Wrangleri ettevalmistamine teie üürilepingu lõppemiseks

2
Wrangleri ettevalmistamine teie üürilepingu lõppemiseks

Olete kogunud kilomeetreid nii maanteel kui ka maastikul ning teil on olnud palju nalja. Ja nüüd, kas sa suudad seda uskuda? Teie Jeepi liising on peaaegu lõppenud ja teil on vaja otsuseid ja meetmeid teha. Siin on, mida peate teadma Wrangleri ettevalmistamise kohta rendilepingu lõppemiseks.

Jeep Wrangler

Pole midagi sarnast Jeep Wrangler, ja see on olnud tõsi sellest ajast peale, kui selle esivanemad Teise maailmasõja ajal kohustusi täitsid. Kurat, sõit säilitab isegi sama põhisilueti ja Wrangleri fännid ei teeks seda teisiti.

Fakt on see, et iga päev, kui põrutad mööda rada, mille ülaosa on kooritud ja uksed lahti, on suurepärane päev, mis lubab käänaku taga rohkem seiklusi. Ja kui juhtute maastikul segamini ajama, läks see päev veelgi paremaks. Wrangler on selles ruumis kuningas.

Vaatamata kogu oma tagasilöögi võlule on uusim iteratsioon tulvil teravat tehnoloogiat ja olendite mugavusi. Ja kuigi Wrangler on radadel veidi kodusem kui maanteel, pakub maastur kõikehõlmavat naudingut. Kas on ime, et kõik Wranglerid oma väärtust nii hoiavad?

Rendilepingu lõpp

Stressivaba kogemuse tagamiseks üürilepingu tähtaja saabudes peate planeerima. Siin on, mida peaksite teatud ajavahemike jooksul tegema.

90 päeva jäänud

See on aeg, mil soovite uurida oma võimalusi, mis hõlmavad teise sõiduki liisimist või teistsuguse mudeli kasutamist. Loomulikult saate oma Wranglerit uuendada ja kui te seda teete, loobub Chrysler Capital käsutustasudest. Samuti võite saada liisinguvõtja raha tagastamise ja võib-olla isegi rohkem stiimuleid, näiteks 500 dollarit loobutud kulumismaksudest.

Esimene samm on võtta ühendust Chrysleriga oma praeguse Wrangleri eelülevaatuseks, seejärel leppige kokku aeg oma esindusega, et see sisse anda. Kontrollige kindlasti oma sõidukit liigse kulumise suhtes ja vajadusel tehke remont. Samuti peaksite arvestama oma läbisõiduga ja leppima oma esialgse edasimüüjaga järgmise sõidu proovisõidu jaoks kokku.

Mis puudutab dokumente, siis vajate oma koopiat Jeep Wrangleri liising leping ning omaniku- ja hooldusjuhendid, lisaks kõik võtmed ja sisenemispuldid.

Nüüd, kui soovite osta uut sõidukit, saate seda teha ka ülaltoodud samme järgides. Võite ka oma Wrangleri sissemakse asemel osta. Kui jah, austab Chrysler lisaks maksudele ja tasudele ka teie rendilepingus sisalduvat hinda. Teilt ei võeta tasu liigse läbisõidu ega kulumise eest ning rahastamine on saadaval, kui kvalifitseerute.

60 päeva jäänud

Umbes kaks kuud enne üürilepingu lõppu peaksite saama eelkontrolli, et lõpparve üllatused ära hoida. Hea uudis on see, et tootja maksab teie ülevaatuse eest sertifitseeritud müüjaga teile sobival ajal. See aitab teil kindlaks teha sõiduki võimaliku kulumise ja kasutamise ületamise ning teil on ka aega remonditööde korraldamiseks.

Kohtumise planeerimisel pange valmis oma 17-kohaline VIN ja Chrysler Capitali kontonumber. Sel päeval saate kontrolliaruande koopia.

Samuti võiksite enne autosse minekut teha enesekontrolli. Vaadake Chrysler Capitali kulumislauda ja kulumistööriista Rendi lõpu juhend.

30 päeva jäänud

Olete oma võimalusi kaalunud ja eelkontrolli teinud. Kell tõesti tiksub, nii et nüüd peate lõpuks valima, kas uuendate oma Wrangleri või valite midagi täiesti erinevat. See on sinu teha. Teate, millised on teie vajadused. Pidage meeles, et Chrysleri või Jeepi mudelivaliku juurde jäämine teenib teile lojaalsuspreemiaid.

Kui asi puudutab asja, tähendab Wrangleri ettevalmistamine liisingu lõppemiseks võimaluste uurimist, sõidu ülevaatust ja remondi tegemist, seejärel vajaduste hindamist ja lõpliku otsuse tegemist liisingujärgse sõidu kohta. Chrysler pakub tööriistu, mis muudavad protsessi võimalikult lihtsaks, seega võtke abi saamiseks ühendust Chrysler Capital Allegiance Teamiga.

Leave a Reply