Võimalused inimeste elektriautodealase hariduse suurendamiseks

1
Võimalused inimeste elektriautodealase hariduse suurendamiseks

Elektriautode kontseptsioonil on soliidne ajalugu ja see pole kaugeltki uus, kuid inimesed on hakanud elektriauto ideed mõistma alles hiljuti. See on osaliselt tingitud keskkonnaprobleemidest ja võimalusest pöörduda hübriidide poole enne täielikku üleminekut. Alustades elektrisõidukist, mille töötas välja 1890. aastal William Morrison Des Moinesist Tesla Motorsi moodsamatele pakkumistele on inimesed alati innustanud uuendusi. Peamine probleem on see, et enamik neist teab väga vähe elektrisõidukite plusse ja miinuseid.

pildi autor CHUTTERSNAP peal Vabastage pritsmed

Võimalused inimeste elektriautodealase hariduse suurendamiseks

Lihtsamalt öeldes järgivad elektriautod elektrienergia põhiprintsiipe, kuna need on ühendatud spetsiaalsesse laadimispunkti ja tarbivad elektrit vastavast võrgust. Laeng salvestatakse akudesse, mida saab uuesti laadida, nii et mootorit saab toita. Seda ei mainita sageli, kuid elektriautodel on palju parem ja palju kiirem kiirendus võrreldes traditsiooniliste kütust kasutavate mootoritega. Praktiliselt on neid lihtsam juhtida, kuna neil on väiksem surve, mida inimene tunneb. Enamik juhte, kes on neid proovinud, tundsid aga rohkem muret aku tööea pärast kui tegeliku uue sõidukogemuse pärast. Aku eluiga kestab tavaliselt umbes 10-15 aastat enne vahetusvajadust ja ülejäänud tehnilist hooldust, mida tavapärases teenindusjaamas ei tehta. Kuidas siis suurendada inimeste teadmisi ja teadlikkust elektriautodest? Tegelikult on mitu võimalust!

  • Sotsiaal- ja keskkonnakampaaniad.

Üks ohutumaid ja tõhusamaid viise inimeste elektriautode alal harimiseks on pöörduda sotsiaalkampaaniate poole, mis keskenduvad keskkonnaprobleemidele ja elektrisõidukite ajaloole. Sisu peab olema originaalne ja ligipääsetav, võimalusega vajadusel sisse saada keemia ja füüsika erialale. Kui teil on vähe teadmisi oma ideede kujundamise kohta, on alati võimalik läheneda a professionaalne paberi kirjutamise teenus Internetis ja väljendage oma muresid. Hoidke oma sisu alati originaalne ja kasutage selgitavat tooni, kus harite ja selgitate kontseptsiooni, kõrvaldades väärarusaamu ja müüte, vähendades seeläbi hirmu tundmatu ees!

Teine suurepärane lahendus on pöörduda erinevate videoõpetuste ja töötubade poole, mis aitavad inimestel saada tasuta proovisõite ja õppida laadijate tööd. Kuigi neid saab asjakohastele YouTube’i kanalitele lisada, on vaja ka eeliseid selgitada ja kuludega siduda, et see ei muutuks moeasjaks või millekski, mida saavad endale lubada vaid rikkad inimesed. Kui on rohkem inimlikkust ja sotsialiseerumist, tajuvad inimesed seda erinevalt ega hakka otsima kõiki valesid põhjuseid, miks elektriautosid vältida. Hoidke sisu visuaalne ja keskenduge nullist alustamisele, sest inimesed võivad esitada küsimusi, mis tunduvad professionaalide jaoks liiga lihtsad!

  • Parem laadimisinfrastruktuurivõrk.

Samuti on vaja meelitada investoreid ja keskenduda laadimistaristu probleemile. Lõppude lõpuks on kõikjal laadimine üks peamisi probleeme inimestele, kes on elektriauto idee vastu. Kuigi me võime neid endiselt nimetada “bensiinijaamadeks” või “täitke paak maksimaalselt hea kütusega”, aitab võrgu ja väljakutsete mõistmine inimestel probleemiga tegeleda ning hinnata kõiki võimalusi ja riske, mis neil on. .

Erinevalt kütusemootoriga autodest on elektriautodel akude kulumise probleem, mis tekitab probleeme edasimüügiväärtusega. Spetsialistid ütlevad, et juba ühele inimesele kuulunud elektriauto kaotab umbes 6000 dollarit, kuna probleemiks võib olla aku mure ja konkreetsete mehhanismide kulumine. Kuna inimesed ei tea, mis võib katki minna, süüdistavad nad tavaliselt kõigepealt akude kulumist (mis pole kaugeltki tõsi!). Ainus erand on Tesla kuulus Model 3, mis säilitab endiselt oma edasimüügiväärtuse!

  • Keskkonnaprobleemid.

On vana dilemma, mis kerkib alati esile, kui elektriautode teema tõstatavad need, kes teavad haruldaste metallide probleemist ja tootmisprotsessidest rohkem. See on nagu jalgratas, mis võib olla turvaline valik, kuid millega saab hakkama elektrilised jalgrattad esitab sama väljakutse nagu elektrisõidukite puhul, mis nõuavad kalleid akusid. Kas keskkonnakahju on väiksem, kui võrrelda seda kütuseheitmetega? Veel on vara öelda, kuna me ei oska veel hinnata ega arvutada tekitatavat keskkonnakahju!

  • Psühholoogiliste barjääride ületamine.

Põhimõtteliselt ei ole võimalik veenda inimest, et elektrisõiduk on hea viis, kui tal on vaimne blokk. See tähendab, et inimene peab läbima sisemise evolutsiooni, et mõista, kuidas asjad toimivad, ja muutuda aktsepteerivamaks. Kui on sundimine ja surve, siis see ei toimi, sest vastutust tuleb võtta liiga palju. Tavainimene ei sõida sõidukiga, mis ei paku piisavat enesekindlust ja mugavust.

Kas elektrisõiduk on teie jaoks sobiv valik?

See sõltub teie paindlikkusest ja eelnevast kogemusest tüüpiliste autodega. Levinud on arvamus, et inimesed, kes pole autot omavad, võtavad EV kontseptsiooni palju kergemini omaks võrreldes nendega, kes on oma elus juba mitu traditsioonilist mudelit läbinud. Hinnad eest elektrisõidukite arv lõpuks väheneb Kuna aku tööulatuse osas näeme teatud täiustusi, tuleb siiski arvestada paljude asjadega. Peate leidma laadimispunktid, kontrollima aku eluiga ja olema siiski valmis maksma rohkem kui enamiku kütusega sõidukitega. Tähtis on heitmevabadus, mugavus ja võimalus asju ajakohastada, kui tehnoloogia areneb.

Kui oled muutustele avatud või ei oska veel teemale läheneda, on alati võimalik kaaluda hübriidlahendusi vesinikkütuse kasutamisega. Kuigi see ei pruugi olla 100% puhas, on siiski võimalik asju katsetada ja otsustada, kas see sobib teie elustiili ja kõigi tehniliste eesmärkidega. Mis kõige tähtsam, see aitab hoida oma meelt avatuna ja hoolitseda meie keskkonna eest palju paremini!

BIO

Diane armastab uuendusi ja usub, et avatud meelega edasi liikumine on õige tee. Koolitajana teab ta, et õppimine on paljude uste võti, mis pole autovaldkonnas erand. Järgige Diane’i, et võtta asjadest hariv seisukoht ja leida inspiratsiooni.

Leave a Reply