silma ees. Salongis puudub CH-R esmaklassiline tunne, kuid XCeed on siiski rikkalikult varustatud 18-tolliste sulamite, kahetsoonilise automaatse õhukonditsioneeri, 8-tollise Android Auto/Apple Car Play puuteekraani, tagumise privaatsusklaasi, vihmasensorite ja sõidurajaga. abi hoidmine ja kokkupõrke vältimine.

See on esimene pistikhübriid Ceedi valikus, kuid lähitulevikus on see saadaval luukpära ja elegantse Proceediga. Tänapäeval on Kia valikus suurepärase välimusega autosid ja XCeed on selle portfelli suurepärane täiendus. Pistiku lisamine segule muudab selle müügihääle ainult tugevamaks.

2020 Kia XCeed 5

sarnased postitused

Leave a Reply